Rüya yorumu

Kasım 2019 için Kova burcu - burç nasıl çözülür

Pin
Send
Share
Send
Send


Kova burcu için 2019 yılı kasımı, sloganı altında yaşamayı tavsiye ediyor: "Sabır ve biraz çaba." Daha önce hiç karşılaşmadığınız birçok problemi çözmek zorunda kalacaksınız. Zor bir dönem geçicidir ve eğer astrologların tavsiyelerini kullanırsanız, mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

Aşk, aile ve ilişkiler

Görüş astrolog: Kasım ayındaki iş uğruna kişisel yaşamı feda etmek zorunda kalacak. Bu ilişkinin kalitesini etkileyemez.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. Sevdikleriniz size serinleyebilir, çünkü ona yeterince ilgi gösteremezsiniz. Hiçbir şey yapılmazsa büyük kavgalar ve hatta ayrılma olasılığı vardır. Bir ilişki sürdürmek istiyorsan denemek zorundasın. Seçilen kişiye, şimdi fiziksel olarak sık sık onunla birlikte bulunma fırsatınız olmadığını söyleyin, bir tür uzlaşma çözümü bulun.
 2. Kasım ayında, Kova için tam bir şok olacak olan kıskançlıkla karşı karşıya kalacak, çünkü yakın insanlara güvenmeye alışkınlar ve karşılığında aynı güven almak istiyorlar. Diğer yarısını ikna etmek ve ona hiç şüphelenmek için bir neden olmadığını ve yalnızca işinizi kıskandığınızı kanıtlamamız gerekecek.
 3. Yalnız Kova beklenmedik bir şekilde bir hizmet romantizmi başlatabilir ve bu daha sonra ciddi bir ilişkiye dönüşebilir. Eşinizle birlikte, gelecekte birbirinizi destekleyen ve ilham veren kariyer seviyelerine başarıyla ulaşacaksınız.
 4. Gezegenler, hayatınızda kafa karışıklığı ve kafa karışıklığı yaratmaya karar verdi. Provokasyonlara kanmayın, yetişkin ve olgun bir kişinin pozisyonunu alın.
 5. Çocuklarla ilişkilerde, durumu daha az dramatize etmeye çalışın. Sadece kendini sarman mümkün. Aslında, her şey düşündüğün kadar kötü değil.
 6. Kasım ayındaki ilişkinizdeki problemlerle baş ederseniz, gelecek ay dinlenebilecek ve sevdiklerinizle kişisel hayatınızın tadını çıkarabileceksiniz.

Astrolog tavsiyesi: sabırlı olun, çünkü Kasım ayında her şey kişisel yaşamınızda sorunsuz olmaktan uzak olacaktır. Sadece eşinize bakış açınızı incelerken aktarma kabiliyetiniz, onu zor bir dönem beklemesi gerektiğine ikna etmek ilişkiyi kurtarabilir.

sağlık

Ancak Kasım ayındaki enerji potansiyeli çok yüksek olacak. Çok sayıda iş görevini yerine getirmek, tüm sorunları başarılı bir şekilde çözmek ve dinlenmek için biraz zaman bırakmak için yeterli güç ve enerji vardır.

Kendi vücudunun sezgisini ve sinyallerini dinleyin. En ufak bir tartışmada, hemen kendinize en azından kısa bir dinlenme verin. Vücudunuza karşı dikkatli ve dikkatli olursanız, çok uzun bir süre boyunca yüksek düzeyde enerji bulundurun.

Günlük rutininize uymaya çalış, yatağa git ve aynı anda uyan, planlanan öğünleri kaçırmayın. Gücü biriktirin, yeterince uyuyun, normal spor moduna ya da en azından biraz fiziksel aktiviteye ekleyin.

Kozmetik seçiminde, kokusuna rehberlik edin. Koku hoşsa ve reddedilmezse, yeni ürünler kullanmaktan çekinmeyin, ancak kozmetik prosedürleri kötüye kullanmayın.

Para, kariyer ve iş

Astrologun Görüşü: Sorun, bazı küçük problemleri sürekli olarak çözmek için gerekli olmasına rağmen, finansmanla az ya da çok istikrarlı olacaktır. Asıl mesele, olumsuz koşullar nedeniyle caydırılmamak, ancak her zorluğu gelecekte faydalı olacak mükemmel bir deneyim olarak algılamaktır.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. Kasım ayında, Kova daha fazla kazanmayı düşünmek istemeyecektir. Dikkat odağı harcama ve her türlü harcamaya odaklanacak, eski arzularınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Ve burada tuzak var - tasarruflar çabuk bitecek ve borç tuzağına düşmemek için çok aktif çalışmanız gerekecek.
 2. Davanın sonucu sizin için bilinmiyorsa, şüpheli olaylara katılmanız ve maceralara katılmanız önerilmez. Herhangi bir riski en aza indirin. Hiçbir şey yapmamak, karanlık bir ata koymaktan daha iyidir.
 3. Ayın ortasında, profesyonel aktivitenizin zirvesinde olacaksınız. Tüm bitmemiş işleri tamamlamak ve ondan Aralık ayını serbest bırakmak için enerji dalgasını ve coşkuyu kullanın.
 4. Girişimcilerin mevcut durumları analiz etmeleri ve iş yapısında nelerin değiştirilmesi gerektiğini düşünmeleri ve böylece daha fazla gelir elde etmeleri gerekmektedir. Büyüme ve gelişme için yeni fırsatlar arayın. Kasım ayında beklenen sonucu vermese bile, gelecekte, bazı fikirler size ateş edebilir ve size iyi bir kazanç sağlayabilir.
 5. Titizlik, sorumluluk ve eylemlerinin sürekli kontrolü, tüm sorunları hızlı bir şekilde çözmede ve kariyerlerinde başarı elde etmede yardımcı olacak niteliklerdir. Bu özellikleri kendinizde geliştirin; etkinlikler sizin için olumlu bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Astrolog tavsiyesi: Çok büyük çaplı görevlerin kararlarını vermeyin. Şimdi sana parası yetmiyor. Tüm bitmemiş işleri sakince tamamladığınızda, gelecek ay belirleyici bir atılım yapacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send