Rüya yorumu

Ağustos 2019'da Terazi burcu - sevgi ve aile

Pin
Send
Share
Send
Send


Ağustos 2019'daki Terazi burcu burçları, bir uçtan diğerine koşmaya başlayacaklarını söylüyor. Başını belaya sokmamak için, bu makalede sizinle paylaşacağım astrologların tavsiyelerine uyun.

Genel trendler

Ağustos ayında, kolay ve zahmetsiz yaşamak başarılı olamaz. Her şey büyük zorluklarla verilecek, ancak bu Terazi'nin ruh halini etkilemeyecek. Büyük bir güç dalgalanması hissedecekler. İyi bir yardımcı, her zaman kurtarmaya hazır olan ve hayatında insanları çekecek olan markanın doğuştan gelen diplomasisi olacaktır.

Benzer düşünen insanlarla iletişim kurma ihtiyacı artacaktır. Diğer kişilerin görüşleri ve görüşleri, yaşamda hangi yöne gidileceğini belirlemeye yardımcı olacaktır. Ayrıca kendi pozisyonunuzun oluşumunu etkileyecek ve Terazi'nin yaşamında meydana gelen değişimler için doğru bakış açısını seçecektir.

Ağustos ayının kolay olmayacak olmasına rağmen, Terazi bir süre geçmiş sorunları unutacak. İş ve kişisel yaşamı soyutlayabilecek ve aktif olarak alabilecekler. İyi başarırsanız, baş dönmesi başarısı uzak değildir. Terazi fikirlerini gerçekleştirebilecek ve uzun süre ertelediklerine başlayabilecek.

Aktif bir sosyal yaşam sürmek çok önemlidir, çünkü başlattığınız her işte iyi yardımcı olacak arkadaşlarınızdır. İyileşme ve sevinç dönemi aşık olacak.

Mükemmel refah, üretken ve evde, yakın insanlarla ve iş seyahatlerinde zaman harcayacaktır. Seyahat etmeyi reddetmeyin, çok faydalı olabilirler.

Belki de Terazi'nin kendi yaşamını tamamen gözden geçirmesi ve bakış açısını değiştirmesi gereken bir tür olay yaşanacaktır. Yaşamın bu aşamasında Evren'e güvenmek ve gelişiminiz ve büyümeniz için ne olursa olsun her şeyin gerekli olduğunu anlamak çok önemlidir.

Ağustos, inişler ve çıkışlar, duyguların, olayların ve deneyimlerin karşıtlığını gösterir. Ayın sonunda Terazi artık eskisi gibi yaşayamayacaklarını ve herhangi bir değişimle neşeyle karşılanmayı öğrenebileceklerinin farkında.

İlişkiler, aşk ve aile

İç işleri ve sevdiklerinizle olan ilişkiler, dikkatinizin artmasını gerektirecektir. Buna aktif katılımdan kaçınmak işe yaramayacak. Birdenbire hasta akrabalarından birine bakmak veya büyük bir aile çatışmasında tarafsız bir taraf olmak zorunda kalabilirsiniz.

Astrologların tahminleri ve önerileri:

  1. Çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmeye çalışın. Ölçekler, doğası gereği kararsızdır, daima teslim olmaya ve uzlaşmaya çalışırlar. Bunlar iyi nitelikler, ancak eğitimde engel olabilirler. Gerektiğinde hala sıkı olmaya çalışın ve boynunuza oturmamıza izin vermeyin.
  2. Eş ile ilişki daha da kötüye gidebilir, evdeki durum oldukça gergin olacaktır. Ve evliliği kurtarmak için mümkün olan her türlü çabayı göstermelisin. Ancak bu, ilişkinizin kardinal bir şekilde yeniden yüklenmesi için mükemmel bir zamandır. Tüm hakaret ve iddiaları dile getirdikten sonra, bir çeşit uzlaşmaya varmak ve duyguları farklı, daha iyi bir seviyeye getirmek için birlikte çalışabilirsiniz.
  3. Yalnız Ölçekler, onlar için uygun olmayan bir kişiye aşık olma riskini taşır. Bağlantılardaki vaadeden dolayı, çok uzun süre boyunca ortak-bağımlı karmaşık ilişkilerde sıkışıp kalabilir. Bu nedenle, duyguları maksimum kontrol altında tutmaya gayret edin.
  4. Yakın zamanda bir ilişki içine giren ağırlıklar, soğuma dönemine maruz kalabilir. Ancak duyguların geçtiğini düşünmeyin. Parlak renkli sevgiden daha sakin duygulara geçiş aşaması, artık gül renkli gözlüklerle bir ortak görmüyorsunuz, ama gerçekten şeylere bakıyorsunuz.
  5. Ağustos ayında boşanma davası açılacak olan ölçeklerin ortaklaşa edinilmiş malların bölünmesi ile ilgili sorunları aktif olarak ele alması gerekecek. Bu konudaki anlaşmazlıklar ve skandallar dışlanmadı, çünkü eski eşin vazgeçip bir tür uzlaşmaya varması gerekmeyecek. Gelecekte kendiniz için olumlu bir sonuç elde etmek için bu sorunun çözümünü geciktirmeye çalışmak daha iyidir.

Astrolog tavsiyesi: Yaşamınızda ne olursa olsun, iyimser kalmaya ve dünyaya güvenmeye çalışın. Sonunda, her şey sizin için en iyisini ortaya çıkaracaktır, bu yüzden ne olduğunu bir problem olarak değil, gelişim için ihtiyaç duyduğunuz yeni bir deneyim olarak kabul edin.

sağlık

Terazi enerji potansiyeli çok yüksek olacak. Bu, biraz yorgunluk hissetmeden aktif olarak sorunları çözmek ve herhangi bir işi üstlenmek için yardımcı olacaktır. Ve bir ay ne kadar zor olursa olsun, tüm testlere onur duyacaksınız.

Refah ile ilgili sorunlar olmamalıdır, bu nedenle sağlık hizmeti gerekli değildir. İyi bir dinlenme için boş zamanınızı harcayın, rahatlamayı ve kendinizle yalnız kalmayı öğrenin. Uzun zamandır yaşamak isteyen ancak paradan tasarruf eden kozmetik prosedürlerle kendinizi şımartın.

Para, kariyer ve iş

Ağustos ayında harcama yapmak gelirinizi aşabilir. Ölçekler sahip oldukları her şeyi düşürmek isteyecek ve paranın ellerinden sızdığı hissini yaratacaktır. Bu durumda, gelirde önemli bir artış beklenmemektedir. Bu nedenle, hala harcamalarınızda daha makul olmaya çalışın, planlayın ve kendiliğinden alım yapmayın.

Finansmandaki değişiklikler ayın sonunda başlayacak. Ve ne olacakları yalnızca daha önce gerçekleştirdiğiniz eylemlere bağlıdır. Bu nedenle, Ağustos ayının başlarında, işinize veya işinize mümkün olduğunca yatırım yapmaya çalışın.

İş yerindeki durum, prensipte, sizin için oldukça başarılı bir şekilde gelişecektir. Güvenle dolu olacaksın. Ve yetkililerin onayını hak ederek, meslektaşları arasında öne çıkmaya yardımcı olacaktır.

Ay profesyonel olarak aktif olacak, ama aynı zamanda oldukça huzursuz ve gergin olacak. Bu finansal refahı etkileyebilir, bu yüzden kendinizi elinde tutmayı öğrenmeniz gerekir.

Ağustos ayındaki Terazi için astrolog ipuçları:

Pin
Send
Share
Send
Send