Rüya yorumu

Cinsel uyumluluk: Size en uygun kim

Pin
Send
Share
Send
Send


Yataktaki uyumluluk her çiftin önemli bir bileşenidir. Hepimiz uzun felsefi konuşmalar için sadece benzer bir dünya görüşü ile değil aynı zamanda karnaval zevkleri için de benzer bir mizaçla bir insan bulmak istiyoruz. Bu yazıda Zodiac takımyıldızının cinsel uyumluluğunu öğrenmeyi öneriyorum.

Zodyakın cinsel uyumluluk işaretleri

Koç (21 Mart - 20 Nisan)

Yangın elemanının temsilcileri kibirli, tutkulu ve enerjik aşıklardır. Egoizmlerini yatakta gösterebilirler, ancak yine de sadece kendilerine değil, eşlerine de (eşlerine) zevk vermeye çalışırlar. Koç, tipik bir potansiyel şikâyet şikayeti değil, aksine, cinsellikleri sadece kıskanç olabilir.

Kimler uygundur:

Otuz yaşına kadar Aslanlar ve Yay'a yakından bakmak faydalı olacaktır. Hepsi Ateş üçlüsüne aittir ve artan tutku ile ayırt edilir.

Ateşli Koç ahlaki olarak olgunlaştıktan sonra, evlilik hakkında düşünmeye başlarlar. Şu anda, Taurüsler ve Virgüller onlar için en uygun olanıdır ve eskilerin çok ihtiyaç duyduğu ses pratikliğini öğretebilirler.

40 yaşına kadar, Koç kendini kontrol etmeyi öğrenmeli. Bu konuda Terazi'ye (gelişmiş zeka ve hassasiyete göre farklılık gösterir) ve Gemini'ye (Zodyak'ta başka bir entelektüel) yardımcı olabilirler.

Boğa (21 Nisan - 21 Mayıs)

Venüs'ün hayvanları, herhangi bir karnaval zevkten keyif alabilir: lezzetli yemekler, tatlı uyku ve iyi seks. Belki de en mizacı olan bu değil, ama kendileri için ve ikinci yarısı için zevk alma konusunda çok şey biliyorlar. Seks sırasında, hızlı davranmamayı, güvenle hareket etmeyi tercih ederler.

Kimler uygundur:

Otuz yıla kadar Toroslar için en ideal ortak, öğedeki komşuları Oğlak ve Başak'tır. Ancak, çoğu zaman birbirlerinin isteklerini tam olarak karşılayamazlar.

30 yaşına geldiklerinde, ruhsal gelişimleriyle daha fazla şaşırıyorlar. Bu yolda Gemini ve Koç ile tanışırlar. İlki istihbarattaki artışa katkıda bulunacak ve ikincisi - yaşamın enerjisiyle dolup taşacak.

40 yaşına gelindiğinde, Tauruslar uzun zamandır beklenen refahı elde ediyorlar, zaten en derin ve manevi ilişkiyi yapabiliyorlar. Akrep onlara nasıl yardımcı olur?

İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran)

Alt Mercury korkunç yorgun rutin. Sürekli olarak yeni şeyler, özellikle de aşk anlarında keşifler için gayret gösterirler. Cinsel enerjinin İkizler'den anahtarı geçtiği söylenemez, ancak onlardan sıkılmak zor, her zaman ilginç bir şey icat edeceklerdir. İlk önce, her zaman zihinsel ya da ruhsal bir samimiyete sahip olduklarını ve fiziksel olmadıklarını belirtmek gerekir.

Onlara kim uyacak?

Prensip olarak, kesinlikle burcun tüm işaretleri bu takımyıldız ile birleştirilir. Gençliğin en kabul edilebilir cinsel partnerlerine gelince, Terazi ve Kova'ya dikkat etmeye değer.

Daha olgun bir yaşta olan İkizler, nihayet eski kaygısından kurtularak büyümeye başlar. Bu durumda, Toros (istikrar ve ruhsal uyumun kişileştirilmesi) ve Koç (birçok sıcak geceler) ile başarılı bir ittifak oluşturmayı başaracaktır.

Sadece 40'ta İkizler entelektüel Yay ile ilgilenmeye başlıyor.

Rakı (22 Haziran - 22 Temmuz)

Kanser, zodyakın en ılımlı işareti değildir, ancak yüksek duygusallık, hassasiyet ve dokunuş ile ayırt edilir.

Ona seks yapan kim?

Astrologlar, gençliklerinde kendi temsilcilerine, yani Su elementine, yani Akrep ve Balık'a bakmalarını önerir. Hepsi yakın, tutkulu ve derin duygusal bağlantılar arıyorlar.

Olgunlaşan Kanserler, çoğu zaman hayati enerjiye sahip olan ve onlarla birlikte duygu ve tutku dünyasına taşıyabilen Gemini ve Virgos ile ittifaklar kurar.

40 yaşına geldiğinde, Ay'ın koğuşunun, kendini kontrol etmeyi öğrenerek, doğasını tamamen göstermesi gerekiyor. Bu aşamada, oldukça organize ve kısmen entelektüel bir işaret olan Oğlak’a yakışacak.

Aslanlar (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aslanlar hayatlarının her alanında ilk sırada yer almayı sever. Yatak kuralın bir istisnası değildir. Fiery Lion, aşk sevinci hakkında çok şey biliyor ve ortağını etkilemeye çalışacak.

En iyi seks uyumluluğu kimler:

Gençlik yıllarında, ateşli Koç ve Yay gibi unsurlar tarafından "kardeşleriyle" ittifaklara girmek en başarılı olanıdır.

Yaşla birlikte, Lviv zaten daha fazla aile hayatı ve ilişkileri çekti. Pratiklik ve entelektüel uyumluluğa dayanarak, Oğlak ve İkizler'e bakmalısınız.

Yıllar boyunca, Leo kibirinden, eksantrikliğinden kurtulur ve ruhsal olarak kusursuzlaştırılır. Sonra Terazi ve Akrep ile çiftler şanslı olacak.

Bakire (24 Ağustos - 22 Eylül)

Kural olarak, Virgos, gerçek aşkı beklemeyi tercih ederek birçok geçici bağlantı kurmaya çalışmaz. Karnaval zevklerinde, gerektiğinde uzun süreli yoksunluk yeteneğine sahiptirler.

Kimlerle yatabilirler:

Geleneğe göre, gençlerde en başarılı olan kendi unsurlarının temsilcileri olan Boğa ve Oğlak burcu olacaktır. Bu tür ilişkiler hassasiyet ve kararlılıkla karakterize edilir.

30 yıl boyunca yaşamış olan Bakire, sık sık kendisiyle ve başkalarıyla çok katı olduğunu fark eder. Şimdi, onun için başarılı adaylar arasında seksi Akrep görünür.

Biraz sonra, 40 yaşından sonra, Bakire ruhsal olarak tamamen gelişmiştir. Bu durumda, Yay burcu ile iyi bir uyum içinde olacaktır - entelektüel, idealist, Başak'ın tüm olumlu niteliklerine sahip, ancak onu kısıtlamayan bir idealist.

Ölçekler (23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi, inanılmaz romantizm ile karakterizedir. Hem güzel kuruma hem de heyecan verici flört ve samimi maceralara bayılırlar.

Seksle uyumluluk, kiminle daha iyi:

Terazi, gençliğinde kolayca hava elemanında bulunan İkizler ve Kova ile yatakta ortak bir dil bulur.

Biraz sonra, 30 yaşlarında olgunlaşırlar ve daha pratiklik gösterirler. Şimdi daha yerleşik ve sade bir yaşam tarzını takdir ediyorlar. Ve burada onlarla paylaşmak için hayat Akrep ve Koç'a karşı değildir.

40 yaşına gelince, Terazi zaten ruhsal gelişimin zirvesine ulaştığında, kendilerini engelleyebilirler, Balıkçılar'ın idealistleri ve romantizmi onlar için uygundur.

Akrepler (23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep, cinsellik ve tutkusunda hak ettiği ilk yer alır. İnanılmazlık, ustalık, hassasiyet, azim ve koku ile ayırt edilen fiziksel sevgi konusunda bilgilidir.

Ona uygun kim:

Başlangıçta, aynı duygusal Kanser ve Balık ile çiftler yaratarak, elemanlarınız arasında ortaklar aramaya değer. Oğlak ve Başak ile iyi bir uyumluluk da mümkündür.

Daha sonra, daha da güçlü olan Akrep, Terazi ve Torosların kollarında, çok sabırlı olan ve saldırılarına katlanan teselli bulabilir.

40 yaş ve üstü Akrepler kendilerini kişisel olarak geliştirdiklerinde, kendilerini engellemeyi öğrenirlerse, Yay ve Kova ile gerçekten bir anlayışa ulaşırlar.

Strelets Birlikleri (22 Kasım - 21 Aralık)

Yay'da yatakta yarışmacılar çok küçük. Gücü, yorulmazlığı, deneylere olan sevgisi sayesinde, iyi bir sevgili olarak ün kazandı.

Kiminle eşleşiyorsun?

Otuz yaşında, Leo ve Aries ile olduğu kadar bağımsız ilişkiler kurmaya değer. Bu dönemde bile, Toroslar ve Balıklar onlara gelebilir.

Yaşam tecrübesi ve geçmiş yıllarda Yay, zihnini geliştirir ve bu da çok huzursuz olur. Beklendiği gibi, zodyakın sıcak işareti Başak ve İkizler entelektüellerinin kucağında teselli bulabilir.

Kırk yıl boyunca, Jüpiter'in öğrencisi zaten ruhsal gelişiminin doruğuna ulaştığında ve kendisini tanıdığında, yetkisinin ve bağımsızlığının azami seviyesini gösterir. Güçlü kişilikleri ile kolayca geçinebilen Toroslar ve Terazi buna tahammül edebilecektir.

Oğlaklar (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak, soğuk ve müstakil bir insan izlenimi yaratsa da, yakınlarda tamamen ortaya çıkar. Mizaçları çok sıcak değil, ancak sekse güvenle davranıyor, seçtiği birini (sevgilim) zevkin doruğuna getiren en hassas duygularını gösteriyor.

Onu kim tatmin edecek:

Genç Oğlak Toros ve Bakirelerle mutluluk aramaktır. İlişkili karakterlerin sendikaları kolaydır, bazı pasiflikleri, ancak kararlılıkları.

Zamanla, doğal titizlikten kurtulmak, Kova ve Akrep ile bir çift yaratabilecek. Bunlardan ilki, Oğlak Asilliği, nezaket, insani yaşam algısı. İkincisi istihbarat, kurnazlık ile ayırt edilir ve gerçek hayranlığı neden olur.

Daha olgun yaşta, Satürn'ün kırk çocuğu için gençlerde belirlenen hedeflere ulaşmak tipiktir. Bu aşamada, Balıklar ve onlara kurban edilmeyi öğreten diğer takımyıldızlarla başarıyla birleştirilerek maneviyatlarını arttırırlar.

Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Kova - her şeyde, özellikle ve yatakta çok standart dışı kişilikleri. Belki de doğaları Ateş belirtileri kadar tutkulu ve sıcak değildir, fakat eşe özel bir seks algısı, tahmin edilemezlikleri, çeşitliliği ve ilginç fantezileriyle vururlar.

Onun ideal ortağı:

Genç Kova, İkizler ve Terazi şirketlerinde aşk sanatını kavrayabilir. Bununla birlikte, bu tür ilişkiler için, kararsızlık ve değişkenlik ile karakterize edilir.

Tecrübe kazanmış olan Uranüs'ün evcil hayvanı ciddi ilişkiler ve evlilik ile daha fazla ilgileniyor. Sonra Bakire ve Koç'a yaklaşacak. Başaklar, Kova'yı pratik bir dünyaya sokan aydınlardır. Ve Koç, pozisyonlarını korumayı öğreten inanılmaz hırslı kişiliklerdir.

40'ı aşkın Kova, kariyeri ve kişisel cephesinde kesin bir başarıya ulaşıyor. Bu dönemde, karşıt takımyıldızı - Leo ile mükemmel uyumluluk gözlenir. Artan diplomasi, Aslanlarla ilişkilerde birçok hata yapılmasını önleyecektir.

Balık (20 Şubat - 20 Mart)

Balıkların özel bir erotik çekiciliği vardır, çünkü çok dokunaklı ve savunmasız görünürler (özellikle takımyıldızın zayıf cinsiyeti). Seks yaparken, birden fazla kalbi kazanmanıza olanak tanıyan inanılmaz duygusallık ve hassasiyet gösterin.

En iyi kim uyuyor:

Genç Balık, Kerevit ve Akreplerle uyumlu çiftler oluşturur. Üçüncülüğü, artan duygu ve tutku ile karakterize olan bir su elementidir. Balıklar, güçlü Akrepler ve çocukça sevimli Kerevitler'den etkilenir.

Olgunlaştığında, onları zarafeti ve çevresindeki dünyaya uyum duygusu pahasına fetheden Terazi ile ilişkilere girebilirler. Ayrıca, onlar için favoriler Kova, gözlerini birçok şeye açıyor ve duygularla başa çıkmaya yardımcı oluyor.

Bir süre sonra, duygusal olarak daha istikrarlı hale gelen bilge-yetiştirilmiş Balık, yeni bir ideal partner ve arkadaş buluyor - Başak. Her ne kadar burçlar zodyak çemberinin karşısında olsa da, karşılıklı anlayışı bulabilir ve birbirlerine çok şey öğretebilirler. Buna ek olarak, aynı zamanda samimiyeti de aynı derecede algılarlar - aynı zamanda önemli olan kayıtsızlıkla.

Son olarak, her zaman sadece burç işaretine güvenemeyeceğinizi eklemek isterim. Kural için pek çok istisna var ve eğer sevdiğinizle gerçekten iyiyseniz, bu gerçekten çok mu önemli, burçlar ile uyumlu musunuz?

Ve tabi ki tematik bir video olmadan yapamayız:

Marissa

Videoyu izle: Cinsel uyum nedir? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send