Rüya yorumu

Aralık 2019 için Koç Burç - daha iyi hayat değiştirmek için zaman

Pin
Send
Share
Send
Send


Aralık 2019'a ait Koç burcu, yılın son ayında büyük bir zevk vaat ediyor. Bu dönem başınız yüksek ve kendinize olan inancınızla tanışın. İstediğiniz herhangi bir şeyi yerine getirebiliyorsunuz ve bunun için chiming saati için planlar yapmak zorunda değiller. En iyi nasıl davranılacağını anlamak için astrologların önerilerini okuyun.

Aşk, aile, ilişki

Görüş astrologları: Bu dönemde ikinci yarı ile ilişkiniz türleriyle ne kadar iyi etkileşime girdiğinize bağlı olacaktır. Bu nedenle, akrabalarınızla bağlantıya devam etmek ve kavgada bulunduğunuz kişilerle barış yapmak önemlidir. Aynı zamanda soyağacının çalışmasına yönelik manevi uygulamalar için uygun bir dönemdir.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. Aralık ayında, Koç pervasızca "yakmak" istiyor: flört etmek, aşık olmak, hayranlarının sayısını düşürmek ve arttırmak. Bağlantılarınızda dikkatli olun, çünkü bu davranış nedeniyle bir aşk üçgeni içine düşebilirsiniz.
 2. Ruh hali sürekli değişecek ve aceleyle kararlar vererek ahşabı kırabilirsin. Kalbinizle değil, duygularınızdan soyutlamaya çalışın ve kafanızla düşünün.
 3. Aralık ayında, evli olan Koç'un aile geleneklerini onurlandırması ve izlemesi, yakın insanlarla ilgilenmesi, desteklenmesi ve azami özen göstermesi çok önemlidir. Ancak çok kapsamlı bir bakımı "boğmamak" için aşırıya kaçmayın. Ailenizden çok fazla aldığınızda rapor vermesini isteyin.
 4. Koç'un en çekici kalitesi zeka olarak kabul edilir. Bu nedenle, eğer hala yalnızsanız, diğer yarısına diskolarda ve barlarda değil, örneğin iş eğitimlerinde, profesyonel tazeleme kurslarında, kitap topluluklarında vb. Bakın.
 5. Aralık, yer değiştirme ve yer değiştirme için uygun bir dönemdir. Fakat sadece bir aile yaratanlar için, bekarlar için yerinde kalmaları daha iyidir. Hareketten sonra, hayatınız iyiye doğru dramatik bir şekilde değişmeye başlayacak, böyle bir fırsatı kaçırmayın.

sağlık

Görüş astrologları: sağlığa zarar vermemek için, gürültülü şirketlerden ve çok miktarda alkol içeren partilerden kaçının. Yılbaşı gecesi evde, aileyle geçirmek daha iyidir.

Aralık ayındaki sağlığınız belirgin şekilde daha iyi olacak. Ancak tehlikeli durumlar riski artacaktır, bu nedenle seyahat ederken ve sürüş sırasında çok dikkatli olmanız gerekir.

Aralık her türlü tonik kozmetik işlemin yanı sıra cildi derinlemesine nemlendirmek için iyi bir zamandır. Kendine iyi bak ve harika bir sonuç al.

Astrolog tavsiyesi: günlük rutininizi izleyin. Erken yatmaya başla ve erken kalk. En az sekiz saat uyuyun. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerini aynı anda yiyin. Bu önerilere uymak, enerji potansiyelini yeterince yüksek bir seviyede tutmaya yardımcı olacaktır.

Para, kariyer ve iş

Görüş astrologları: Aralık ayında çok şey yapabileceksiniz. Cesur finansal hedefler belirleyin, yıldızlar hayatınıza bunları uygulamak için gerekli fırsatları ve kaynakları gönderir.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. Geliriniz olağan kazançlar ile sınırlı olmayacaktır. Sponsorluğa ve maddi desteğe sevdiklerinizden güvenebilirsiniz.
 2. Meslekte başarılı bir kariyer ve gelişim hedefleyen tüm Koçlar için, ay çok başarılı olacağa benziyor. Çok fazla fırsat ve fırsat göreceksiniz. Göreviniz, zamanınızı ayırmayacağınız çok sayıda seçim yapmak.
 3. Sadece iş görevlerini yerine getirmek değil, aynı zamanda sorunları çözmek için yaratıcı bir yaklaşım uygulamak, girişimci geliştirmek çok önemlidir. Yeni şeyler denemeye çalışın, daha önce orada olmayan bir deneyim kazanın. Böylece hayatınızda daha da fazla finansal fırsat çekeceksiniz.
 4. Ayın başında bazı küçük para sıkıntıları olabilir, ancak onlarla başarılı bir şekilde başa çıkacaksınız. Bu anlardaki ana şey, kendinize ve yeteneklerinize olan inancınızı kaybetmemenizdir. Evrak işleri veya rakiplerin davranışları nedeniyle sorunlar ortaya çıkacaktır.
 5. Bu dönemde ve tutumunuzda çok önemlidir. İnançlarınızı ne kadar az sınırlarsanız ve kendinize ne kadar güvenirseniz, kariyerinizde ve işinizde o kadar çok başarılı olursunuz.
 6. Unutmayın ki harika bir sonuç her zaman küçük bir çabadır. Küçük adımların sanatında ustalaşarak aşamalar halinde hedeflerinize gidin. Her şeyi bir kerede almak için çaba göstermeyin, adım adım ilerleyin.
 7. Eğitimin hakkında düşün. Belki kariyer basamaklarınızı yükseltmek için yeni becerilere ve bilgiye ihtiyacınız vardır. Eğitim kursları, seminerler alın, becerilerini geliştirmek, para, çaba ve zaman harcamak değil.
 8. İnsan kaynaklarını kullanın - faydalı bağlantılar kurun, insanlarla iletişim kurmayı, satış yapmayı, pazarlık etmeyi öğrenin.
 9. Ayın son haftasını tatillere hazırlamaya adamak, iyi dinlenmek ve olumlu duygular ile kendinizi şarj etmek. Bu dönemdeki ruh haliniz gelecek yılın tamamı için beklentileri belirleyecektir.

Astrologlar Konseyi: ayın ilk yarısında, belgelerle ilgili tüm sorunların çözümüne gidin. İkinci yarıda - uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeyleri satın alın ve sevdiklerinize hediye edin. Bu kadar keyifli alımlar için ne kadar fazla harcama yaparsanız, evrenden o kadar çok para kazanacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send