Rüya yorumu

3 ay günü: hangi trendin karakteristik olduğu, nasıl harcanacağı

Pin
Send
Share
Send
Send


Enerjisinde 3 ay gün aktif bir gün, onun elemanı - bir ağaç. Günün şanslı taşlarından: Jespilites, yakutlar, piritler, aventurinler. Günün renkleri: sarı, altın, amber, limon, safran ve koyu sarı tonları. Günün Sembolleri: leopar ve leopar, atlamak için hazırlanıyor. Melek 3 Gün Olmak: Sargo Üreticisi.

3 ay gününün genel özellikleri

Fiziksel dünyada kademeli olarak düşüncelerin gerçekleşmesi var. Etkinlik için gün kayda değer: yaratıcı çalışmalara veya diğer etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda, duygularınızı olduğu kadar içsel duygularınızı da dikkatlice kontrol edin - onların üzerinde güç kaybı riski vardır.

Doğru yöne yönlendirilen enerji her zaman verimli bir sonuç sağlar. Bu nedenle, akıllıca davranmaya çalışın, düşüncelerinizdeki olumsuz düşünceleri ve aynı zamanda sonsuza dek depresif, öfkeli veya kıskanç bireyleri ortadan kaldırın.

Günün 3 ayı günü karakteristik özelliği, yaratıcı eğilimlerin uyanışından bahseder. Bu da sıra dışı, ancak karmaşık durumlara başarılı çözümlere katkıda bulunur.

Bugün bir tür güçlü faaliyet uygulamak en doğruudur. Fakat işinizle meşgul olsanız ve aynı zamanda birçok olumsuz duygu yaşayacak olsanız bile, etki sizi ya da diğer insanları memnun etmeyecektir. Sakin, uyumlu bir zihin halinde, başkalarının tavsiyelerini dinlemeye çalışın. Provokasyonlara katılmak için kendinize izin vermeyin.

3 ay gününün tüm olumsuz mesajları boyut olarak çoğalır ve her şeyden önce size kişisel olarak zarar verir. Sonuç olarak, fiziksel iyilik kötüleşecek, depresyon başlayabilir, strese maruz kalma derecesi düşebilir.

Bu yasak günlerinde pasifliğin ve eylemsizliğin tezahürlerinden vazgeç! Vücudunu tahrip edebilir. Ay şimdi insana kendine ve etrafındaki dünya yararına kullanılması gereken belli bir güç ve enerji verir.

Bu yapılmazsa, enerji olumsuz sonuçlarla dolu olacak bir çıkış yolu arayacaktır. Bu yüzden ay takviminin 3. gününün tembel olmasına izin vermiyor. Sadece eylemler, eylemler ve tekrar aktif eylemler!

Aşk, ilişki, evlilik

Bugün evliliğe girmeye karar vermek, sadece evli hayatınızı maceralarla, sık sık seyahatlerle, öngörülemeyen sürprizlerle doldurmak istediğinizde mümkündür. Bu nedenle, bu tür bir faaliyete hazır değilseniz - düğünü başka bir ay gününe aktarın.

Ayrıca, standart olmayan düğün törenleri 3. ay gününde başarılı olacak. Genel olarak, şimdi gün, sıradışı ve aşırı her şey için mükemmel.

sağlık

Hanehalkı işleri ve fiziksel aktivite ile ilgili asıl mesleği (işi) ile ilgili olarak tam bir adanmışlık gösterilmiştir. Ayın 3. gününde, bir rapor hazırlamak, evinizin genel temizliğini ayarlamak ve ayrıca - elektrik yüklerine katılmak için oturmalısınız.

Geceleri çalışmak bile sağlığa zarar vermez. Vücudunuzun iç rezervlerini sonuna kadar açmak için zaman idealdir. En önemli şey, yeterli motivasyona sahip olmanız ve gerçekleştirilen faaliyetler hakkında şüphe duymamaktır.

Bugün çok aktiftir, eğer yukarıda verilen enerjiyi kullanmazsanız, sağlığınıza zarar verir. Bir çıkış yolu bulmazsa, kendine gider ve refahı üzerinde yıkıcı bir etkisi olur.

Bu önerileri görmezden gelirsek, aktif eylemler uygulamayın ve bir gün boyunca tembel ya da uyuma - uyandığınızda, o zaman büyük olasılıkla yorgunluk ve ilgisizlik bulursunuz.

Bu ne anlama geliyor? Hayati enerjinin enerji kanallarından geçemediği, iyileştirici gücü ile onları sulamadığı, ancak durgun bir “bataklığa” dönüştüğü. Sonuç olarak, kan dolaşımındaki, sindirim organlarındaki bu durgun süreçlerle karşılaşabilirsiniz.

Ve sonra, dikkatli olun - yeniden büyümek, fazla çalışarak, Ay'ın büyümesinin 3. gününde, yeniden nefes almaktan daha doğru.

İş, iş, para

Şimdi, özellikle iş dünyasında, yaşamın tüm alanlarında verimlilikte bir artış var. “Atılım” olaylarının gerçekleştirilmesinde rol almak, risk almak, hatta bilinçli olarak yeni seviyelere çıkmak için idealdir.

Her şeyde olduğu gibi, üçüncü ay gününde iş dünyasında kişi proaktif olmalı. Şu andaki finans, yalnızca kendilerini hayal etmekle utandırmakla kalmayarak, onları elde etmeye, denemeye ve çalışmaya gayret edenlerin cüzdanlarını ziyaret edecek.

Saç kesimi, boya, manikür

Saç kesimi için bu gün belirsiz, ancak saçların kısalmasını ertelemek daha iyidir.

Boyama gelince, izin verilir, ancak yalnızca doğal boyaların kullanımı ile. Üstelik bu olumlu olacaktır - bugün değişen renk tonu kariyerin büyümesini sağlayacak, çalışanlarla ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olacak ve çok zor işler için bile bir çözüm bulacaktır.

Manikür ve pedikür yapabilir.

rüyalar

Bu gece görülen gece görüşlerinin, bize verilen kozmik enerjiyi rasyonel bir şekilde kullanıp kullanmadığımızı anlatması amaçlanmıştır. Doğuştan içimizdeki enerji potansiyelimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

Bu nedenle rüyalar, yaşam kuvvetlerinin içinden geçtiği “enerji” deliklerine işaret eden bir kılavuz olarak alınabilir. Enerjinizi, her zaman hayatta düşünülmüş her şeyi çevirmek için yeterli güce sahip olacak şekilde artırmak istiyorsanız, onlara dikkat edin.

Ayrıca, 3. ay günündeki rüyalar genellikle karmaşık sorunları çözmenin ve yoldaki çeşitli engelleri ortadan kaldırmanın yollarını gösterir. Ancak, ayın enerji akışının dolaşım sürecini hesaba katarak bunları yorumlar.

3 ay boyunca ritüel

Bugün insan astral arınma uygulamasına başvurabilir. Olumsuz duyguların giderilmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle, korku, kaygı, saldırganlık, kıskançlık, açgözlülük, küstahlık, kibir ve diğerleri gibi olumsuz duyguların sizi ele geçirdiğini düşünüyorsanız - ay takviminin 3. gününde çalıştırın.

Nasıl yapılır:

 • vücudunuzdaki spazmların oluşum yerini (boğaz, göğüs, bağırsaklar, ısı, nabız gibi gösterebilir) oluşturmak;
 • Olumsuz bir duyguyu kontrol etmek için - izlerken, yavaş yavaş parçalanmaya ve kaybolmaya başlar.

Unutmayın, duyguları bastırmak, onları derinlemesine sürmek ve kendini yalnız hissetmek alışılmadık derecede zararlıdır. Bu şekilde, yavaş yavaş kendini yok et. Korku belirtileri böbrekleri, öfkeyi etkiler - karaciğer ve kıskançlık ile açgözlülük kalp ve dalağa zarar verir.

Bahçıvan ve bahçıvan için

Hızla büyüyen meyve veren bitkilerin, özellikle de sadece yenebilir üst yüzey kısmına sahip olanların ekilmesi ve ekilmesi için zaman iyidir.

Ay döngüsünün üçüncü gününde, iniş önerilir:

 • yapraklı sebzeler;
 • baklagiller;
 • patlıcan;
 • salatalık;
 • çiçek ve şifalı bitkiler.

Bugün işe faydalı bir sonuç getirerek işe girmeniz de tavsiye edilir:

 • zemini gevşetin;
 • ot yatakları;
 • bitkileri mineral gübrelerle beslemek;
 • aşırı fideleri çıkarın;
 • kesimler hazırlamak;
 • bitki ve kök bitkilerin birçok türü;
 • meyveyi topla.

Sonuç

Nitekim, üçüncü ay günü her türlü tehlikeyle ve stresli durumla doludur. Ancak bu konuda fazla endişelenmeyin: ayın yumuşak, iyi bir enerjisi var, kötülüğün yaşamınıza girmesine karşı koruyacak.

Ancak, elbette, dünyaya ve çevrenizdeki insanlara karşı en dostane ve olumlu tavrı göstermeniz şartıyla.

Ay döngüsünün bu gününde, kendi kendine öneri büyük bir rol oynayacaktır. Bu nedenle, aynanın karşısında durun ve kendinize ne kadar akıllı, kibar, çekici ve çekici olduğunuzu söylemeye başlayın. O zaman diğer insanlar sizi buna göre algılar.

Bugün çatışma durumlarına karışmamak için öfke, öfke belirtilerini bırakmak gerekiyor. Aksi takdirde, bir baş ağrısı, diğer rahatsız edici semptomlar göreceksiniz ve sinir krizi geçirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin, doğada vakit geçirmek, temiz hava solumak ve şehir telaşı ve gürültüsünden bir mola vermek güzel olurdu.

Ancak, olumsuz duygular da muhafaza edilemez. Bu nedenle, bir çift plakayı kırma isteği varsa - onları ihmal etmeyin.

3 ay günü tamamlamak en yakın insanlarla çevrilidir. Günün nasıl geçtiği önemli değil, akşamları ailenizle aile masasında bir araya gelin, bugün olanları tartışın ve elbette sevgili kedinize sarılmayı unutmayın.

Konunun sonunda, ilginç bir video izlemenizi öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send