Rüya yorumu

2019 yılı için Terazi burcu için burçlar - sabır ve sıkı çalışma

Pin
Send
Share
Send
Send


Aralık 2019'da yapılan Terazi burcu, kaderin size birçok olumlu fırsat sunacağını söylüyor, ancak size birçok sorun getirecek. Dengeyi korumak ve aşırılıklara kapılmamak için, sizin için aldığım astrologların önerilerini ve tahminlerini kullanın.

Aşk, aile, ilişki

Sağlığınız ve seyahat, spor, açık hava etkinlikleri ve yürüyüş haliniz üzerinde olumlu bir etki. Güzel yerleri ziyaret etmeli, ilginç insanlarla iletişim kurmalı, sevgi vermeli ve almalı, başkalarıyla etkileşime girmelisin.

Tahminler ve tavsiyeler

 1. Aralık ayında istikrar ve ciddi bir ilişki, beklememek daha iyidir. Bir çeşit romantizme başlasanız bile, ortak ilgi alanlarına ve hobilere rağmen, seçilen kişi sizi çabucak hayal kırıklığına uğratır ve arkadaş olmaya karar verirsiniz.
 2. Kanlı akrabalarınızla, özellikle de kardeşlerle olan ilişkiler, kilometrelerce uzakta olsanız bile, iyileşecektir.
 3. Sevdiklerinize birçok soru gelecek, çünkü davranışı sizi şüphe edecek. Geçmişinden ve şimdiki hayatından bazı gizli gerçekler ortaya çıkacaktır. Sessiz kalmaya çalışın, ancak durumu ağırlaştırmamak için derhal şüphelerinizden bahsedin. En samimi konuşmaya ihtiyacın var.
 4. Yalnız ölçekler, uzun zamandır sevgiyle hayal kırıklığına uğramış olanlar bile, bu sevgiyi tekrar inandıracak bir kişiyle tanışabilir. Tanışma, beklenmedik bir şekilde gerçekleşir, ancak duygular anında yanıp söner.

Ayın başında akrabalarla çatışma olasılığı yüksektir, ancak zaman kavgaların önemsiz olduğunu, hızlı bir şekilde uzlaşacağınızı ve birbirlerine karşı suç işlemeyeceğinizi gösterecektir.

sağlık

Aralık ayında zekâ, çekicilik ve enerjiyi yayacaksınız, bu yüzden insanlar size ulaşacak. Bu duygusal durum nedeniyle hiçbir şey sağlığı tehdit etmiyor, bu yüzden sadece enerji seviyesini iyi bir seviyede tutmak yeterli.

Alkol konusunda dikkatli olun, kalitesini kontrol edin, kötüye kullanmayın. Bu, Yeni Yıl tatilleri için de geçerlidir. Yardımcı maddeler olmadan eğlenmeyi öğrenin, aksi takdirde fiziksel ve zihinsel sağlığınıza ciddi şekilde zarar verebilirsiniz.

Görünümün arzulanan bir şey bıraktığını düşünebilirsiniz. Bu nedenle kozmetik prosedürlerle gereğinden fazla abartıp, durumu daha da kötüleştirebilirsiniz. Sorunu abartmaya gerek yok, kendinize değer verirken ılımlılığı izleyin.

Para, kariyer ve iş

Aralık ayındaki servetiniz istikrarlı olacak. Para düzenli olarak bir banka hesabına yatırılmaya başlanır ve bütçeyi olumsuz yönde etkileyebilecek öngörülemeyen giderler beklenmez.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. İş zamanınızın çoğunu alacak. Bu biraz sinir bozucu olabilir: Arkadaşlarınız ve aileniz eğlenirken ve Yeni Yıl hediyeleri alırken, çok çalışmak zorundasınız.
 2. İşyerinde gerçekleştirilecek sorumluluk ve görevler eklenecektir. Her şeyle aynı anda uğraşmamaya çalış, sürekli hareket et, sürekli bir şeye odaklan.
 3. İş görevlerini hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirme konusunda kendinizi motive etmek için eylemlerinize biraz rekabet katın. Örneğin: "Bu işi bir meslektaşımdan daha hızlı yapacağım", "Ay sonunda yönetime en yüksek performansı göstereceğim." Ayrıca herhangi bir zorluğu yeni bir deneyim olarak algılar. Ne kadar çok alırsanız, o kadar güçlü, daha başarılı olursunuz, o kadar çok kendini hissedersiniz.
 4. Diğer ülkelerden müşteriler, meslektaşlar ve ortaklarla uluslararası ilişkileri sürdürmek için yeterli zaman ayırmak çok önemlidir. Sadece olmayacak - her zaman ve her zaman yolunuzda her türlü engel ortaya çıkacak, bu yüzden kendinizi zorlamak zorunda kalacaksınız.
 5. Girişimciler aniden bir "gemide isyan" ayarlayan astlarını hayal kırıklığına uğratabilirler. Ya da, işinizin karlılığını etkileyebilecek kadar olumsuz çalışmaya başlayacaklar. Personele olan tutumu tekrar gözden geçirmemiz ve en ünlü isyancıları reddetmemiz gerekecek
 6. Kiralamaya çalışan teraziler dedikodu ve söylentilerle takımda karşılaşacak. Uzun zamandır başarınızı kıskanmış bir kişiyi eritmeye başlayacaklar. Ama unutmayın: köpekler havlar, karavan gider. Zaten daha güçlüsün ve hiçbir olumsuz görüş kariyerine zarar vermez.
 7. Aralık ayında proaktif, uygulanabilir ve çok umut verici bir çalışan olacaksınız. Her ikisi de gelecekteki artışınıza yardımcı olacak ve takımdaki sağlıklı rekabeti teşvik edecektir. Sana bakarken, meslektaşlar yükselmeye başlayacak ve mesleki seviyeleri.
 8. Ancak bir iş bulmak ya da şu anki yeri değiştirmek için Aralık olumsuz bir dönemdir. Bir sürü görüşmeye katılabilirsiniz, ancak iyi bir iş bulmaya çalışmak tamamen başarısızlıkla sonuçlanacaktır.
 9. Reklamcılık alanında çalışan, bireysel girişimcilik veya satış alanlarında iyi anlaşmalara güvenebilirsiniz. Ortaklar ve aracılar bu iyi yardımda bulunacaklar, onlarla ilişkileri bozmamaya çalışın.

Astrolog tavsiyesi: tüm masrafları önceden planlamaya çalışın. Kendiliğinden ve son anda alışveriş yapmayın. Bütçede kal.

Pin
Send
Share
Send
Send