Rüya yorumu

Aileden bir erkeği çıkarmak kolay mıdır: psikologların görüşleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Kader acımasız bir şaka yaptıysa ve evli bir erkeğe aşık olduysanız, umutsuzluğa kapılmayın. Durumu analiz edin, kendi kendinize anlayın, bu kişi için gerçekten endişeli hisleriniz olup olmadığını anlayın.

Tabii ki, mutluluğunuz başkasınınkinden daha değerli, ama evli bir adam için mücadelede zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu yazıda aileden birisini nasıl çıkaracağımızı açıklayacağız. İlk önce, psikologların tavsiyesi dikkate alınacak, sonra bir erkeğin görüşünü öğreneceksiniz.

Potansiyel metresi harekete geçirir

Bir erkek aile hayatındaki her şeyden memnunsa, asla tarafına bakmaz. Erkekler, metreslerini doğurur, çünkü karılarından bir şey “fazla ücret almaz”. Metresler, sırayla, bundan faydalanır ve kabaca konuşursak, aileleri parçalara ayırır. Böyle zor bir durumdaysanız, yetkin davranın. Erkekler için temiz bir nefes almalısınız.

  1. Tutkusu yoksa, göster.
  2. Eğer karısı iyi yemek yapmıyorsa, mutfak yeteneğini göster.

Sevgili adamı destekle, şefkatli, nazik, mütevazı, dikkatli ol. Ancak kişisel işlerine karışmayın, notasyonları okumayın. En iyi kişisel nitelikleri gösterin. Bencil olmayın, battaniyeyi manipüle etmeye ve kendinize çekmeye çalışmayın.

Evli bir adamı aileden çıkarmak için her zaman güzel ve çekici olmalısın. Antrenman için kaydolun, bir güzellik salonunu ziyaret edin. Görünüşünüze iyi bakın, ancak kozmetik ürünlerle aşırıya kaçmayın. Bir erkeği kendin yapmak için şık, bakımlı, çekici olmalısın.

Bu fazla kilonun üstesinden gelemiyorsanız, farketmez, kendiniz için özel bir stil yaratın. Aşırı kilo, ilişkilere bir engel değildir, asıl şey bir kızın kendini nasıl gösterdiğidir. Büyüleyici ve sevecen olursanız, sizin olacak!

Nasıl söylediğine dikkat et. Ses, inandırıcı, nüfuz edici olmalı, bu durumda oyun kabul edilemez. Bir insanı dinlemeyi, problemlerini analiz etmeyi ve iyi tavsiyeler vermeyi öğrenin. Bir kadında gizem olmalı. Çözülmüş davranmamalısınız, aksi halde bir adam sadakatinden şüphe edebilir.

Sadece ona ait olduğunu açıkça söyle. Mevcut karısı olan annesini değiştirmeye gerek yok. Bireysellik göstermek, özel olmak önemlidir. Evli bir adamı aileden çıkarmak için onunla ilgilenmelisin. Bir kişi ilgilendiğini görürse, karşılığında faiz gösterecektir.

Belirli bir durumda ona yardım etmeli (gerekirse). Daha sık gülümsemeye çalış, çekingen ve gizemli ol. Ona ihtiyacın olduğunu göster. İlişkiler zaten gelişiyorsa, tutkulu olun. Hareket etmeli, böylece sevdikleriniz aileye geri dönme arzusunu yitirdi. Onun için güvenilir bir arkadaştır.

Kişisel işlerine karışmayın. Ona çok bağlı olduğunu gösterme. Kıskançlık göstermemeye çalışın, aksi takdirde adam özgüvenini büyük ölçüde artıracak, ondan hiçbir yere gitmeyeceğinizi düşünecektir. Bu bir eksi - er ya da geç ilginizi kaybedersiniz.

Onu takip etme, mesajı okuma. Erkekler, kişisel alanlarına saygı duydukları zaman erkekleri sever. Arkadaşlarıyla bir araya gelmesi için ona zaman vermeli. Sürekli aramalarla uğraşmanıza gerek yok. Aynı zamanda iyi bir şey yol açmaz.

Erkeklerin düşünceleri, davranışları

Çoğu erkek kendi korkaklığını kabul etmekten korkar. Değişimin gerekli olduğuna inansalar bile, hayattaki hiçbir şeyi değiştirmeye cesaret edemezler. Tabii ki, eşin eşine karşı bazı yükümlülükleri vardır, o sorumlu bir kişidir.

Şu an onun metresi olabileceğinizi fark etmek önemlidir. Büyük olasılıkla, kişi aceleci kararlar almayacak, o aile içinde olacak ve hemen size taşınmayacak. Onun için güvenilir bir arkadaş olursanız, belki gelecekte birlikte yaşayacaksınız, ancak evli değilsiniz (kim olsa da biliyor).

Bu kişiyi gerçekten umursuyor musun? Onun hayatta bulunmasını ister misin? Buna katılıyorum. Erkekler, metres gibi davranan kadınlara karşı temkinlidir. Muhtemelen, başka birinin eşini sicil dairesine sürüklemek isteyen kızlar, belki de manipülasyon ihtiyaçlarını karşılarlar mı? Böyle bir görüş var.

Elbette bu tür hareketler, erkeğin kimliğine zarar verir ve sonuç olarak yeni ilişkilerden şüphe etmeye başlar. Sevilmek için onunla aynı fikirdeyim, yönetmeye çalışma. Hamilelik en iyi yol değildir. Bir erkek istemiyorsa, metresiyle birlikte kayıt defterine gitmez.

Ayrıca şantaj yapmayın, aksi takdirde adam ihanete uğramaz. Size nasıl tepki verdiğini anlamak çok önemlidir. Açıkça kullanırsanız, ilişkiyi ne pahasına olursa olsun durdurun, bu kişiyle mutlu bir yaşam olmaz.

Aileden ayrılma nedenleri

Bir adamın sadece sola gitmediğini tespit ettik. Metresinin rolünü oynayan kadınlar, aileden birisini çıkarmanın kolay olup olmadığıyla ilgilenmektedir. Burada durumu detaylı olarak analiz etmeniz gerekiyor.

Öyleyse karısı sadece rahatsız eder, ilgi çekici olmaz, sonra da yan tarafta birisini bulma isteği vardır. Ancak, adam bir alışkanlığı olduğu için aileden ayrılmaz. Potansiyel bir sevgili, ikinci bir alışkanlık ve sadece yeri doldurulamaz bir kişi olabilir.

Öyleyse soruyu açıkça belirtebilirsiniz: ya aileyi terk edersin, ya da seni bırakırım. Bir adamı cevapla acele etmeye gerek yok, bir şeyi dikkatlice düşünmeli, onları tartmalı. Bir insan düşünmek için çok zamana ihtiyaç duyabilir.

Bazı erkekler yanlarında metres bulurlar çünkü kendi karılarını kıskanırlar veya kulağa garip gelse de onları çok güzel kabul ederler. Emin olmayan bir adam bir kez daha kendini kanıtlamaya çalışır.

Bu adamın kadın avcısı olmadığını mı düşünmelisin? Ya da belki karısı ihaneti bilir ve kendi tarafında bir sevgili olmasına rağmen, onlara normal davranır. Eşin ihaneti affetmesi ve eşine sadık kalması mümkündür. İkinci durumda, bir erkeğin metresine gitme olasılığı çok azdır. Çünkü o durumdan memnun.

Bununla birlikte, eğer eş zinadan şüphelenmiyorsa, metresin onu götürmesi kolaylaşır. Bir skandalı kışkırtabilirsiniz. Göreviniz, karısıyla ciddi bir çatışmaya neden olacak bir şey vermektir. Ama belki barış yapacaklar ve hiç bir şey kalmayacaksınız.

Bir erkek sinsi planını tahmin ederse, seni bırakabilir. Bir erkek doğası gereği bir kadınlaştırıcıysa, kesinlikle metresiyle evlenmez. Gelecekte karısının hissettiğini hissedebilirsiniz. Bir süre sonra yeni bir tutku aramaya başlayacak. Womanizer iki türe ayrılmıştır.

  1. Bazıları maceraları gizlemez.
  2. Diğerleri onları dikkatlice eşlerinden saklıyor.

En sevdiğiniz ilk tipe aitse, onunla çözmeyi deneyin. Bu tür insanlardan uzak dur, yoksa köle olacaksın. Ancak, kalplerinin derinliklerinde, bu tür erkeklerin suçluluğun farkında olduklarını, nazik sözlerle hediyelerle pürüzsüzleştirdiklerine dikkat edilmelidir. Kadın yine sevilen ve arzulanan hissediyor. Bir ilişkide köle olmamak için, belirli bir erkeğin hangi türden olduğunu anlamak gerekir.

Diğer olası problemler

Eğer çocuğu varsa, işler daha zor olacak. Sevgiliniz sırasıyla onları ve karısını görecek. Eski eşi ile olan ilişkisinin yeniden canlanabileceği ve kısa bir ayrılıktan sadece bunlara fayda sağlayabileceği ortaya çıkabilir. Hayal kırıklığı yaratan bir sonuç, değil mi?

Seninle kalması için, çocuklar için bir üvey anne ol ama annenin yerini değiştirmeye çalışma. Çocuklarına karşı sabırlı ve arkadaşça davranmalısınız, aksi takdirde ilişki tehlikeye girebilir. Çocukları ve karısını görmesine izin ver, kıskandığını gösterme.

Aynı zamanda - durumu kontrol altında tutun. Eski karısı ile çok fazla zaman harcamak zorunda değil, garip, çelişkili duygular ortaya çıkabilir. Karınız daha önce sağladıysa, kendi kendine hizmet etmeyen bir erkeğe ihtiyacınız olup olmadığını düşünün. Belki doğası gereği tembel ve çalışmaya alışkın değil. Ya alçak gönüllü olun, ya bırakın ya da onu sevgili olarak tutun.

Sonuç

Kendini dinle Evli bir erkekle olan ilişkinizi ifşa etmeyin, ikame edebilirsiniz. Bu kişinin gerçekten “aynı” olduğunu anlarsanız, harekete geçin. Mücadele etmeniz gereken kendi mutluluğunuz var. Ancak, artıları ve eksileri tartmak çok önemlidir. Belki yarın, duruma yeni bir göz atacak ve evli adamı aileden çıkarma konusundaki fikrinizi değiştireceksiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send