Rüya yorumu

Kasım 2019'da Başak burcu - arzularını yerine getirme

Pin
Send
Share
Send
Send


Kasım 2019'daki Başak burcu, kolayca yerine getirilebilmesi için arzularınıza konsantre olmayı öğrenmeniz gerektiğini söylüyor. Her türlü yeteneği araştırın ve bunları hedeflere ulaşmak için kullanın. Mümkün olduğu kadar mutlu ve üretken bir ay geçirmek için diğer astrologların önerilerini okuyun.

Aşk, aile, ilişki

Astrolog'un Kasım ayı tavsiyesi: Dünyaya sevdiklerinizin gözünden bakmaya çalışın. Bunu Kasım ayında yapmak son derece yararlıdır. İlişkilerin daha uyumlu ve mutlu olacağı sonucu diğer yarısını daha iyi anlayabileceksiniz.

Diğer tahminler ve öneriler:

  1. Kasım, yeni bir deneyim kazanmak için mükemmel bir zaman. İlişkilerde daha önce hiç yapmadığınız bir şeyi deneyin. Bu aynı zamanda yakın ilişkiler ve ortak boş zaman etkinlikleri ve bazı romantik sürprizler için de geçerlidir. Bazıları için, eşinizle doğrudan duygularınız, istekleriniz ve istekleriniz hakkında doğrudan konuşmayı öğrenmek bile bir yenilik olacaktır.
  2. Ailenin sorumluluğu esasen omuzlarınıza düşecektir. Maddi refah düzeyini artırmak ve ailenizin tüm üyeleriyle olan ilişkinizi güçlendirmek için gerçekten çok şey yapabilirsiniz. Bu, yetkinizin sorgulanmamasına neden olur. Ancak otoriterizmden kaçının, bakış açınızı kimseye empoze etmeyin ve kimseyi kontrol etmeyin.
  3. Kasım, hareket etmek ve her türlü seyahat için iyi bir zamandır. Bu nedenle seyahat etmekten çekinmeyin, ikamet yerinizi değiştirin, diğer şehir ve ülkelerde uzak akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı ziyaret edin.
  4. İnsanlar, içinde sırlarıyla güvenilebilecek birini hissedecekler. Bu nedenle, size ulaşacaklar, tüm dikkatinizi kendileri ile meşgul etmeye çalışacaklar. Temasa geçmeye istekli olmak buna değer, ancak kendi sınırlarınızı hatırlamanız gerekiyor - başkalarının uğruna çıkarlarınızı ve zamanınızı feda etmeyin.
  5. Uzakta bir ilişki içinde olan aşıklar, Kasım ayında nihayet bir araya gelmeli ve nerede yaşamak istediklerine karar vermeli. Zorluklardan korkmayın - onlar davanızda kaçınılmazdır, ancak tamamen çözülebilir.

Çocuklarla iletişim kurmak inanılmaz derecede zor olacak. Hiç bu kadar inatçı ve soğuk olmadılar. Çocuğu cezalandırmamaya çalışın, ancak bu tür davranışların arkasında çözülmesi gereken psikolojik sorunlar olduğunu anlayın. Bazı korkulardan endişeleniyor. İzleyin, yaklaşın, güven ve samimiyeti yeniden sağlayın.

sağlık

Kasım ayındaki enerji potansiyeliniz çok yüksek olacak. Bu nedenle, gereksiz sinirler ve telaşa enerji harcıyorsanız, hayatınızda her şey en iyi şekilde ve en iyi sonuçlarla bir araya getirilir.

Sinir sistemine özel dikkat gösterin, güçlendirilmesi gerekiyor. Yeterince uyuyun, rahatlatıcı bir işlem yapın - örneğin, masaj veya terapötik banyolar. Kafeinli içecekleri sınırlayın.

Kasım, spor ve açık hava etkinlikleri için mükemmel bir zamandır, bu yüzden vücudunuzu geliştirmek iyi olur.

Para, iş ve iş

Genel olarak, para durumu istikrarlı kalacaktır. Büyük finansal gelirler için beklememelisiniz, ancak ihtiyacınız olan her şeyi özleyeceksiniz. Yalnızca pahalı, plansız satın almalardan, özellikle kredilerden kaçının. Para kazanmak ve daha sonra harcama yapmaktan daha iyidir.

Tahminler ve tavsiyeler:

  1. Kasım daha fazla sorumluluk alma zamanı. Gelirinizi artırmak istiyorsanız, işleri normalden daha karmaşık yapmaktan korkmayın. Veya fazla mesai al. Şimdi dinlenme ve tembellik zamanı değil, mutlu ve güvenli geleceğinizin iyiliği için hareket etmeniz gerekir.
  2. İşletme sahipleri, işlerini büyütmenin yollarını düşünebilir. Bunun için zemin hazırlayın, yeteneklerinizi dikkatlice değerlendirin ve ayrıntılı bir stratejik gelişim planı hazırlayın. Ve yıl boyunca, işinizi ölçeklendirebilecek ve karınızı birkaç kat artıracaksınız.
  3. Kasım ayında iş arkadaşları, yönetim, astlar veya ortaklarla çatışmalar her zaman ve sonrasında gerçekleşebilir. Ve buradaki herhangi bir durumda bir uzlaşma bulma konusundaki doğuştan gelen yeteneğiniz güçsüzdür. Küçük şikayetler, yerinizi tamamen kaybedebileceğiniz açık ve çok ciddi tartışmalara dönüşecek.
  4. Ay sonunda, kıskançlıkla karşılaşacağınız şey nedeniyle karlar artabilir. Hiç kimseye başarılarınızdan bahsetmemeye çalışın, sadece% 100 güvendiğiniz en yakın insanlarla paylaşın.
  5. Diğer ülkelerden ortaklarla bağlantı kurun, size çok çabuk para kazanabilecek iyi fikirler verebilirler. Bu, işinizi veya işinizi başka bir ülkeye devretme teklifi olabilir. Uzun süredir göç etmeyi hayal edenler için mükemmel bir fırsat.

Astrologun tavsiyesi: eğer serbest meslek sahibiyseniz, ancak uzun zamandır kendi işinizi kurmayı düşünüyorsunuz, hemen şimdi başlayın. Daha uygun bir dönem hayal etmek zor. Bir dakika ayırın, yıldızlar sizi tercih ederken.

Pin
Send
Share
Send
Send