Rüya yorumu

"Yedi Haç" duasının aileyi korumaya nasıl yardımcı olacağı

Pin
Send
Share
Send
Send


Uzun zamandır duaları inceliyorum ve her insanın hayatındaki önemini biliyorum. Bugün aileyi kötü güçlerden korumaya yardımcı olacak eşsiz bir duadan bahsedeceğim.

Aileni koru

Her insan için, mutlu bir yaşamın en önemli yönlerinden biri, ailedeki refahtır. Ortodokside, çocuklar ve ebeveynler ile karı koca arasındaki ilişkinin doğruluğuna her zaman özel dikkat gösterilmiştir.

Herkesin, sevdiklerine her türlü sıkıntı ve sıkıntıdan kurtulma konusunda kesinlikle doğal bir isteği vardır. Ailenizin üyeleri arasında karşılıklı anlayış ortadan kalkarsa ve makul olmayan iddialar ve çatışmalar ortaya çıkarsa veya ocaktaki atmosfer daha yoğun ve agresif hale gelmiş olsa bile, güçlü mucize duası "Yedi Haç" dan yararlanabilirsiniz.

Dua eden yedi haçlar, aileyi ve evi her türlü olumsuz olaydan korumak için tasarlanmıştır. Bazı insanlar evinizi ziyaret ettikten sonra, siz ve sevdiklerinizin aniden bir tür siyah çizgi çizmeye başladığını ve onların topuklarında tam anlamıyla izlenen başarısızlıkların (ev aletleri kırıldı, işler kayboldu, hastalıklar devraldı) fark etmiş olabilirsiniz.

Muhtemelen, bu durumda, sadece diğer insanların enerjilerini zayıflatmakla kalmayan, aynı zamanda çevre alanda negatif eken “enerji vampirleri” ile de karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu gibi durumlarda korkmamalısınız veya cesareti kırılmamalısınız, çünkü bir Ortodoks insanı ailenizi etkili bir şekilde korumanızı sağlayacak birçok araç ve metoda sahiptir. Hepsinden önemlisi, eğer kutsal metinlerin okunmasına derhal başvurursanız, çünkü görünmeyen yüksek güçlerin sıfatını kaydettiğinizden, herhangi bir dış kötü etkiden korkmazsınız.

7 haç duası ne kadar güçlü

Bu duya Hıristiyan dinimizin en güçlü dualarından biri denir. Bu koruyucu savunma, ilk bakışta basitçe umutsuz göründüğü durumları bile çözmek için en kısa sürede mümkün olacaktır.

Onun yardımına başvuran ve sadece çarpıcı sonuçlar alan birçok insan var. Konuşulan tüm kelimeleri özel duygular ve saf duygular verirseniz, bir mucizenin olacağından ve sizin ve etrafınızdaki tüm insanlar için her şeyin en iyi şekilde çözüleceğinden şüphe edemezsiniz. Unutmayın ki, yalnızca inancın gücü ve kararlılığı, söylediğiniz her şeyin cennetin sakinlerine ulaşıp ulaşmadığına bağlıdır.

En saf, en nazik ve en içten hareketlerle hareket et ve dua et, sonra ailen en güvenilir bakım ve koruma altında olacak.

Hangi durumlarda bu mucizevi duanın yardımına başvurmak gerekir?

Her gün bir çok farklı sorun ve deneme hepimize çarpıyor. Elbette kendimizi bundan korumak ve yukarıdan destek almak istiyoruz. Muhtemelen, daha da fazlası, sevdiklerimiz için velayet istiyoruz, çünkü ailesinin herhangi bir üyesi zor zamanlar geçirip problemleri çözemezse, normal bir insan yaşamdan zevk alamaz.

Yedi Haç'ın kutsal metnini düzenli olarak okuyarak hangi durumlarda Tanrı'nın yardımına başvurabileceğinizi görelim:

 • Birisi işinden kovuldu veya ticarette veya ticarette büyük problemler vardı. Bir insan için bu zor dönemde, dualar çok yardımcı olacaktır.
 • Çocuklarınız daha kapalı ve gergin oldu. Onları zorla sizinle iletişim kurmaya zorlamak yerine, Tanrı'dan geçmiş anlayışın geri dönüşünü isteyebilirsiniz.
 • Evler her zaman küçük şeyler yüzünden sürekli olarak büyük skandalları parçalamaktadır. Tabii ki, dualara ek olarak, bu durumda eylemleriniz ve düşünceleriniz üzerinde çalışmalısınız, çünkü evdeki atmosfer doğrudan ona bağlıdır.
 • Siz veya aileniz boşanıyor. Bu kritik durumda, Yüce Tanrı'nın yardımına her zamankinden daha çok ihtiyaç var, ciddiyetle dua edin ve evliliği kurtarabileceksiniz.
 • Evinizin soyulacağından veya başka bir talihsizlik yaşanacağından korkuyorsunuz. Kötü düşünceler atmak, onları hoş ve parlak görüntülerle değiştirin. Her odadaki simgeleri düzenleyin, rahibe konutu kutsal suya serpin.
 • Evinizde sürekli bir şeyler bozuluyor ve bozuluyor. Bu, gayretli manevi pratiklerle toparlayabileceğiniz bir enerji dengesizliğinin işaretlerinden biri olabilir.

Açıklanan duayı okurken uyulması gereken kurallar nelerdir?

Yüce Tanrı'ya hitap etmede en önemli şey düşüncelerin saflığı ve konuştuğunuz şeyin samimiyetidir. Belki de dua etmenin gerekmediğini bile bilirsiniz, dua kitaplarından özel metinler kullanarak kendi kelimelerinizle konuşabilirsiniz.

Bununla birlikte, Yedi Haç'ın duasıyla ilgili olarak, yine de belirli kurallara ve tavsiyelere uymanızı tavsiye ediyoruz. Bu, istenen moda hızlıca uyum sağlamanıza ve bu kutsal kutsallığa karşılık gelen atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Duaları olabildiğince verimli ve etkili hale getirmek için aşağıdaki talimatlara göre hareket edin:

 • Böyle bir fırsatınız varsa, günlük olarak kutsal bir tören düzenleyin. İşler gerçekten kötüye gidiyorsa ve daha yüksek güçlerle iletişim kurmaya ihtiyaç duyuyorsanız, günde birkaç kez dua edebilirsiniz.
 • Kutsal metni okumak için önceden ayarlamayı deneyin. Yarım saat boyunca kimseyle iletişim kurmamaya çalışın, düşüncelerinizi günlük rutin işlerden temizleyin.
 • Hepsinden iyisi, eğer 7 haç duası sabah saatlerinde belli olacaksa. Bu, tüm gün boyunca evde elverişli bir atmosfer yaratacaktır.
 • Tam olarak yedi mum yak. Ön şart, kilisede bütün mumların kutsanması. Büyük bir Ortodoks tatilinde (Noel, Paskalya, Epifani) yapılan bir hizmet sırasında bu mumların yanması daha da avantajlıdır.
 • Sevilen kutsal hatları okurken hiçbir şeyden rahatsız olmayın. Aklınızı sizi rahatsız eden her şeyden kurtarın, devam eden iç diyaloğu yarıda kesin.
 • Evin hoş bir altın rengine sahip koruyucu bir kozaya sarıldığını hayal edebilirsiniz. Böyle basit bir teknik, ruh halini güçlendirecek ve namazın etkisini artıracak.
 • Duanın sözlerini tam yedi kez tekrarlayın. Bu gizem için, yedi sayının önemli olması. Seni çok fazla zaman alacağından korkma. Dua metni Yedi haçlar oldukça kısa ve basittir, bu yüzden yedi tanesinden bile ondan on beş dakika geçmeyecektir.
 • Arzularınızı dile getirmek, kötü olumsuz sözler kullanmaktan kaçının, aile üyelerinize kötü davranıp davranmalarına rağmen, başkalarına asla kötülük ve talihsizlik istemeyin. Tanrı ve diğer azizlerin en yüksek bilgeliğini giy. Adalete inanın ve daha sonra her şey onların esasına ve yaptıklarına göre ödüllendirilecektir.
 • Simgeden önce dua etmeye çalışın. Evde, Azizlerin birçok farklı yüzünün olacağı evde küçük bir ikonostaz varsa tercih edilir.
 • Senin üzerinde daima bir haç olduğundan emin ol. Bu, herhangi bir dürüst Hıristiyan için gerekli bir niteliktir.
 • Tapınakta pazar servislerini kaçırmamaya çalışın. Yazılara bağlı kal, düzenli olarak itiraf et ve cemaat al. Sevdiklerinizi buna dahil etmeye çalışın, ama istemiyorsa kimseyi kiliseye gitmeye zorlamayın.

Aileyi tüm sıkıntı ve sorunlardan korumadaki yardımları için Lord ve Azizlere nasıl teşekkür edersiniz?

Şükran, daha yüksek bir güce atıfta bulunurken asla unutmamanız gereken bir şeydir. Bu saf duygu harikalar yaratabilir, bu yüzden onları ihmal etmeyin.

Her duadan sonra teşekkür diyebilir, teşekkür için ayrı bir gün ayırabilirsiniz. Siz kendiniz için en uygun ve rahat yolu seçmelisiniz. Sadaka olarak şükran ifade etmek çok uygundur. Cömert sadaka yapın, ihtiyacı olan insanlara yiyecek ve şeyler verin.

Başkalarının yararı için çalışabilirsiniz, aynı zamanda aileniz üzerindeki bakımı ve korunması için daha yüksek güçlere teşekkür etmenin en iyi yollarından biridir. Gönüllü, huzurevlerinde ve bakımevlerinde gönüllü olarak çalışın.

Teşekkür ederim, kendin için bir şey istememelisin. Minnettarlık parasal sebeplerden olmamalıdır.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send