Rüya yorumu

Kocasına nasıl aşık olunur: Bir psikolog ve bir seksologun en etkili tavsiyesi

Pin
Send
Share
Send
Send


Aile hayatının ilk aylarına romantik tarihler, neşeli ve unutulmaz anlar, şefkatli öpücükler ve titreyen dokunuşlar eşlik ediyor. Mutlu bir kıza her zaman böyle olacak gibi görünüyor.

Ancak, her çiftte, “midedeki kelebekler” den sonra, birinin birbirine alışması bir an gelir. Eşler erkek kardeş veya kız kardeş gibi yaşamaya başlar. Ama aşka ne oldu? Neden duygular donuklaşıyor ve insanlar daha önce görmedikleri eksiklikleri fark etmeye başlıyorlar?

Ortak görev, gündelik görevler eşliğinde, yaşamın sürdürülmesi en güçlü duyguları bile yavaş yavaş öldürür. Kadın yeterince ilgi görmüyor, erkeğin son zamanlardaki ihale duygularından geriye bir iz kalmadı. O zaman eş tekrar kocasına nasıl aşık olacağını merak ediyor mu?

Önde gelen psikologlar ve cinsiyetçiler tarafından yapılan araştırmalara göre, eski tutkuna dönmenizi ve bir erkeğin kadınını yeniden sevmesini sağlayan çeşitli yöntemler var:

  • Eşe şükran bildirmek;
  • Erkeklerin çıkarlarına katılmak;
  • Ortak geçmişin anıları;
  • İlişkilerde yenilik;
  • Bir kadının görünüşünü değiştirmek;
  • Birlikte boş vakit geçirmek;
  • Cinsiyet deneyleri;
  • Her gün mücadele ve alışkanlık.

Yöntemlerin her birini daha ayrıntılı olarak düşünün.

Eşine teşekkür ifadesi

Titiz bir ilişki yaşamak, eşler arasında aile hayatında öpüşmek ve hediyeler almak için bir kadının erkeğini övmeyi öğrenmesi önemlidir. Kocanı asla diğer erkeklerle kıyaslama. Daha sık ona teşekkür ederim, seçtiğiniz birine ne kadar şanslı olduğunuzu söyleyin. Bir erkek ne kadar iyi iş çıkardığını ve onun yanında olmaktan mutlu olduğunuzu duymaktan mutluluk duyacaktır.

Ayrıntılardan ve memnuniyetsiz görüşlerden uzak durmaya çalışın. Bir adam her gün ona ihtiyacın olduğunu ve senin için en iyi seçenek olduğunu hissetmelidir.

Bir kadın kocasına teşekkür ederse, ona özen gösterirse, önemsememekle çatışmazsa, o zaman kocası da ona davranır. Her şey adil seksle başlar. Bir koca karısından saygı, sevgi, şükran hissetmediğinde, kendisine ilgi göstermek ve dikkat etmek için otomatik olarak durur.

Erkeklerin çıkarlarına katılmak

Ortak faaliyetler, eski ihale duygularını geri getirebilir ve eşler arasındaki bir zamanlar samimi ve saygılı ilişkileri yeniden kurabilir. Daha çok, ona zevk veren ve kategorik olarak hoş görmeyen bir adamla ilgileniyor.

Eşiniz hevesli bir hayranı ise, bir sonraki maçı onunla izleyin. Oyunu seviyorsa - ona katıl ve bilgisayar savaşında onunla savaşmaya çalış. Yaptığın şeyi beğenmek senin için önemli. Belki de eşinize yeni başarıları için duygusal bir destek verebilecek olan sizsiniz.

Seçtiğinizin çıkarlarıyla alay etmemeli veya yaşamındaki önemini kasıtlı olarak azaltmaya çalışmamalısınız. Bu sadece durumu ağırlaştıracak ve adamın güvenini ve saygısını kaybedeceksiniz.

Ortak geçmişin anıları

Her ilişkide nostaljiye, hoş anılara neden olan bir dönem vardır. "Senin" olarak adlandırılabilecek zaman. Belki de aile hayatınız daha yeni başlamıştır, sanki dünyaya gül renkli gözlüklerle baktınız.

Sizi eski ihale ve samimi ilişki ile ilişkilendiren ortak bir hafızaya sahip olmalısınız. İlk toplantının yapıldığı park ya da restoran, son sıradaki filmi izlediğiniz sinema, ilk öpücüğün gerçekleştiği yer. Her ailede sadece iki kişi tarafından bilinen bir olay olmalı.

Mutlu anları daha sık hatırlayın, sizin için anlamlı olan yerleri ziyaret edin, geçmiş yılların ortak fotoğraflarını görün. Hafızanın neşeli olması ve ikiniz için sadece olumlu duygulara neden olması önemlidir. İlişkide uyuşmazlık varsa, seçilen kişiyle "Hatırlıyor musun ..." yazarak bir konuşma başlat ve her şeyin bir masal gibiydi, hayatının dönemini anlat.

Hoş anıların fışkırması, bir insanın eski duygu ve hislere dalmasına yardımcı olur. Büyük olasılıkla, onları gerçek hayatta tekrarlamak isteyecektir.

İlişkilerde yenilik

Tanıdık atmosferi değiştirmeye çalışın. Tatile gitmediğiniz yerlere gidin. Başka bir ülke, şık bir otel. Yaşamın olağan ritmini değiştirmekle ilgili bazı düşünceler bir erkeğin size farklı bakmasını sağlar.

Denemekten korkma! Herhangi bir fırsatta, bir yolculuğa çıkmak. Daha önce düşünemediğiniz inanılmaz bir macera olmasına izin verin. Ancak küçük ve şaşırtıcı bir macera kesinlikle aile yaşamınızı yeni ve parlak renkler ile renklendirir.

Alıştığınızdan tamamen farklı bir yer seçmeye çalışın. İş, problemler, ev işleri ile ilgili konuları etkilemeyin. Eklem dayanağını sadece ikinize ayırın. Hiç bitmeyen rutin işleri, zorlukları ve engelleri unutun. Birbirinizin şirketinin tadını çıkarın.

Durumu değiştirmek, yalnızca tamamen rahatlayıp birlikte zamanınızın tadını çıkarırsanız, erkeğinize yeniden aşık olmanıza yardımcı olacaktır.

Bir kadının görünüşünü değiştirme

Çoğu zaman, uzun yıllar süren evliliklerden sonra, bir kadın kendine bakmak için durur. Evde, uzatılmış bir tişört, kirli pantolon ve kafasında bir demet dolaşmasına izin veriyor. Ancak bir kadın insanlara giderken, aynanın karşısında birkaç saat geçirebilir, dikkatle kıyafeti seçip güzel makyajlar yapabilir.

Eşin bu pozisyonu temelde yanlıştır. Eğer bir kadın kocasının kendisini seveceğine inanıyorsa, dağınık görünmesine rağmen derinden yanılıyor. Karının, her şeyden önce erkeğine çekici görünmeye çalışması gerektiğini anlaması önemlidir. Temiz bir kafa ve bakımlı bir manikür ile onu düzgün kıyafetlerle görmeli.

Birlikte yaşarsanız, seksi sabahlıklar, seksi şortlar ve kısa etekler satın alın. Bir erkek bunu takdir edecektir. Güzel ve zarif bir şekilde giyin ki görünümünüzden utanmayın.

Aşırı derecede kıskanç da gerekli değildir. Sabah, seçtiğiniz saatten birkaç saat önce kalkmayın ve bunca zaman boyanacak, şekillendirme ve yalvarma yapabilirsiniz. Ana kural - düzenli ve çekici görünmelisin.

Birlikte boş vakit geçirmek

Evli bir çifte ihtiyaç duyan çocuklar ve akrabalarından uzak durmalıdır. Sürekli insanlarla çevriliysen, sana yakın olsalar bile, kocana tekrar aşık olmak neredeyse imkansız olacak.

İşyerindeki herhangi bir iş yüküyle veya çok sayıda ev işleriyle, meraklı gözleriniz olmadan birlikte geçireceğiniz zamanı seçmek önemlidir. İkiniz için ilginç olan konular hakkında iletişim kurun, dünyada veya komşular arasında neler olup bittiğini tartışma. Birbirinizin şirketinden zevk almaya çalışın.

Ek olarak, her eşin yalnız kalmak için zaman ayırması ve düşünceleri ve hisleriyle uğraşması gerekir. Kocanız işten yorulup gelirse, sizinle konuşmaya hazır olmadığını gösterirse, bir süre yalnız bırakın, soru sorma. İşine bak. Genellikle insanlar birbirlerinden sıkılır ve duygusal bir duraklamaya ihtiyaç duyarlar.

Cinsel deneyler

Birçok erkek için aile hayatında seks çok önemlidir. Avantajınız için kullanın. Daha aktif olun, cinsel yaşamda deney yapmaktan korkmayın. İnisiyatif al ve unutulmaz bir geceyi birlikte geçir. Bir erkek için, samimiyet çok önemlidir, bu yüzden onu inkar etmemeye çalışın.

Ayrıca, ilişkinizdeki eski titremeyi ve hassasiyeti iade etmeye çalışın. Öper, dokunur, sarılır. Dokunsal temas yoluyla seçtiğiniz kişiye ilgi göstermeye çalışın.

Günlük rutin ve alışkanlıkla mücadele

Sağlam bir “Hayır!” Deyin. Apati ve iç rahatsızlığa neden olan her şeye. Acımasızca size uygun olmayan yaşam şeklini değiştirin.

Çatıdaki mum ışığında bir tarih düzenleyin, yıldızların düşmesini izleyin, birlikte şafakla tanışın. Rutin işlerin sizi tamamen emmesine izin vermeyin. Sonsuz günlük aktiviteler bataklığından kurtulabileceğiniz keyifli anlar bulun.

Oltaları, evdeki patatesleri alın ve gölete gidin. Balık yakalamak ve çorba pişirme, doğada öğle yemeği düzenlemek. Olumlu duygular uyandırmayan alışkanlıklardan kurtulun. Aşkınızın bir bağımlılık hissine dönüşmesine izin vermeyin.

Sonuç

Kocasına tekrar aşık olmak için büyük çaba sarf etmenize ve kendinizi içeriden “kırmanıza” gerek yok. Siz kendiniz eski ihale ve saygın ilişkiye dönmek istemeniz gerekir. Aile hayatı harika bir ortak çalışma anlamına gelir.

Her eşin yanlış anlama ve güvensizlik dönemleri vardır. Bir ilişkiyi koparmak ve hayata ayrı bir şekilde temiz bir yüzle başlamak daha kolay görünüyor. Ancak en azından bir yandan eski samimi ve hassas duyguları geri alma arzusu varsa, bunu yapmayı denemelisiniz. Sevmeyi bırakma. Hayatınıza nasıl ve neye başladığınızı hatırlayın.

Videoyu izle: Sadece Gerçekten Aşık Bir Erkeğin Yaptığı 8 Şey! (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send