Rüya yorumu

4 ay günü: hangi trendlerin farklı olduğu, neyin en uygun olduğu

Pin
Send
Share
Send
Send


4 ayda bir pasif enerjiye sahiptir, ağaç elementlerini ifade eder. Günün Şanslı taşları: sardonyx, amazonit, yeşil yeşim. Şanslı tonlardan yeşil, özellikle malakit ve zümrüt rengi olarak adlandırılırlar. 4 ay gününün simgesi: İyiyle ve kötüyle ilişkilendirilen Bilgi Ağacı. Günün meleksel özü: Gofus (aşkın prensi).

Genel özellikler 4 ay gün

Ay döngüsünün 4. günü bilgi almak ve bilgi toplamak için uygundur. Bugün beklenmedik bir şekilde kendiniz için gerçek durumunuzun gerçek vizyonunu keşfederseniz şaşırmayın. Gerçek özünüzü anlayabilir, hedeflerinizi, hayallerinizi ve arzularınızı anlayabilirsiniz.

Bu günlerde, aynanın yansıması gibi, gerçek görüntünüzü maskesiz göreceksiniz. Ve gelecek vaat eden bir şirkette iyi bir pozisyonda bulunmanız, işe almak veya bilimin granitini kavramanız önemli değil - şimdi kesinlikle kurgusal "Ben" değil, şimdiki zamanınızla tanışacaksınız.

Bu nedenle, 4 aylık günün bazıları iyi, bazıları kötü tepki veriyor. Her şeyden önce kişinin kendisi tarafından etkilenir: yaşam biçimi, manevi değerler, yerli halkla ilişkileri. Pek çok birey gerçeklerle tanışmaktan korkuyor, ancak diğer benzer şeyler çok heyecan verici ve ilginç görünüyor.

Böyle bir toplantıdan korkmak istemiyorsanız, kendiniz için Kötülükten İyiliği, Şeytandan Tanrı'yı ​​ayırmak ve onları ruhunuzdaki doğru sıraya göre düzenlemek önemlidir.

Günün 4 ay günü karakteristik seçimi yapması gerektiğini söylüyor. Elde edilen bilgiler hem iyi hem de imha için kullanılabilir. Ve seçiminize bağlı olarak önümüzdeki 30 takvim günü.

Ayrıca, ayın üçüncü gününde aktif olmak gerekiyorsa, eylemleri birleştirmek önemlidir. Doğru rotayı kaybedip kaybetmediğinizi sürekli olarak analiz ederken, ilerlemeye devam etmek için gereklidir. Gerekirse, eylemlerinde gerçekten bir ayarlama yapın.

Ayrıca dördüncü ay gününde, etrafınızdaki dünyanın tepkisini ve ne yaptığınızı gözlemlersiniz. Bu, davranışınızın uyumlu olup olmadığını ve kimseye zarar vermediğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Aşk, ilişki, evlilik

Bir evlilik birliğini tamamlama açısından, bu süreye çok başarılı denilemez. Biraz beklemek daha iyidir, çünkü aksi halde dualite aile birliğinde her zaman izlenir: uzlaşmalar bulmadaki zorluklar ve sürekli çatışmalar.

Artı, büyük bir ihanet riski var. Böyle bir çifte mutluluk her zaman eşiğindedir.

Eğer sadece bir ilişki içindeyseniz, astrologlar, 4. günde sendikanızın analizini yapıp tüm olumlu ve olumsuz yönlerini tartıştılar.

sağlık

Boğazda ve servikal omurgada, şu anda risk altında olduklarına çok dikkat edin. Monitör ekranının arkasında çalışmak zorunda mısınız? Bugün daha fazla çalışma duraksamaları yapın, boynunuzu yoğurun.

Ve eğer çalışma çok fazla konuşma gerektiriyorsa (öğretmenler, öğretim görevlileri) - Ay'ın 4. gününde sessiz kalmaya çalışın. Böyle bir fırsatın olmaması durumunda, ılık çay içmek ve ses tellerine daha fazla yük vermemek gerekir.

Büyük yarar, ormanda veya parkın içinden temiz havada yürümek olacaktır. Doğanın güzelliğine dikkat edin, güzel çiçeklerin, ağaçların tadını çıkarın, pillerinizi meşe veya külten şarj edin. Bu sayede vücudunuzdaki hayati güçlerin akışı normale döndü ve daha uyumlu hissedeceksiniz.

İş iş parası

İşadamları, mali işlerinin kapsamlı bir analizini yapmalı, içlerinde nişleri tanımlamalı ve ortadan kaldırmak için önlemler almalıdır. Yeni bilgilerin toplanması, işlenmesi ve toplanması için dönem başarılı.

Konuyla ilgili yayınları okumak, ilgili videoları izlemek çok iyidir: Sonuç olarak, işinizin verimliliğini birkaç kez artırabilirsiniz.

Saç kesimi, boya, manikür

Dördüncü ay günü bukleler kesmek için uygun değildir. Bugün karar verirseniz, enerji potansiyelinizi azaltarak sağlık durumunuzu kötüleştirebilirsiniz.

Para konularında daha başarılı olmanızı sağlayacak buklelerin gölgesini değiştirmeye izin vermek, çalışanları ile güvenilirlik kazanmanıza yardımcı olacaktır. En doğal renk seçeneklerinde kalın.

Ayrıca gün manikür ve pedikür yapmak için uygundur.

rüyalar

Bu geceyi hayal etmiş olan rüyalar, çoğunlukla bize olası cazibeleri gösterir. Gece rüyasında, bir insan “düşmeyi” başarabileceği yaklaşık bir durum elde eder.

Gece hayallerinin doğru yorumlanmasıyla, hayatınızın hangi alanlarında en çok acı çekeceğinizi belirleyebileceksiniz. Asıl mesele, bunun çoğunlukla manevi değerlerle, toplum ve maddi şeylerle ilgili olduğunu unutmamaktır.

Kısacası, Ayın 4. günü rüyalar, şu anda İyilik ve Kötülük Bilgi Ağacı'nın hangi tarafında bulunduğunuzu gösterir.

3 ay boyunca ritüel

Bugün farklı sesler, mantralar ve dualar şarkı söyleniyor. Bu nedenle, kendinizi canlandırıcı, birleştirici ve ilham verici özelliklere sahip özel bir durumda bulacaksınız.

Tüm kelimeler hiçbir şey ifade etmez, fakat sözlü ve sözlü sihri ifade eder. İçlerinde ciddi bir algı olmasa bile, ince düzlemde (astral ve zihinsel) eylemler yaratırlar.

Bu nedenle, kelimenin zarar görebileceği, ancak iyileştirilebileceği söylenen hiçbir şey için değildir. Kelimelerin büyüsünü uygulamak, kaderini gerçekten etkiliyor, daha iyi hale getirmek için.

Duaların telaffuzu sıralı eylemleri harekete geçiren bir titreşim yaratır. Özel bir işlem, belirli seslerin arka arkaya tekrarlanmasıdır. Sonuç olarak, kişi kendini iyileştirir.

Ayın büyüme evresi ve döngünün dördüncü, altıncı ve yedinci günlerinin hepsinde, bunun için en uygun olanıdır. Orta dereceli bir ritmi gözlemlemek için ses egzersizleri yaparken önemlidir. Ve ayrıca duygusal bir yükselme durumunda olmanız gerekir.

Bahçıvan ve bahçıvan için

Bugün ne yapmalı?

Besinlerin bitkilere akışını hızlandırdığı için, büyümeyi, meyve oluşumunu, tohum oluşumunu arttıran bitki, 4. ay gününde aşağıdaki işlemleri yapmaya değer:

  • tohumlarını ekmek;
  • bitki fideleri;
  • bitkileri tekrarlayın.

Fidanlar, aktif bileşenleri, nemi daha aktif olarak emerler, bu da daha bol sulanmaları gerektiği ve ayrıca faydalı maddeler yardımı ile gübrelenmeleri gerektiği anlamına gelir. Ayrıca toprağı gevşettiği ve yabani otları topladığı da gösterilmiştir.

Buna ek olarak, başarıyla hasat. Özellikle yer yüzeyinin üzerinde yetişen meyveler. Şimdi sulu meyve ve sebze türlerini toplamaya başlayabilirsiniz.

Başka bir gün ağaçları ve çalıları kesmek için uygundur. Astrologlar bitkileri dikmek ve çimdiklemek için tavsiyede bulunur: işlem başarılı olacak, olumlu bir sonuç alacaksınız.

Ne yapmamalı?

Ancak günümüzde bahçedeki ve bahçedeki tüm manipülasyonlar başarılı olmayacaktır. Özellikle, budama çekimleri ve tacın oluşumu ile biraz beklemeye değer. Şimdi yukarıdaki bitkilerin tüm enerjisinde bir birikim var. Ve üstüne dokunduğunda, ona zarar verme riskini bile alıyorsun, hatta onu öldürüyor.

Sonuç

4 ay günü, insanların kendilerini anlamalarını ve doğru titreşimlere uyum sağlamalarını kolaylaştırır. Önümüzdeki 30 ay gününün başarısı, bugün yapılan seçimi doğrudan etkiliyor. Bu nedenle, şimdi yaşamınız ve etrafınızdaki her şey hakkında şikayette bulunmamak çok önemlidir - aksi takdirde gelecek ayın tamamı için kaybeden rolünü sürdürme riskini alırsınız.

Mutluluk, servet ve refah içinde olmak dileğiyle, sahip olduğumuz her şey için evrene içtenlikle teşekkür etmeliyiz. Olumsuz bir şey olsa bile - problemin farkına varın, ancak durmadan ileri doğru hareket edin.

Ay döngüsünün dördüncü gününde, insan ruhlarında melekler ve şeytanlar arasında bir savaş var. Kendimizi bulduğumuz hangi tarafta sadece kendimize bağlıyız. Evet, etrafta farklı cazibeler ve cazibeler var ama iyilik de uyumuyor. Doğru kararlar bizim için her zaman mevcuttur, asıl şey onları görmezden gelmek değil, not almaktır.

Umarım bu ay günleri hakkında doğru sonuçlar vermişsindir. Sonuç olarak, tematik videoyu izlemenizi öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send