Rüya yorumu

Ekim 2019’da Akrep burcu - geleceğe bakmak

Pin
Send
Share
Send
Send


Ekim 2019’da Akrep burcu, yanlış kararlara karşı uyardı. Bu dönemde yaptığınız her şey geleceğinizi doğrudan etkileyecektir. Seçiminde yanılmamak için astrologların tahminlerini ve önerilerini okuyun.

Genel trendler

Ayın ortasında, akrabalık ilişkileri ile ilgili olarak emlak meseleleriyle ilgili değişiklikler olacak. Bu anlarda bilinçli kararlar almak çok önemlidir, böylece her şey en iyi şekilde olacaktır.

Astrologların tahminleri ve önerileri:

 1. Ekim ayında çok önemli sosyal hayat. Bu, aile ilişkilerini ve dostluklarını güçlendirmenin ve faydalı temaslar kurmanın zamanıdır. Desteğiniz ve desteğiniz olacak yakın insanlardır, bu yüzden onları ihmal etmeyin.
 2. Eğitimlerine zaman ayırırsanız, ciddi şekilde başarılı olabilirsiniz. Şu anda, bazı mesleki becerileriniz yok, bu yüzden boşlukları doldurmanız gerekiyor.
 3. Sosyal çevren inanılmaz derecede ilginç olacak. Değerli fikirleri paylaşabilecek, sizi doğru yola yönlendirecek yeni insanları içerecektir. Başkalarının görüşlerini dinleyin, her birinde rasyonel bir tane var.
 4. Fikrinizi ifade edin, iğnelemek ve iğrenç sözlerden kaçının. Bu muhatapları rahatsız edebilir. Bırakma arzusunun, başkalarının ilgilenmediği kişisel problemlerinizden kaynaklandığını anlayın.
 5. Düşmanlarınız ve hakaretçileriniz, size karşı açılmaktan korkacaklar ve silah kaçakçılığı yapabilirler. Ancak, bu konuda endişelenmemelisiniz, bunlar size ciddi şekilde zarar veremezler, çünkü konumunuz çok güçlüdür.

Yaşamın her alanında inisiyatif al. Yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmak ve daha mutlu, daha başarılı ve müreffeh bir insan haline gelmek sizin yetkili kararlarınızdır.

Aşk, aile, ilişki

Ekim ayında ilişkiler mümkün olduğunca ciddiyetle ele alınmalıdır. Hafif tatil veya iş romantizminin zamanı değil. Ciddi bir ilişki için ayarlanmamışsanız, hiç başlamamanız daha iyidir.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. İki sandalye arasında oturmaya çalışırsanız, iki ortak arasında seçim yapamazsanız, yalnız kalma riskiniz vardır. Uzun süre taraftaki ilişkileri yönetemez ve gizleyemezsiniz, bu nedenle hala olmak istediğiniz kişiyle bir karar verin.
 2. Ekim ayında bir ortak sizi kıskanabilir ve tüm ölümcül günahlardan şüphelenebilir. Çatışmaları ortadan kaldırmak için ona daha fazla dikkat ve özen göstermeye çalışın. O zaman ilişki krizden doğacak, daha uyumlu, mutlu ve güven verici hale gelecektir.
 3. Akrabalarla ilgili sorunlar olabilir. Oldukça bekleniyorlar ve nöbetten yakalanmayacaksınız.
 4. Uzaktan bir ilişki bulma olasılığı yüksek. İlgili zorluklara hazır olup olmadığınızı düşünün. Gelecekte acı çekmemesi için böyle bir romanı tamamen reddetmeye değer olabilir.
 5. Ailenle zaman geçir. Eğer kötü bir ilişkiniz varsa, onu iyileştirmeye çalışın. Ortak bir dil oluşturmak ve bulmak çok önemlidir. Gerekirse - bu sorunu çözmek için psikoloğunuza başvurun. Babanızla ilişkiler özellikle önemlidir çünkü bunlar sosyal farkındalığınızı ve finansal refahınızı doğrudan etkiler.

Çocuklarla ilişkilerde, onlarla arkadaş olmak için çaba gösterin. Dikkatlice dinleyin, yardım alın, girişimlerini destekleyin ve başarılarına inanın.

sağlık

Akrep burcundan Ekim ayındaki enerji - fazlasıyla yeterli. Bir güç dalgası hissedeceksiniz. Coşkunuz kelimenin tam anlamıyla dağları hareket ettirmenize yardımcı olacak. Bu nedenle, anın avantajlarından yararlanın - enerji potansiyeli çok yüksekken hedeflere ulaşın.

Yüksek düzeyde enerji koruyun. Vitaminlerden bir tanesini yudumlayın, bir masaj kursuna gidin, jimnastik yapın. Sırt ve omurga kaslarını güçlendirmeye odaklanın. Kendine iyi bak ve maksimum rahatla.

Travmatik durumlar riski vardır, bu nedenle direksiyon başında, açık hava etkinlikleri ve spor sırasında dikkatli olmalısınız.

Para, kariyer ve iş

Finansal durum aynı kalacak. Düşüş olmayacak, gelirde artış olmayacak. Dönem oldukça sakin. Şimdi bir kariyer atılımı yapmamalısınız, ancak gelecekteki değişikliklere temel hazırlayın.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. Sezginize güvenin, doğru kararları isteyecektir. İç sesin, kime güveneceğini ve kimi kandırabileceğini açıkça biliyor. O yüzden takip et ve yanlış gitmeyeceksin.
 2. Ekim ayında, hedeflere yönelik tüm adımlar dikkatli, düşünceli ve dengeli olmalıdır. Mevcut projelerdeki eksiklikleri ve kusurları başarılı bir şekilde yok etmek için görebilirsiniz.
 3. Ayın ortasında müzakerelerde ve işlemlerin bitiminde zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu dönemde mesleki becerilerini karlı bir şekilde sunmak özellikle önemlidir. Bunu yapmak zor olacak, ama deneyin - geleceğinize şimdi karar veriliyor.
 4. Düşünceleriniz değişecek, konsantrasyon ve iş akışına dalma ile ilgili zorluklar ortaya çıkacaktır. “Şu anda” geri dönmek ve üretken olarak çalışmak için tüm irade gücünü kullanmanız gerekir.
 5. Kariyerinizin bağlı olduğu insanlarla iletişim kurmaya çalışın, kelimeleri dikkatlice seçin. Herhangi bir pervasız ifade size başarıya mal olabilir. Ne kadar zor olursa olsun, rahatınızı ve serin bir kafanızı saklayın.

Yöneticilerin ve işletme sahiplerinin devlet düzenleme kurumları tarafından yapılan denetimler için hazırlanmaları gerekir. Belgeleri düzenli tutun ve ağır cezalar almamak için her şeyi sürekli kontrol edin.

Videoyu izle: TERAZİ Burcu 2019 Yılı Astroloji (Mart 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send