Rüya yorumu

Ticarette yardım için güçlü dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Ticaret yapan insanlar bana sıkça hitap ediyor. İşinizde Tanrı'nın yardımını isteyip istemediğinizi sorarlar. Bunun yapılması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, bugün size başarılı bir ticaret için hangi duaların önerilebileceğini söyleyeceğim.

Para ve din

Her insan için, kendisinin ve ailesinin refah ve maddi refah içinde yaşaması önemlidir. Para şimdi modern dünyamızın ayrılmaz bir parçasıdır ve hiçbir durumda kötülük ve kötülük olarak algılanmamalıdır. Sonuçta, herkes finansmanın nasıl kullanılacağına ve yönetileceğine karar verir. Onların yardımıyla, iyiliğinizi yaratabilir ve kendi yararınıza ve çevrenizdekilerin yararına kullanabilirsiniz, ya da kötülükten gelen kutsal olmayan işlere yatırım yapabilirsiniz.

Birçoğu, dürüstçe kazanılan paralardan başkalarından uzaklaşarak, büyük paraların sadece dürüst olmayan bir şekilde kazanılabileceğine, çalabileceğine, aldatmayacağına inanıyor. Bununla birlikte, bu durumdan uzaktır ve kişi, Tanrı'nın yasalarını ve İncil talimatlarını ihlal etmeden dindarlıkların servetini ve bolluğunu elde edebilir. Başarıya ulaşmak için dürüstçe çalışmanız gerekir ve başarılı bir ticaret için dua etmek, cennet kuvvetlerinin ve koruyucu meleklerin desteğini ve korunmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır. Daha yüksek güçlere dönerek, kendinizi yeteneklerinize ve eylemlerinize her zaman güven verecek görünmez bir koruma sağlarsınız.

Göksel kuvvetlere nasıl uygun şekilde başvurabilir ve ticarette yardım isteyebilirsiniz?

Her işte, her zaman Rab'bi hatırlamalısınız ve sevgi ve nezaket istemlerinden uzak durmalısınız. İş ve kariyer konularında bile. Hızlıca kendinize bolluk çekmek için, Ortodoks Kilisesi tarafından verilen önerilere uymanızı tavsiye ediyoruz:

  • Yüce Lord'a atıfta bulunarak kelimeleri her zaman dikkatlice seçin. Düşman ve rakip olsa bile, diğer insanlara kötülük ve başarısızlık dilemezsiniz. Kutsal bir konuşma sırasında doğrudan söylenen veya örtülü bir olumsuzluk sizin için başarısızlığa dönüşecektir. Sadece başkalarına zarar vermeyen arzularınız hakkında konuşun.
  • Dua sırasında ortaya çıkan duygu ve duygulara dikkat edin. Bu, manevi konuşmaların önemli bir bileşenidir. Duygusal ağırlık ve depresyon hissederseniz, bu, yanlış bir şey yaptığınızın ve doğru yerde bir yerlerin kapatıldığının açık bir işaretidir. Maneviyat, mutluluk ve hafiflik, manevi pratiklere eşlik etmesi gerekenlerdir.
  • Günlük dua edin, çünkü sistematik ve tutarlı bir ruhsal gelişim, başarı konusunda ciddi olduğunuzu gösterir. Ne kadar sık ​​sık Tanrı'ya dönüyorsanız, ticaretteki olumlu gelişmeleri o kadar erken görürsünüz ve ticaret gözlerimizden hemen önce hızla artacaktır.
  • Namazın yanı sıra, başka yollarla dine katılın. Tapınakları deneyin, Pazar kilisesi hizmetlerini kaçırmayın, toplanın, itiraflara gidin.
  • Patronunuz olan Aziz'in yüzü olan bir kanaviçe veya muska giyin. Unutmayın ki, Hristiyanlığın bu en önemli sembolü sizi sahtekarlıktan ve aldatmadan kurtarabilir.
  • Eğer kiliseye ya da diğer hayır kurumlarına sık sık katılma imkanınız yoksa, evde, azizleri, Kutsal Bakire Meryem'i, Başmelekleri ve elbette İsa Mesih'i gösteren ikonları yerleştirebileceğiniz tenha bir köşe düzenleyin.
  • Düşünceleri ve harabe ve para eksikliği korkularını durdurun. Zihninizi hoş görüntülerle doldurun, gelirinizin ve tasarruflarınızın nasıl arttığını hayal edin. Mümkün olduğu kadar sıklıkta bolluk ve servet durumuna girin. İyi düşünün, dünyayı eylemleriniz ve sözlerinizle daha iyi bir yer yapın.

Eski zamanlardan beri, tüccarlar işlerinde daha yüksek güçlerin yardımına başvurmuşlardır. Koruyucu meleklerin desteğini alarak, daha önce benzeri görülmemiş yüksekliklere ulaştı. Dindar bir yol seçerek, kötülük yöntemlerini (komplolar, küfürler ve diğer sihirli yöntemler) kullanan girişimcilere karşı büyük bir avantaj elde edeceksiniz.

Modern yüksek teknolojiler dünyamızda, ekonomimizin ve toplumumuzun finansal alanlarının hızlı gelişmesinde bile, güçlü bir dua söz konusudur. Zenginlik elde edin ve aynı zamanda ruhun saflığını koruyun ve düşünceleriniz ancak dürüst ve Ortodoks yolu izleyerek yapabilirsiniz.

Mali konularda yardım almak için duaları kime çevirebilirsiniz?

Ortodoks dinimizde, dualarımızda, herhangi bir Saint ya da göksel varlığa dönüşmek gelenekseldir. Herhangi bir koruyucu aziz veya koruyucu meleğin maddi refahını artırmak için yardım isteyebilirsiniz, çünkü herhangi biri tüm istekleri duyacak ve hem sizin hem de etrafınızdaki tüm insanlar için en iyi şekilde yerine getirmek için her şeyi yapacak. Yüce Lord, Kutsal Üçlü, Tanrı'nın Oğlu İsa Mesih, Kutsal Bakire Meryem'e itiraz edebilirsiniz. Sarov'un Seraphim'i ve Wonderworker Nicholas gibi Kutsal Yaşlılara hitap etmek uygundur.

Unutmayın ki ilk olarak, sözlerinizin kime yöneltildiğini memnuniyetinize açıkça belirtmeniz gerekmez. Bununla birlikte, eğer kutsal metni hala tanımlanmış birine okursanız, bu zamanda bu göksel simgenin önünde olacak olursanız çok iyi olacaktır. Önünüzde kutsal yüzü görünce, ruhsal pratiğe daha iyi adapte olabilir ve ruhsal akıl hocanız ve patronunuzla daha güçlü bir bağ kurabilirsiniz.

Cennetin tanrılarına iş ve ticareti desteklemelerinde yardımcı oldukları için nasıl teşekkür edilir?

Şükran, ruhsal büyümenin ve ilahi gelişimin ayrılmaz bir parçasıdır. Size ve ailenize olan tüm güzel şeyler için teşekkür ederim demeyi unutmayın. Yaşamın olumlu anlarına daha fazla dikkat ederseniz, şükran enerjisi dünyanızı inanılmaz bir hızla dönüştürür. Bu gerçekten harikalar yaratabilecek çok güçlü bir duygu, bu yüzden gücünü ihmal etmeyin.

Minnettarlığı aşağıdaki gibi farklı şekillerde ifade edebilirsiniz:

  1. Duanın sonunda, teşekkür ederek birkaç dakika harcayabilirsin. Bu, enerjiyi geliştirmek için iyi bir yol olacak ve yalnızca kendinize faydalanmak istemediğinizi cennet kuvvetlerine gösterecek, ancak Yüce Lord ile iletişim kurmaya çalışacak.
  2. Eğer böyle bir arzunuz varsa, şükran günü için ayrı bir gün ayırabilirsiniz. Bu arzu ruhun derinliklerinden gelmelidir. Teşekkürler yürekten söylenmeli.
  3. Şükranınızı iyi işler ve sadaka ile ifade edebilirsiniz. Her zaman yardım edebileceğiniz insanlar olacaktır, bu yüzden üzgün olmayın, cömert sadaka verin ve mümkün olan tüm yardımı sağlayın. Bir bakımevinde veya bakımevinde çalışmak için gönüllü olabilirsiniz. Ancak, bu hiç de gerekli değildir, bu nedenle bu tür kurumlarda çalışma fırsatınız yoksa endişelenmeyin. Yalnız yaşlı kadınınıza evin etrafındakilere yardım etmek veya fakir küçük bir hayvana sığınmak yeterlidir.

Teşekkür ederim, bencil dürtülerden yoksun olmamalısın, bu şekilde tanrıları yatıştırmayacağınızı düşünerek. İş dünyasında ve ticarette önemli bir değişiklik görmeseniz bile, bu kelimeler samimi olmalıdır. Her zaman şu anda neşe ve memnuniyet getirecek olumlu şeyler bulabilirsiniz. Şükran sebebi, en zor ve kriz zamanlarında bile bulunabilir.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send