Rüya yorumu

1 ay günü: ilk ay gününün karakteristiği

Pin
Send
Share
Send
Send


1 ay günü nasıl harcadığınıza bağlı olarak, tüm ayın başarısına bağlı olacaktır.

1 ay gününün genel özellikleri

İlk ay günü, boş bir sayfa ile karşılaştırılabilir. Üzerine yazdıklarınız, o zaman bütün ay boyunca başınıza gelen olayları belirleyecektir. Sanki düşüncelerinizin, duygularınızın ve eylemlerinizin temelini atıyor gibisiniz. Ve bu vakfın nasıl biteceği yalnızca size bağlı.

tavsiyeler:

 1. Dilek yapma ve hedef listeleri yazma zamanı. Bu gün, yakın ve uzak bir gelecekte ne almak istediğinizi parlak, iyi, düşünmek gerekir. Zaman bulmaya çalışın, temiz bir sayfa alın ve tüm hayallerinizi üzerine dökün.
 2. Tüm günleri ertelemek, yabancı düşüncelerden, hatıralardan, geçmişten ve gelecekle ilgili deneyimlerden ayrılmak için de bu güne değer. Size zevk veren şeyleri yapın ve pozitif enerji ile doldurun.
 3. İlk ayın sonunda bilinçaltınızda ortaya çıkan görüntü ve düşünceler muazzam bir güce sahiptir ve bir ay içinde gerçekleşebilir. Bu nedenle, negatiflerden kaçınılmalı ve problem çekmemelidir.
 4. Hedeflerinizi ve isteklerinizi belirlerken çok spesifik olmanız gerekir. "Zengin olmak istiyorum" diye düşünmeyin, "aylık gelirimin N rublesi" olduğunu düşünün. Daha net ve ayrıntılı olarak, rüyanızı açıklarsanız, gerçek olacağı olasılığı artar.
 5. Sadece sorunuzu formüle etmek değil, aynı zamanda dilek gerçekleştiğinde hangi duygulara sahip olacağınızı hissetmek de aynı derecede önemlidir. Rüyalarının tadını, kokusunu, hislerini hissetmeye çalışın. Ellerinle dokunduğunu hayal et. Zaten bir gerçek haline geldiğini hayal edin.
 6. Bu günde, size zarar veren herkesi hatırlamaya ve suçluları affetmeye değer. Olumsuz duygular sadece seni yok eder, onlardan kurtulmalısın. Ruhsal gelişiminize ve enerjisel saflaştırmanıza yönelik her türlü eylem büyük avantajlar ve inanılmaz rahatlama sağlayacaktır.
 7. Zamanı bulabilirsen, bir mum yak ve ateşi izle. Böyle bir fırsat varsa, ateşin, şöminenin yanında oturun ya da sadece bir mum alevi izleyin. Bu süreçte, olumlu düşünceler ve duygular üzerinde yoğunlaşın, sevgi ve şükran yaymak.

İpucu: arzu ilk ayda yerine getirilmezse (ve eğer zorsa bu mümkündür), pes etmeyin ve her ayın ilk ayında her ay günü görselleştirmeye devam edin.

Aşk, ilişki, evlilik

İlk ay günü için gizlilik gösterilir, bu nedenle sevdiklerinizle veya bir başkasıyla çıkmaktan kaçınmak, onları başka bir güne aktarmak daha iyidir. Ancak mutlu ilişkiler kurmak, Evren'den sevgi istemek ve kişisel mutluluğunuzu “mıknatıslamak” gerekir!

Seçtiğiniz, potansiyel veya önceden var olanın yanında ne hissettiğinizi hayal edin, hayal edin, hissedin. Olumlu duygularla doldurun ve bir ilişkiden ne istediğinizi düşünün. Kendinizi bir gelinlik elbisesinde veya romantik bir tarihte hayal edin - hayal edin ve istediğiniz hayatı çekin.

sağlık

Alkollü ve yağlı, baharatlı, ağır yiyecekler içemezsiniz. Bu gün vücudun boşaltmak ve ona yük vermemek daha iyidir. Bu günlerde bağışıklık zayıflar ve çok az fiziksel enerji vardır. Bu nedenle, daha fazla su için, hafif yiyecekler yiyin ve antrenmanı başka bir zamana taşıyın.

Stres bu gün kontrendikedir, bu yüzden hoş olmayan insanlarla temastan kaçının ve rahatsız, rahatsız ve endişeli hissedebileceğiniz yerlere gitmeyin.

İş, iş, para

Beklenen nakit akışı gecikebilir. Ancak bu durumdan vazgeçip finansal sorunları çözmemek daha iyidir. Para birimini alıp satamaz, belgeleri imzalayamaz, menkul kıymetleri satın alamazsınız. Borçların iadesi de daha uygun bir süre için ayrıldı.

Eğer şimdi ödünç alırsanız, borcun büyüklüğü ayın büyümesi ile artacaktır ve gelecek ay boyunca sıyrılmak zorunda kalacaksınız.

Herhangi bir önemli finansal kararın alınmasını daha uygun bir güne kadar erteleyin. Pazarlık yapmayın, pazarlık yapmayın. İş ve diğer önemli noktaları kaydetmeyin.

Saç kesimi, boya, manikür

Şu anda kozmetik işlemlerden kaçınmak daha iyidir. Saçınızı kesip boyayamaz, güzellik salonlarına gidip yeni ürünler deneyemezsiniz.

Baş ve göz bölgesi bu gün özellikle savunmasızdır, bu nedenle kimsenin onlara dokunmasına izin verilmemelidir.

rüyalar

İlk ay günün rüyalar kehanet olabilir. Tüm deneyimlerini, düşüncelerini ve isteklerini yansıtıyorlar. Ve bunun bir ay içinde gerçekleşebileceğini göstereceklerdir.

Fakat hayallerinizi gerçek anlamıyla yorumlamayın. Bilinçaltı zihin, sadece şifresi çözülmesi gereken görüntüler yoluyla bilgi aktarabilir.

Yatmadan önce, evrene bir soru sorabilir, sizi ilgilendiren soruna derhal bir çözüm isteyebilirsiniz. Ve kesinlikle bir cevap alacaksın. Sadece doğru şekilde yorumlamak önemlidir.

1 ay boyunca ritüel

Bu gün, arzuların yerine getirilmesini hedefleyen herhangi bir uygulamayı yapabilirsiniz. Size hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacak basit ama çok güçlü bir ritüel öneriyorum.

Ne yapmalı:

 1. Emekli olun ve 15 dakika boyunca kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olun. Gözlerini kapat, rahatla, derin bir nefes al, nefes ver, tüm vücudunun nasıl rahatladığını hisset. Her türlü düşünceden soyutlanıp kendinizi tamamen batırın.
 2. Arzunuzu düşünün ve imajını görselleştirin. Kolayca ve serbestçe sıkmadan, sadece rahatlayın ve hayal gücünüzde görünen resimleri izleyin.
 3. Bu arzunun çoktan gerçekleştiğini hissedin. Tüm duyulardan duyuları yakala. Örneğin, denize uçmak istiyorsanız: dalgaların sesini duyun, tuzlu spreyin size ulaştığını hissedin ve vücuda dokunun, güneşin sıcaklığını hissedin, güzel deniz gün batımını izleyin. Bu tamamen çözülür.
 4. O zaman göğsün alanından, kalbinden gelen bir ışık ışınının nasıl geldiğini hayal edin. Koşulsuz sevgi ve şükranları nasıl yaydığınızı hissedin. Uzayla ilgili filmlerde olduğu gibi temiz, parlak, ışıldayan enerjiyi hayal edin.
 5. Arzunuzun görüntüsünü bu ışıkla doldurun. Aynı zamanda sıcaklık, dolgunluk, vücudun hoş reaksiyonları, mükemmel hissediyorum.

Uygulamanın sonunda, sadece gözlerinizi açabilirsiniz. Bu ayin aydan aya tekrarlanarak tüm arzularınızın nasıl yerine getirildiğini izler.

Bahçıvan ve bahçıvan için

İlk ay gününde, bitkiler dış etkilere karşı özellikle hassastır. Ve yerdeki tüm işlemler donmuş gibi görünüyor. Bu nedenle, toprağa ekmek, ekmek, iş yapmak istenmez.

Yapılabilecekler, yabancı otları uzaklaştırmak, zararlı böceklerle uğraşmak, toprağı hastalıklı bitkilerden temizlemek.

Sonuç

İlk ay gününün özü, bir insanın hayatının yaratıcısını hissetmesine izin vermek, kendinizin dünyayı ve etrafınızdaki olayları yarattığınızı anlamaktır. Çevreleyen alan arzularınızdan, düşüncelerinizden ve inançlarınızdan dokunuyor.

sonuçlar:

Pin
Send
Share
Send
Send