Rüya yorumu

Astrologların önerileriyle Eylül 2019'da Balık Burcuna

Pin
Send
Share
Send
Send


Eylül 2019’da Balık burcuna birçok sürpriz vaat ediyor. Astrologlara her zaman geleceğimi doğru planlamak ve hatalardan kaçınmak için dönüyorum. İlk sonbahar ayının sizi hayal kırıklığına uğratmaması için tavsiyelerine uymanızı öneririm.

Genel eğilimler burç

Astrologlar, Eylül ayında Balık'ın zor zamanlar geçireceğine inanıyorlar. Olaylar alışılmadık bir şekilde etrafınızda ortaya çıkmaya başlayacak. Balık burcu çok etkileyici ve duygusal olduğu için onlar için çok fazla deneyim olabilir.

Tahminler ve tavsiyeler:

  1. Eylül ayında, Balık burcu haftanın yedi cuma günü. Planlar bir saniye içinde değişecek. Mesele işaretin karakterinde bile değil, koşulların kendilerine karşı koyamayacakları bir şekilde gelişeceği gerçeğidir.
  2. Sonsuz uyumsuzluk ve bu şartlara uyum sağlama ihtiyacı nedeniyle, Balıklar hayatlarının bir saatli bomba haline geldiği anlaşılıyor. Ama kendini elinde tutmalısın. Sıfırdan problem yaratarak hayatınızı daha da karmaşıklaştırmaya çalışmayın.
  3. Zorlukların doruğu ayın ortasında olacak. Ve en zor şey diğer insanlarla pazarlık etmektir. Bir mayın tarlasındaymış gibi geçecekler. Hata için kenar boşluğunuz yok. Uygunsuz evrak işlerinde de sorunlar olabilir. Öyleyse mümkün olduğunca dikkatli olmaya çalışın.
  4. Geçmişte tamamlanmamış işlerle başa çıkmak Eylül ayında çok önemlidir. İnsanlarla ilişkiler belirsiz kalırsa, eski borçlar (hem maddi hem de ahlaki), tamamlanmamış yükümlülükler, hepsini çabucak ve mümkünse tamamen çözmeyi deneyin.
  5. Umutsuzluğa kapılma ve kaderden şikayet etme. Size her zaman yalnızca geçebileceğiniz testleri gönderir. Karakterinizi geliştirmek, şakacı bir şekilde zorluklarla baş etmeyi öğrenmek ve birçok yeni deneyim kazanmak için hayatınızdaki bu zor dönemi kullanın.
  6. Bilgisayarda daha az zaman geçirmeye çalış. Bunun halihazırda titrek olan sinir sistemi üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Sosyal ağları veya bilgisayar oyunlarını izlemek yerine, spor salonuna gidin ya da en azından sadece bir yürüyüş yapın.

Uzun süre yalnız kalmaya çalışın. Arkadaşlarınızla daha sık iletişim kurun, ailenizle zaman geçirin, yeni tanıdıklar arayın. Beklenmedik bir şekilde hayatınızda çok büyük bir rol oynayacak birini bulabilirsiniz.

Aşk, aile, ilişki

Eylül, sosyal yaşam için iyi bir zamandır. İdeal olarak, şu anda bir ailenle yakından ilgileniyorsanız ya da kişisel hayatınızı düzenlemeye başlayacaksanız.

Tahminler ve tavsiyeler:

  1. Balıkların cinselliği doruğa ulaşacak, böylece taraftar sayısı artacaktır. Karşı cinse bu tür bir dikkat, muhtemelen uzun bir süredir alamadınız, bu nedenle andan yararlanın. Özellikle de ruh eşini bulamadıysan. Bu arada, yabancılarla ilişki kurma olasılığı yüksek.
  2. Sevilen biriyle kavga ettiyseniz, o zaman uzlaşma zamanı gelmiştir. İsteyerek tanışacak ve seni dinleyecektir. Her şeyi yerine koymak için ciddi bir sohbete ihtiyacınız var.
  3. Eğer romantizminiz yeni başladıysa, seçtiğiniz birini çok ciddiye almayın. Hayal gücünüzde görünen evlilik planları sadece ilişkiyi zorlaştırır. Sadece sevgili şirketin zevk ve rahatla. Romantizmin zamanı geldiğinde daha ciddi bir aşamaya geçecek.
  4. İlk adımı atmaya karar verirseniz, akrabalarınızla ilişkiler önemli ölçüde iyileşebilir. Ayrıca, uzun zaman önce unuttuğunuz eski arkadaşlarınızla iletişiminize devam etmenizde fayda var. Yaşamınıza geri döndüğünüz her insan, yaşamın zor dönemlerinde büyük bir yardımcı olacaktır.

Ayrıca, ailenizin amacı başka bir şehirde yaşamaya devam etmekse, eylül ayında bunu yapmanın zamanı gelmiştir. Aktif olarak bu yönde hareket edin, yıldızlar size rehberlik edecek ve size yardımcı olacaktır.

Para, kariyer ve iş

Eylül ayında mesleğin gelişimi için çok önemli bir dönem gelecek. Yıldızlar kendileri size bu konuda yardımcı olacaklar ve kader sürekli kendini gerçekleştirme ve kariyer gelişimi için şans gönderecek.

En önemli şey, işe kişisel ilgiyi korumak ve göstermektir. Ayrıca, problem çözme, işletme geliştirme ve durumlar için standart dışı çözümler bulma konusunda yaratıcı bir yaklaşıma ihtiyacınız var.

Patronun tatile çıkması ve görevini yerine getirmesi gerekebilir. Ve kendinizi en iyi taraftan gösterirseniz, promosyon uzak değildir.

Hevesle ve ilhamla çalışırsanız, kesinlikle görecek ve takdir edecek etkili bir kişi olacaktır.

Kişisel gelişime katılın ve kendi eğitiminize para yatırın. Bir uzman olarak kendinizi ne kadar “pompalarsanız”, şimdi, gelecekte elde edeceğiniz kar payları o kadar artar. Çalış ve sıkı çalış. Hareketsiz durmamanız çok önemlidir.

Ayın üçüncü haftasında eski problemler hissedilebilir, ancak çok fazla çaba göstermeden kolayca çözebilirsiniz. Bu yardımcı olacak ve arkadaşlar ve hatta rastgele insanlar.

Özetliyoruz

Pin
Send
Share
Send
Send