Rüya yorumu

Eylül 2019’da Akrep burcu - karma çalışma zamanı

Pin
Send
Share
Send
Send


Akrep burcu Eylül 2019’da, iş dünyasında ve sosyal yaşamda düzeni sağlamak için birçok büyük fırsat vaat ediyor. Hayal zamanı - tüm dilekleriniz kolayca yerine getirilecektir! Bunun gerçekleşmesi için astrologların tavsiyelerine uyun.

Genel trendler

Eylül ayında arkadaşlarla ilişkiler çok önemlidir. Size her zaman temas halinde olmaya, destek vermeye ve size sorduklarında tavsiyelerde bulunmaya çalışın. Herhangi bir güzel söz, sevilen birinin hayatını etkileyebilir ve onu daha iyi hale getirebilir.

Astrologların tahminleri ve önerileri:

  1. Sizin türünüzle ilişkiler kurmak çok önemlidir. Yardım etmek - çeşitli ruhsal uygulamalar, psikoterapi ve akrabalarla gerçek iletişim. Ebeveynlere saygı duymayı ve onları olduğu gibi kabul etmeyi öğrenin. En azından sana hayat verdiğin için minnettar ol. Köklerinizle ilgilenin, şecere zamanı yaratmaya çalışın ve ailenizin tarihini inceleyin.
  2. Zaten bir yetişkinseniz, ancak hala ebeveynlerinizle yaşıyorsanız, ayrılma zamanı. Daha bağımsız ol, kendi aileni kur ve ailene bağlı olarak, maddi ve manevi olarak dur.
  3. Kader size gerçeği kontrol etmek için güçlü kaldıraçlar verecek. Bundan yararlanın, ancak büyük fırsatların büyük bir sorumluluk olduğunu unutmayın. Kararları bilerek verin. Artık sadece kendi hayatınızı değil, aynı zamanda etrafınızdaki insanların hayatlarını da etkileyebiliyorsunuz.

Aşk, aile, ilişki

Eşiniz size herhangi bir sürpriz veremez gibi görünse bile, sizi adil bir şekilde şaşırtabilecektir. Bu, uzun zamandır beraber olan ve birbirlerini yukarı ve aşağı okuyan çiftler için geçerlidir.

Eğer ilişki yakın zamanda başlamışsa, o zaman seçilenle inanılmaz bir samimiyet hissedersiniz. Tüm hayatını biliyormuşsun gibi görünebilir.

Tahminler ve tavsiyeler:

  1. Eylül ayında eski ilişkiye devam etme olasılığı yüksek. Sevdiklerinizle ayrıldığınız için pişmanlık duyuyorsanız, bir araya gelme fırsatını uzlaştırma ve tartışma, geçmiş hataları düzeltme zamanı.
  2. Sevgi, düşüncelerinizi daha boş zamanlarında meşgul edecek. Öfori ve romantik deneyimlerle örtüleceksiniz. Durumlarını belirtmek için ilişkileri yeni bir seviyeye aktarmak istiyor.
  3. Tarafta bağlantı kurmaktan kaçınmalısınız, çünkü Eylül ayında sır kesinlikle belli olacaktır. Kısacık bir ilişki nedeniyle mevcut ilişkiyi bozmayın. Baştan çıkarmaya direnmeyi, geleceğe bakmayı ve bir gün boyunca yaşamaz.
  4. Sana olan sevgi, ayrılmaz bir şekilde ruhsal mahremiyetle bağlantılı olacak. Bu nedenle, yalnızca tutku duymak değil, duygularınızı ruhsal olarak benzer düşünen bir ortakla paylaşmak da önemlidir. Ortak hedeflerin, tutumların ve özlemlerin olmalı. Olmazsa, ilişkide çok çabuk hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
  5. Evlenmeyi planlıyorsanız, ebeveynlerin ve yaşlı akrabaların kutsamalarını almak çok önemlidir. Kutsandığını duymana gerek yok. Bu yeterli ve sadece ailenizin seçiminizi onayladığını hissetmek yeterli.
  6. Ayın sonunda, sevdiklerinize karşı sürekli olarak tahriş olmuş hissedeceksiniz. Her şimdi ve sonra küçük iç çatışmalar olacak. Kendinizi tutmaya çalışın ve önemsemeyin üzerine kavga etmeyin.

Eylül ayrıca atalarınızın başa çıkmadığı genel karmik görevleri yerine getirme zamanıdır. Bu nedenle, size ait olmayan düşünceleriniz olabilir. Ebeveynlerin senaryolarını tekrarlamamaya çalışın, yalnızca kendi başınıza yaşamalısınız.

sağlık

Eylül ayında olmak arzulanan bir şey değil. Bu nedenle, zihinsel, duygusal ve fiziksel yorgunluktan kaçınmak için bedeni dinlendirmek ve yeniden inşa etmek için kendinize zaman ayırmanız gerekir.

Her gün baş ağrısı olabilir ve sonra basınç artabilir ve görme ile ilgili hastalıklar kötüleşebilir. Vücudu dikkatlice dinleyin ve ihtiyacınız olan her şeyi verin.

Herhangi bir ameliyat istenmez, bu yüzden acil bir durum değilse, ameliyatı daha uygun bir süreye kadar erteleyin.

Yaralanma riski yüksektir, bu yüzden önlem alın.

Para, kariyer ve iş

Finansta her şey az ya da çok istikrarlı olacaktır. Tembel olmayın ve fırsatlar sınırında çalışmayın. Performansınız, gelecekte başarılı bir kişi olmak için geliri artırmak için yardımcı olacaktır.

Maksimum sorumluluk ve özene ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, ilk yorgunluk belirtisinde kendinize biraz dinlenmeniz gerekir. Enerji potansiyelini, özellikle zihinsel olanlar olmak üzere, çok kuvvetli yüklerle tüketmeden sürdürmek önemlidir.

Kariyer gelişimi ve karlar özellikle insanlarla olan ilişkilerden etkilenir. Her biri, hatta tanıdık bir tanıdık olsa bile, hayatınıza maddi refah için fırsatlar getirecektir.

Hangi alanda çalışırsanız çalışın, faaliyetiniz imha değil yaratıma yöneltilmelidir. İnsanlara, başkalarının yararı için hangi becerileri kullanabileceğinizi verme yeteneğine sahip olduğunuzu düşünün.

Kendi işinizde çalışabileceksiniz. Bu nedenle, uzun süre bir iş bırakmak ve kendi işinizi açmak istemeniz durumunda, başlama zamanı.

Pin
Send
Share
Send
Send