Rüya yorumu

Berrak rüyalarda yeni başlayanlar için giriş tekniği

Pin
Send
Share
Send
Send


En büyük kızı çok ilginç bir şey uygulamaya başladı - berrak rüyalar. Ünlü yazarların çeşitli eğitim kitaplarını hazır teknikleri kullanarak önceden okuyun. Bunu herkes öğrenebilir, ben de denedim, şimdi çalışmaya devam ediyorum.

Zor olan hiçbir şey yok, ancak faydalar aşikar: sinir sistemi hızlı bir şekilde restore edildi, tüm uykusuzluk, korku ve endişe geçti. Ayrıca, bedeninizi incelemek, zihin ve bilinçaltı bu formda gerçekten merak ediyor. Bugün net bir rüyaya nasıl girileceği konusundaki izlenimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak istiyorum.

Berrak bir rüya nedir?

Adın kendisi birçok soruyu kısmen cevaplıyor. Böyle rüyalarda, bir kişi uyuduğunu fark eder. Temel avantaj, gerçek dünyadaki bilincimizi kısıtlayan tüm kısıtlamaların kaldırılmasıdır.

Yani herkes fantezilerinin dünyasına girebilir ve unutulmaz izlenimler yaşayabilir, kısa bir süre için mutlak bir Tanrı olabilir: uçabilir, görünüşünüzü değiştirebilir, gezegenin herhangi bir noktasında olabilirsiniz.

Bu ne veriyor?

Pek çok materyalist bununla ilgileniyor. Yararları çok fazla, onlar hakkında biraz daha fazla.

 1. Bilinçli bir rüyada, gerçek dünyada bizim için tamamen ulaşılamayan çok derin duygular ve deneyimler deneyimleyebiliriz. Bu, aşırı gerginlik ve gerçek yaşamdaki yüksek endişe ile ilgili birçok sorunu çözer.
 2. Sürekli endişe duymaya gerçekten ara vermek ve özgür bir insan gibi hissetmek için bir fırsat var. Bu durumda, yatağınızda kalırsınız ve şüpheli kurslar için para ödemezsiniz.
 3. Birçoğu bir kez ve tüm korkular, fobiler ve çocukluktaki güçlü olumsuz deneyimler için kurtulur, çünkü berrak rüyaların yardımıyla bilinçaltı zihinleriyle çalışabilirler. Ve kaynakları çok büyük.
 4. Bilim adamları, her hayalin öncelikle bilinçaltının bir eseri olduğunu göstermiştir. Kullanması gereken basit teknikler yardımıyla öğrenirseniz, iç dünyanı ve hatta gerçek hayatınızı daha iyi bir yaşam için tamamen değiştirebilirsiniz.
 5. Bir rüyasında, kişi keşif yapma (örneğin periyodik tablo) ve zihinsel sorunlarını çözme konusunda oldukça yeteneklidir. Uygulamada görüldüğü gibi, bilinçli bir şekilde uyumayı öğrenenler daha kendine güvenir, bu da yeni bir iş bulmaya, çevreyi değiştirmeye ve yeni bir seviyeye ulaşmaya yardımcı olur.

En büyük avantaj, yeni benzersiz izlenimler elde etmek ve dünyaya olumlu bakmaya başlamaktır. Her gün rutin ve telaşa alışkın olan bizim için eksik olan budur. Ve örneğin herkes ilgilenilen ülkeye seyahate çıkamaz.

Nereden başlamalı?

Dünyada uzun yılların deneyimini paylaşmak isteyen birkaç uzman var. Yeni başlayanlar, teknoloji için basit uyarlanmış teklifler.

Bunlardan biri Bradley Thompson ve "7 gün boyunca bilinçli bir rüya" kitabı. Küçük parçalar halinde çalışılması ve okunması gereken toplam 45 sayfa ve hemen pratik yapın. Bu kişi, uzun yıllar boyunca hayalleri, halleri ve insan ruhunu inceleyen en değerli gözlemleri erişilebilir bir biçimde paylaşır.

 • Berrak bir rüya görmek için hazırlanmanız gerekir: yeni deneyimler öğrenmek, günlüklere başlamak ve tüm hayallerinizi ve durumunuzu kaydetmek için büyük bir istek duymak. Sonuca gerçekten ulaşmak için bir hedef belirlerseniz hazırlık aşaması yaklaşık bir hafta sürer.
 • "Rüyada mı değil mi?" Sorusu günlük olarak kendinize sormaya başlamalıdır. Böylece kendinizi daha derinden fark etmeyi ve yaşamı “burada” ve “şimdi” yaşamayı öğreneceksiniz, bu çok önemli. Ne de olsa çoğu geçmişte veya gelecekte yaşıyor. Aynı zamanda, bilinçaltınızla “temasa geçmeyi” ve gerçekte ve bir rüyada zihinsel durumları ayırt etmeyi öğrenirsiniz.
 • Tanıma uygulamalarını birleştirerek, günlük okuyarak ve yazarak, berrak bir rüya görmek istediğinizi sürekli düşünerek sorunu çözmek için beyin merkezleri kuruyorsunuz. Ne de olsa, onlar için duygu yoktur, ancak sadece net takımlar ve hedefler vardır.
 • İncelemelere bakıldığında, bu yönteme göre, insanların% 90'ından fazlası hafta sonuna kadar olumlu ve mükemmel sonuçlar aldı.

Gerçekten pratik ve eğitimli uzmanlar arasında, doktora, somnolog Patricia Garfield ve psikofizyolog Stephen LaBerge de ayırt edilebilir. Bu insanlar hiçbir zaman dışsal ya da ezoterik olmaya yönelmediler, ancak çok ilginç sonuçlar elde ettiler ve deneyimlerini herkesle paylaşmaya hazırlar.

Yeni başlayanlar için berrak bir rüyanın içine girme tekniğine adım adım talimatlar

En önemli şey, zaten uyuyakalmış olduğunuz bir rüyada anlamayı öğrenmektir. İlk başta biraz sıradışı ve uygun olmayabilir ve bazen korkutucu olabilir. Ama yakında, ruhun uykunun sırrını perdeyi kaldırma ve kendimizi ve önemli süreçlerimizi kontrol etmeyi öğrenmeye istekliğinize oldukça sakince tepki verdiğini fark edeceksiniz, çünkü uykudayız - o zaman hayatımızın neredeyse yarısıyız.

Dolaylı bir giriş nedir

 1. Gece gündüz yapabilirsin. İlk kez işe yaramadıysa cesaretini kırmayın. Çünkü gelişme bir ila beş deneme arasında sürecektir. Birkaç yol var. İlk önce alarmı kurun. 6 saat uyuduktan sonra çalması önemlidir.
 2. Yatağınızdan çıkmanız, uyanmanız, su içmeniz veya tuvalete gitmeniz gerekir. Sonra tekrar yatağa git, aynı zamanda kendini hazırla ve bilinçli olarak uyanacağına konsantre ol. Bir alarm saati artık gerekli değildir.
 3. Bir rüyada ne yapacağınız hakkında kaba bir fikir edinebilirsiniz. Kimsenin dikkatinin dağılmaması önemlidir. Dar perdeleri ve delikleri kapatın: yabancı sesler veya kokulardan rahatsız olmamalıdır.
 4. Maskeyi tak. Berrak rüyalara daha hızlı bağımlılık için, özellikle bu teknik için bir maske edinin. Böylece bilinçaltı zihin hazır olacak, bilinçli bir şekilde uyuyacaksınız. Uyandıktan sonra hareket etmesi, yuvarlanması ve kalkması istenmez.
 5. Önemli: Fiziksel bedenden ayrılmak için, hiç hareket etmemeyi, daha önce yükseldiğini veya kaçtığını hayal etmeyi dene. Bunu yaparken kas sisteminin gevşemesini kontrol edin. Doğallık önemlidir.

İlk başta çalışmayabilir, bu yüzden tekrar tekrar deneyin. Sonuç olarak, istenen durumu elde ettiğinizden emin olun. Dahası, nasıl çalışacağını ve vücudunu yönetmeyi öğrenmen çok ilginç olacak. Berrak bir rüyaya girmenin başka yollarını deneyin.

Yüzme tekniği

Vücuttan ve oldukça basit bir teknikten ayrılmaya yardımcı olur. Uyandığınızda, hareketsiz durmaya devam edin, ama aynı zamanda yüzmeye başladığınızı ve ellerinizi "tırmıkladığınızı" hayal edin.

Ne kadar gerçekçi olursan o kadar iyi. Sonunda, gerçekten suda yüzdüğünüzü düşünmeye başlarsınız. Sonra kendini serbest bırak ve sanal bir dünyada yaşamaya başla.

rotasyon

 • Meraklı tekniklerden biri, çünkü parlak bir hayal gücü gerektirecek. Kendi ekseni etrafında dönmeye başladığınızı hayal etmeniz gerekir.
 • Bu hızlı bir şekilde yapılmalı ve fiziksel bir beden olmadan “bırakıldığını” hissedeceksiniz, hissetmezsiniz. Berrak rüya görmenin evresi, sizin tek senaryo yazarı ve ustasınız olduğunuzda başlar.

seyretme

Gözlerin kapalı uzanmış, üzerlerinde maske giymiş olarak yalan söylüyorsun. Hemen hemen önünüzdeki karanlığa bakmaya çalışın. Bir süre sonra bir resim göreceksiniz. Ayrıntılara bakmak değil, onunla ilgilenmeye çalışmak, imajdan başka bir dünyaya geçmek önemlidir.

Ayrıntılara ve ayrıntılara dikkat ederseniz, görüntü bulanıklaşmaya ve bulanıklaşmaya başlar. "Geçiş" durumu kaçırılabilir.

Bir yandan, vücutla ayrılma sürecine devam edin ve resme doğru ilerleyin, diğer yandan da tüm dikkatini yoğunlaştırmadan içine bakmaya çalışın.

Kollarından

 1. Avuç içlerinizi birbirine sürtündüğünüzü hayal edin. Her şeyi mümkün olduğu kadar doğru hayal etmek, hatta sesi duymak bile önemlidir.
 2. Ellerinizi ve sürtünme sürecini çok net ve parlak bir şekilde hayal etmeye çalışın. Metodik hareketler sayesinde vücuttan yumuşak bir şekilde ayrılır ve berrak rüyaların ülkesine giden yolu devam ettirir.

Fantom salıncak

Hayaletini salladığını hayal et. Bu durumda, hiçbir durumda, vücudunuzun kaslarını zorlamayın. Her şeyin düşüncede olması gerekir.

Salınım halini 10-15 cm içinde “yakalamaya” çalışın Bu anlayış ve sansasyon üzerinde yoğunlaşın. Tam farkındalık oluştuğunda, bedenle ayrılmaya başlayın.

Berrak rüyayı gerçekten hissetmek ve içinde olmak için ilk başta birkaç farklı teknik denemek zorunda kalacaksınız. Her biri 4 - 5 saniye arasında, daha fazla değil. 3 - 4 kez tekrarlayın, teknolojiyi bir dairede değiştirin. Sonunda, bazı işler.

Bu anlarda, kimseye hiçbir şey borçlu olmamanız çok önemlidir, bu yüzden dinlenin ve yapmaya hakkınız var. Sadece rahat bir durumda ve boşa zaman düşünmeden, iyi bir sonuç elde edilecektir. Hemen yapmasa bile.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send