Rüya yorumu

Aylık rüyanın tam olarak yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Hamilelik sırasında sık sık dönemler hayal ettim. Bu rüyalar korkutucuydu, sürekli olarak bunun kaderin kötü bir ipucu olduğu görülüyordu. Bir rüya kitabı, daha sonra bir başkası aldım, ama neredeyse hiç yorumlamadı - belki de çoğu erkek böyle kitaplar yazdı mı? Annesine sessizce asma kattan eski bir kitap aldığını, hırpalanmış ve kapaksız olduğunu söyledi. Hala genç olan bu rüya kitabı büyükannesinin ailesini aldığı evin tavan arasında bulduğunu söyledi. Kitap asla hayal kırıklığına uğratmadı, bu yüzden nadiren içine bakıyorlardı - kötü bir şey okumaktan korkuyorlardı ...

Hayalperest yaşı

Kız

Bir kız aylık periyotlarını görmüşse, henüz onları almadıysa, bu iyi bir işaret. Yakında bu genç bayan hayatında büyüleyici bir macera ya da neşeli bir sürpriz olacak.

Eğer kız ped üzerinde kan görmüşse, rüya ne kadar çabuk büyüdüğünü ve çocukluğa veda etme zamanı geldiğini ima eder - ergenlik hayalperestlikte başladı. Belki bir veya iki ay içinde, contalar gerçek hayatta satın alınmak zorunda kalacaktır.

Kız, döneminin acı verici olduğunu hayal ederse, ailesiyle kavga etti.

Bir kız

Çoğu durumda, "aylık" rüyalar hayalperestin çok başarılı olduğu ve her şeyde olduğu anlamına gelir.

Ayrıca, pek çok keyifli anlar beklersiniz. Belki iyi bir iş bul, beklenmedik bir miras ya da değerli bir hediye al. Genel olarak, klasik beyaz şerit yaşamda başlar.

Bir kadın

Onları daha önce gördüyseniz, kısa sürede akrabalarınızı görmeye (yani belki de çok uzaklarda yaşayanlara) gideceğiniz anlamına gelir. Bu toplantı iyi olacak mı? Her şey rüyanın hoş olup olmamasına bağlı.

Ancak, rüya farklı bir şekilde deşifre edilebilir. Hepsi hayalperestin kendisine bağlı.

  • Yalnız, ilişkisiz kadın. Sizin durumunuzda, rüyalardaki samimi kanama gerçek bir hastalığın belirtisidir. Belki de hastalıkları henüz teşhis etmediniz, ancak bazı belirtiler zaten gösteriyor ve bilinçaltı zihin bunları düzeltir. Uykunuzdan tıbbi muayeneye geçmenin zamanı geldiğini size ima eder.
  • Bir hastalıktan muzdarip kadın. Aylık - ameliyat olmak zorunda kalacağınız veya uzun bir süre boyunca tedavi edilmesi gereken bir uyarı.
  • İşsiz iş arayan bir özgeçmiş gönderiyor. Ancak sizin durumunuzda, bir rüyanın adet görmesi büyük bir işarettir. Yakında nihayet iyi bir yer olacak.
  • Bir bebeği hayal eden veya kısırlık için tedavi gören bir kadın. Boşuna girişimleriniz sona erecek - yakında evinizde bir leylek karşılaşacak.

Menopoz ile aylık

Vücudunuzun derinliklerinde, bir hastalık başlar. Belki de henüz kendini göstermedi ya da tezahürleri, onları sıradan rahatsızlıklar olarak kabul edeceğiniz kadar önemsiz. Aslında, sorunlar çok ciddi olabilir. Doktoru ziyaret et, ona kendi iyiliğini anlat. Test etmeye değer olabilir (genel). Hastalığı ne kadar erken teşhis edip tedavi etmeye başlarsanız, o kadar çabuk onunla başa çıkacaksınız.

acı Bir rüyadaki adet, kendi depresif zihinsel durumunuzu anlatacak. Ailenize veya psikoloğunuza sorunlarınızdan bahsedin.

Hayalperest, dönemi başka bir kadının üzerinde gördü.

Uyku uyarısı: göründünüz rakip.

Ancak endişelenmeyin - hayatın kendisinin pisliği etkisiz hale getirmek için zamanı olacak ve size zarar verecek zamanı olmayacak.

Beklenmedik bir şekilde mi ortaya çıktı?

Adet kanı sizin enerjiniz ve iç kuvvetinizdir. Bir rüyada kan akıntınız varsa, rüya uyarır: dikkatli olun. Hayatınızı olumsuz etkileyebilecek kaybınızı bekliyorum. Örneğin, ciddi bir şekilde hasta olabilir, sevilen birisiyle veya iş ortağıyla kavga edebilir ve daha sonra manevi fahişelere düşebilirsiniz.

Eğer bir rüyada, bu adet görmeyi aniden gördüyseniz halka açık bir yerde başladımutanma konusunda temkinli olun. Büyük olasılıkla, diğer insanların varlığında olacak.

Dreamgirl - hamile

Böyle bir rüya korkutabilir, birçok hamile kadın bunun düşüklüğün bir öncüsü olduğundan korkar.

Aslında, sadece böyle bir rüya - iyi. Bunun anlamı şudur: harika bir bebek yaparsınız, doğum sırasında her şey yolunda gider, yavrular sağlıklı doğar.

Ama! Adet kanı ile kaplı ped, iç çamaşırı, kıyafet, ayakkabı gördüyseniz, bu korkutucu rüya. Kişisel hayatına sorun getireceğine söz verdi.

Rüyada, kendi gecikmen hakkında düşündün mü?

Zor bir durum ortaya çıkacak veya hayat bütün sıkıntılara yol açacak. Hepsinden kötüsü, sadece kendine güvenmen gerekiyor.

Bu, ne akrabaların ne de arkadaşların sana yardım edebilmesi için olur. Fakat sadece geri çevrilmeleri gerçeği değil - belki de bilgi / kaynak / yeteneklere sahip olmayacaklar.

Bununla birlikte, kişi bunun son derece kötü bir rüya olduğunu düşünmemelidir. Belki de en kısa zamanda tüm güçlü yönlerinizi ve bilgilerinizi harekete geçireceğinizi, konfor bölgesinden ayrılmaya zorlanacağınızı ve bunun sizi daha güçlü hale getireceğini söylüyor.

Bu kanama neydi kan nerede?

acı adet, cinsel olarak tatmin olmadığınızı gösterir.

Ve eğer sadece kan kokusu hissettimsamimi hayatınız kompleksler tarafından engellenir. İnandığın "kusurlar" ile baş edemez misin? Psikologlarla iletişim kurmayı reddetmeyin, bu insanlar gerçekten çok yardımcı oldu.

Kan rengi

siyah. Kötü iş! Uyku, ciddi bir hastalığın başlangıcı hakkında uyarır. Anne olmayı planlayan bir kadına göre, rüya onun başarısız olacağını söylüyor (en azından yakın gelecekte).

Alai (çok parlak). Hayalperest komplekslerin kütlesini rahatsız ediyor. Büyük olasılıkla, kendi görünümleriyle ilgili memnuniyetsizlikten bahsediyoruz.

Başka bir renk. Yakında tuhaf bir duruma düşeceksin. Sorunu kendi başınıza çözemezsiniz, bilge, güvenilir (sizin için) bir kişiye tavsiyede bulunmalısınız.

Yetersiz veya bol dönemler?

  • Birden şaşırıp kaldıklarında aylık şaşırdılar ya da korktular. Yakında bir kayıpla yüzleşeceksin. Sağlık, iş, büyük miktarda para, önemli bir insanla ilişkilerinizi kaybedebilirsiniz. "Tüm cephelerde" dikkatli ol.
  • Kan bacaklarımdan aşağı koştu.. Uyku uyarısı: Yakında kendi ellerinizle “dağılıp” hayatınızı mahvedebilirsiniz. Her bir davranışı iyi düşünün, sert sözlerden ve ifadelerden bile kaçının.
  • Eğer rüyada bir kız çok ağır kanama ile baş edemediRuhunda bir tür romantik duygu doğdu, bu onun yanlış olduğu veya onu korkuttuğu görünüyor. Ancak aşk uzun bir ilişki içine girmez. Roman başlarsa uzun sürmez.

Kan hijyenikti.

Eğer onu gördüysen çok bile damlayan, bu uyarı: merakınızı canlandırın, sizi ilgilendirmeyen şeylerle ilgileniyorsunuz. İyi niyetli birisine yardım etmeyi planlıyorsanız, cehenneme giden yolun ortaya çıkması gibi niyetleri olduğunu unutmayın. Başkalarının hayatlarına karışmayın ve başkalarının sırlarını öğrenmeye çalışmayın.

Bir pedin veya tamponun üzerindeyse biraz kanBu, ya çok meraklı olduğunuz ya da başka bir kişinin burnunuzu kişisel hayatınıza sokmaya çalıştığı anlamına gelir. Yabancılara kendin hakkında daha az şey söyle.

Yanlışlıkla yatağı ve belki de mobilyaları bulaştırdın.

Bu başka bir uyarı işareti uyarısıdır: şerefsiz ya da utanç duymaya mahkumsunuz. Alternatif olarak, yalanınız açığa çıkabilir. Vicdanınız net değilse, kendinizi daha az ya da daha iyi bir ışığa nasıl sokmaya çalışabileceğinizi önceden düşünün.

Eğer kendi kanınla ellerini kirletBu, çok meraklı olduğunuz anlamına gelir. Ve sırları denemeyi ve oldukça samimi olanları keşfetmeyi seviyorsunuz. Dikkatli bir şekilde, böyle bir merak iyiye getirmeyecek!

Hoş olmayan bir fenomendi.

Sen hissi açıkça hatırlıyorsun titizlikadetlerini görmekte kim deneyimli? Rüya, bir dedikodu kozasının hayatınızı çevrelediği konusunda uyarır.

Bir rüyadaki adamlar

Bilinçaltınız der ki: seks ve fiziksel yakınlık konusunda biraz çekicisiniz. Eşinizi kucaklayan, hassasiyet veya tutku ile değil, bedensel estetik ve saflık düşünceleri ile kaplıdır. Ve size samimiyetten% 100 zevk vermiyor. Kendine yardım et! Beyni yatakta nasıl kapatacağınızı, sadece o anın şehvetli yüzüne odaklanmayı ve seksenin ne kadar zevk getireceğini göreceksiniz.

Bu arada! Böyle bir rüyanın başka bir açıklaması var: Belli bir kişinin kötü davranışlarından dolayı kayıplarla tehdit ediliyorsunuz. Belki bir dolandırıcıdan acı çekersiniz ve belki de arkadaşlarınızdan biri "aniden olur". Bir kız arkadaşı ya da karısı olan bir kavga, kötü bir iş sözleşmesi de mümkündür.

özetlemek gerekirse

  • Çoğu durumda, bir kadının uykusunda adet görmesi (özellikle beklenmedik, bol, yatağa veya mobilyaya uzanan) kötü bir aldatmacadır. Böyle bir rüya kayıp, uyarıcı hata yapmak veya kendi aldatmacasının teşebbüsüne hakaret etmek konusunda uyarabilir.
  • Bir erkeğin rüyasında böyle bir senaryo ortaya çıktığında kötüdür. Bu, bazı kişilerle yapılan anlaşmazlıklar veya karşı cinsle yakın iletişimdeki zorluklar nedeniyle bir kayıp veya kayıp işaretidir.
  • Ancak hayalperest hamileyse, doğum kolay doğum ve sağlıklı bir bebek görünümünü vaat eden iyi bir rüyadır.

Ve gördüğünüz rüyanın nasıl değerlendirileceğini değil, sadece kan - kendi başınıza veya başkasının elbiseleriyle, kanla farklı eylemler (örneğin, içtiyseniz)? Bu videoda duyacağınız tür rüyaların tüm yorumları:

Pin
Send
Share
Send
Send