Rüya yorumu

İç huzuru için dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Ruhlarında sık sık endişe duyan inananlar sık ​​sık bana dönüyorlar. Onları gönül rahatlığı için bir dua kullanmaya teşvik ediyorum. Bugün size nasıl doğru bir şekilde yetiştirileceğini anlatacağım.

Ruhunda ağır hissetmek

Hayatta hepimizin siyah ve beyaz çizgileri var ve eğer iyi dönemlerde pozitif, mantıklı ve sakin olmak bizim için kolaysa, o zaman zor zamanlarda ilgisizlik ve depresyon bizi pes etmeyi ve üzüntü ve umutsuzluğun derinliklerine daldırmamızı sağlar. Tabii ki umutsuzluğa ve umutsuzluğa kapılmayacaksınız, böyle anlarda tüm iradeyi yumruk haline getirmeniz ve kendinizi normal bir duygusal duruma sokmaya çalışmanız gerekir.

Ortodoks bir kişi için, zihinsel dengesini geri kazanmanın ve hayata yeniden uyum sağlamanın en iyi yolu dine dönüşmektir. Duaları okumak bu konuda en iyi araç olacaktır, çünkü Rab ile iletişim yalnızca ruhu değil aynı zamanda zihni ağır, takıntılı ve kötü düşüncelerden de iyileştirebilir.

İç huzuru için dua, mümkün olan en kısa sürede, sadece güncel olayları değil aynı zamanda bir bütün olarak kaderi değiştirebilecek, gerçekten mucizevi bir yöntemdir. Yüce ve asistanlarına dönerek - Azizler, Tanrı'nın emirlerini ihlal etmediği sürece her şeyi sorabilirsiniz. Manevi tutkuların sakinleşmesi ve sizi yok eden zararlı duyguların sakinleşmesi için dua edin.

Barış için böyle bir duanın gücü nedir?

Dua kitaplarında kaydedilen kutsal metinlerin gücü abartılamaz, çünkü dua en vahşi hayal gücünüzde bile hayal edemeyeceğiniz mucizelerle çalışabilir. Huzuru, uyumu, duygusal dengeyi arıyorsanız, o zaman sizin için dualar, tüm bunları kolayca, hoş ve çok hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olacakları için yeri doldurulamaz bir şeydir. Dua sırasında ruh, Tanrı'dan başka bir şey istemenize rağmen iyileştirilir. Doğru yolu seçmiş olmanız gerçeği zaten maneviyat ve bilinç seviyesini yükseltir.

Modern tıbbın bile tamamen iktidarsız olduğu zamanlarda, duaların insanları en zor durumlarda nasıl kurtardığı ve en derin depresyondan kurtulmalarına yardımcı olan birçok harika kitap, kısa öykü ve sadece öyküleri okuyabilirsiniz.

Kutsal çizgileri okumak, gözlerinin önündeki insanlar iç dünyalarını değiştirdi, olumsuz tutum ve alışkanlıklardan kurtuldu, yaşamın anlamını edindi ve yaşamlarını nasıl inşa etmeleri gerektiği ve hangi yolu seçecekleri konusunda içsel bilgiler keşfetti. Zor zamanlarda, mümkün olduğu kadar çok ilham verici hikaye okumanızı ve olumlu olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Böylece, bu insanların başarısına katılıyor ve mucizelere olan inancınızı güçlendiriyorsunuz.

Asla dinin ve duanın gücünü küçümseme. Rab’nin dünyevi çocuklarına hediye olarak bıraktığı bu harika araçları kullanın. Bir mucizeye inanın ve olacak.

Göksellerden en çok kim manevi tutkuları yatıştırmak için yardım ister?

Öğrenmeniz gereken en önemli şey, kelimelerinizi çevireceğiniz hiçbir temel değerin olmadığı gerçeğidir. Eğer yürekten gelirler ve saf samimi hareketlerle desteklenirlerse, o zaman herhangi bir durumda herhangi birine ulaşacaklardır ve cennet sakinleri, durumunuzu ve mevcut yaşam durumunuzu iyileştirmek için tüm olası adımları atacaktır. Dualarınızda Yüce Lord, oğlu İsa Mesih, En Kutsal Meryem Ana, Kutsal Ruh'tan bahsedebilirsiniz. Ayrıca, en yakın kullanıcılarımızı - sürekli yakınlarda olan ve bizi her tür sıkıntıdan koruyan koruyucu melekler - unutmayın.

Özellikle zihinsel hastalıkların ve umutsuzluğun iyileşmesinden sorumlu olan Azizlere itiraz etmek istiyorsanız, Büyük Şehit Barbara, Basit Paul, John Chrysostom'a dua edin. Güçlerini ve enerjilerini tüketen ve yaşam zevkini yitirmiş kişilerin korunmasıyla ünlü bu gök cennetidir. Boş zamanlarınızda, bu harika kişilikleri tarihçeyle tanıştırmak ve hangi yaşam kursuna gittiklerini öğrenmek için zaman ayırabilirsiniz.

Barış kutsal metinleri nasıl telaffuz edilir

Dualarınızın cevaplandırılması için en önemli şart, samimiyet ve sözlü sözlere olan kesin inançtır. Bununla birlikte, din adamları, Yüce Tanrı'ya dönme sürecini kolaylaştırabilen ve manevi uygulamalarımızın etkisini artırabilen birkaç öneride bulunur:

  • Düzenli olarak cennete yardım isteyin. Günlük uygulama, birkaç gün içinde ruhun iyi bir şekilde ifade edilmesini ve kafanızdaki tüm tutkuları sakinleştirmenizi sağlar. Tembelliğinize meydan okuyun, tüm önemsiz rutin meseleleri bir kenara bırakın ve varlığınızın derinliklerinden tanrıların sakinlerine net bir istek gönderin.
  • İçiniz rahat olsun diye dua etmek için mutlaka dua kitabından ya da diğer dini edebiyatlardan alınmanız gerekmez. Sizin için uygunsa, uygulamanın metnini kendiniz yazabilirsiniz. En önemlisi, diğer insanlara ve kötü sözlere kötü dileklerin olmaması gerektiğini unutmayın. Bu, tüm çabaları boşa götürecek.
  • Kendiniz için doğru atmosferi yaratın. Bu çok önemlidir, çünkü dikkatiniz dağıldıkça ve sürekli çekildiğinde, konuşulan kelimelerin derinliklerine giremezsiniz. Ve belki de, tam tersine, daha çok, siz dışarı çıkmaya başlayacaksınız. Işık mumlar (kilisede tercihen yanan), bir lamba veya tütsü. Işığı kapatmanız ve kendinize tam daldırma için rahat bir kasvetli yaratmanız gerekebilir.
  • Evde küçük bir ikonostasisin donatın, orada Azizleri gösteren birkaç simge işaretleyin. İsa, Bakire ve Hoş Nicholas'ın yüzlerinin orada bulunduğundan emin olmaya çalışın.
  • Daha önce giyilmemişse, bir haç giyin. Bu, hiçbir zaman göz ardı edilemeyecek çok önemli bir nokta. Çarmıha gerilme, Hristiyanlıktaki en güçlü tılsım olarak kabul edilir. Bu sembol zihinsel ve duygusal durumunuzu dengeler.
  • Umutsuzluk, özlem ve toplam ilgisizlik ile başa çıkmak için akrabalarınızla daha fazla iletişim kurmaya çalışın, hayır kurumlarını ziyaret edin. Tapınaklara gidin, manastıra bir gezi yapın ya da herhangi bir tapınağı ziyaret edin.

Yüce Lord ve Kutsal Yaşlılara ruhsal uyum bulmadaki yardımları için teşekkür etmeli miyim?

Minnettarlık, manevi uygulamanın zorunlu bir parçasıdır. Bu samimi duygu olmadan, istediğiniz şeyi yerine getirme konusunda başarılı olmanız pek mümkün değildir. Tabii ki, dengesiz bir ruh hali ve bastırılmış duygular durumunda, teşekkür etmek çok zor, ama bunun çok önemli olduğunu anlamalısınız. Teşekkür dualarını okuyabildiğiniz kadarıyla, Rab’ye yardımları için teşekkür etmek istediğiniz iyi işler yapın. Şükran günü bağış verebilir.

Barışı bulmak için dine döndüğünüzde nelere dikkat edilmeli

Unutmayın, herhangi bir dua, belirli eylemlerle pekiştirmeye başlayana kadar sadece kelimeler kalacaktır. Yaşam tarzınızı daha doğru bir hale getirmeye çalışın, daha iyi ve merhametli işler yapın. Zaman ayırın, ailenize, ebeveynlerinize, çocuklarınıza sevgi gösterin. Bu çok önemlidir, çünkü bundan ruhsal uyum başlıyor.

Tahrişi engellemeye çalışın, yemin etmek, sorun çıkarmak ve çığlık atmak istediğiniz her seferde kendinizi yukarı çekin. Size çok sinir bozucu ve iğrenç insanlara bile şefkat ve empati gösterin.

Modası geçmiş, durgun görünümlerinizi değiştirin. Her şeye her zamanki gibi tepki vermeyin (hakaret, tahriş ve olumsuz), eski alışkanlıkların kısır zincirlerini kırın ve en iyisi için çabalayın.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta suçlardan kurtulmaktır. Ne de olsa, kesin olarak, kendileri ve diğerlerinin sonunda depresif bozucu ruh hallerine dönüşmesi ve yaşamdaki uyumsuzluğa dönüşmesi belirli bir süredir birikmiş olan şikayetlerdir. Mümkünse, en yakın ve en yakın insanlara yaptığınız tüm kötü şeyler için affetmeyi isteyin. Samimi tövbe de omuzlarınızdaki suçluluk ve utanç yükünü hafifletmeye yardımcı olacaktır.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send