Rüya yorumu

Korunması için üç melek nasıl dua edilir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Yıllarca kilisenin başı oldum ve her gün namaz kılmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Sadece Tanrı'ya değil, azizlere de itiraz etmek gerekir. Bugün üç meleğin duası hakkında konuşacağım, nasıl doğru bir şekilde yetiştirileceğini açıklayacağım.

Dua mucizeleri

Birçok insan kelimenin belli bir güce sahip olduğuna inanır. Bu nedenle, bir insan hakkında iyi ya da kötü konuşma yaparken özel dikkat göstermek gerekir. Ayrıca bir şey isterken de özen gösterilmelidir. Sonuçta, bildiğiniz gibi, arzular özellikle tehlikelidir çünkü gerçek olma eğilimindedirler.

Aynı görüş, kilise bakanları tarafından da paylaşılmaktadır. Bu, Yüce'ye atıfta bulunduğu bir kişinin sözünün çok büyük bir güç kazandığı gerçeğiyle açıklanmaktadır. Bu dua, herkes için mümkün olan en güçlü tılsım olarak kabul edilir. Üç meleğe dua etmek gerçek mucizeler gerçekleştirebilir. Ve bir kişinin yardıma ihtiyacı olduğunu hissettiğinde kiliselerin önceliklerini kullanmanız önerilir.

İnsanlar neden başarısızlıklar ve problemler peşinde koşuyorlar?

Bilindiği gibi günahsız insanlar yok. Ancak günaha karşı koymaya çalışanlar ve günahlarının kefaretleri var. Ancak, birçok insan bunu reddediyor. Kolayca günah işlerine yenilmezler ve hatta kötülük yaparlar, kıyamet gününde onları neyin beklediğini unuturlar.

Birçoğu, bir arkadaşını izlemekten ya da tanıdıktan gıpta etmeyi başaracak kadar hoş olmayan bir şey olmadığı konusunda hemfikirdir. Bütün bu olumsuzlukları kendiniz için hissetmek de çok rahatsız edici. Ancak birçok insan bu olumsuzluğun hissetmek için hoş olmadığını, aynı zamanda büyük bir tehlike taşıdığını unutuyor. Şüphesiz çoğu insan, birileri onları kıskanmaya başlar başlamaz, hayata gelen zorluklarla karşılaştı. Ne de olsa başarılı bir insanın hayatı cehenneme dönüşür:

 • işteki problemler başlar - o zamana kadar iyi karlar getiren, kârsız hale getiren iş veya iş;
 • meslektaşlarla ilişkiler kötüye gidiyor - sıradışı bir dostluk takımı birdenbire bir köpekbalığı paketi gibi görünmeye başlıyor;
 • aile sorunları başlıyor - sürekli kavgalar ve çatışmalar nedeniyle sevdiklerinizle ilişkiler bozuluyor. Ve bu nihayetinde boşanmayla bile sonuçlanır.

Bu ve diğer problemler tam da böyle yaşanmıyor. Her şeyin bir nedeni vardır. Ve bu hatırlanmalı. Bilimsel literatürde “enerji vampirizmi” diye bir şey bile var. Bilim adamları, enerji vampirleri olarak bazı insanların başkasının canlılığını “çalabildiğine” inanıyor. Bu olduğunda, sorunlar her zaman bir insanın hayatına girer. Ne de olsa, korumasından yoksun bırakıldı ve kıskançlık tarafından kendisine yönlendirilen olumsuzluktan kendini savunamadığı ortaya çıktı.

Bazen böyle vampirlerin etkisinin özellikle yıkıcı olması dikkat çekicidir. Örneğin, eğer negatifin yönlendirildiği kişi kendi başına yeterince zayıfsa veya cennetteki korunmadan mahrum ise.

Zayıf insan savunması

Ortodoks, bu tür insanların en çok nazar ve zarara maruz kaldıklarına inanmaktadır, çünkü destek ve koruma sağlayabilecek bir müşterileri yoktur. Bu nedenle, manevi liderler, ebeveynlerin çocuklarını mutlaka vaftiz etmeleri konusunda ısrar ediyor. Bununla birlikte, bu, cennetsel bir koruyucusu olan inananların, örneğin nazardan muzdarip olamayacağı anlamına gelmez. Ne yazık ki, bu böyle değil. Aslında, bu durumda, çoğu insanın bir başkasına karşı ne kadar güçlü olumsuz duyguları hissettiğine bağlıdır. Ayrıca, tüm inananların doğru bir yaşam tarzı sürdürmediklerini unutmamalıyız. Sonuç olarak, doğru yaşam için kendisine verilen cennetin korunması giderek zayıflar.

Kendini nazardan ve kıskançlardan korumak için duaları, takıları kullanmalısın. Mevcut olanların en kuvvetli tılsımı, üç meleğe bir dua olarak kabul edilir. Bu büyük ihtiyaç saatinde kullanılmasını öneren manevi danışmanlarıdır.

Onun yardımı ile her inanan, indüklenen hasarın veya gözlerin neticesiyle başa çıkabilmek için güç kazanabilir. Böyle bir duayı okuduktan sonra, kötü olan her şeyin bir insanı “zıplattığına” inanılır, çünkü dua bir tür kalkan görevi görür. Bu cazibe her insan için güvenilir bir koruma haline gelebilir.

Tüm sorun ve sıkıntılardan nasıl kurtulurum?

Hemen hemen hiç kimsenin, tüm zorluklardan kaçınmakta başarılı olamadığı not edilmelidir. Ve bu, insanların bazen bazı problemlerle karşılaşmaları için felaketen gerekli olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Çünkü bazen, sadece zorlukların bir insanın ne kadar yanlış hareket ettiğini ve daha ileri ne yol açabileceğinin farkına varması mümkün olur. Üstelik, çoğu zaman hayatı yeniden düşünmeye yardım eden ve hatta kendileri için yeni hedefler koyan zorluklardır.

Bu, başka bir insanın olumsuz etkisinden dolayı hayatın çökmeye başlaması durumunda, bu kesinlikle mümkün değildir. Bu durumda, yalnızca dua çekiciliği yardımcı olabilir. Ancak hatırlanması gereken bir şey: bir çekicilik her derde deva değil. Maalesef, birçok kişi, duayı okuduktan sonra neredeyse yenilmez hale geldiğine inanarak bunu unutuyor. Aslında, durum böyle değil. Ancak, bir sorunun oluşumunun erken safhasında, böyle bir dua gerçekten yardımcı olabilir. Bir tılsım olan bir duayı okumak bir insana yardımcı olacaktır:

 • sorunun gerçekten var olduğunun farkında;
 • Bunu ya da hayatta ortaya çıkan bu sorunu çözmek için bir yol bulmak;
 • kıskanç gönderilen tüm bu olumsuz yansıtacak.

Bazı inananların bu tür duaları yükseltmenin kabul edilemez olduğuna inanması dikkat çekicidir. Bu, Ortodoks velilerinin şüphe ile algılandığı gerçeği ile açıklanmaktadır. Ve bu oldukça anlaşılır bir durum çünkü takılar çoğunlukta inançtan uzak olanlar tarafından kullanılıyor. Örneğin, çeşitli cadılar ve büyücüler. Ancak, bu durumda, farkı anlamak çok önemlidir. Gerçekten de, veli altında, bir çeşit komplo değil, namazı anlayın.

Lütfen, üç baş melek için dua sunmanın yalnızca samimiyetle gerekli olduğunu unutmayın. Yardım için dua eden bir kişi önce cennetin kendisine yardım edeceğine inanmalıdır. Eğer bir dua sunarken, inanan herhangi bir olumlu duygu yaşamayacak ve yardım için ümit duyamayacaksa, gökler bunu duymayacak ve ona bir nimet göndermeyecektir. Bu nedenle kilisenin bütün bakanları, özenle dua etmenin gerekli olduğu ve aynı zamanda Yüce'nin gücüne inandığınızdan emin olmak için ısrar ediyorlar. Dua duyulacak tek umut budur.

Üç meleğe hitap eden bir dua

Dine biraz da olsa ilgi duyan herkes, bu meleklerin kim olduğunu bilir. Bunlar Rab'be hizmet eden cennete ev sahipliği yapan göksel savunucularıdır. Dünyayı, Cehennem yaratıkları olan yaratıklardan koruyorlar ve Yaradan'a sadık bir şekilde hizmet ediyorlar. İsteğiyle, bir zamanlar yarattığı eserleri de koruyorlar. Bu nedenle doğumdan itibaren her insana bir melek atanır. Hayatı boyunca bir insanla ilgilenir ve ona yaşam yolunda yardımcı olur.

Ancak, herkes inananların bir melek tarafından değil, üç kişi tarafından korunduğunu bilmiyor. Bazı efsanelere göre, biri dünyevi, diğeri ise gökseldir. İki melek inananı doğduğu ve öldüğü zaman yönlendirir, dünyevi koruyucunun tamamen farklı bir amacı vardır. Talihsizliğini tüm sıkıntılardan korumak için adamı hayatı boyunca takip etmeli ve her şeyi yapmalıdır. Bu yüzden aynı anda üç meleğe dua etmenin gerekli olduğu düşünülmektedir.

Dua kuralları

Bazı kanonlara göre, yani kurallara göre dua etmek gerekir:

 1. Öncelikle, önceden üç mum satın almalı ve bunları duanın yükselişinde kullanmalısınız.
 2. İkincisi, dua ederken, yabancı düşüncelerden kurtulmaya çalışılmalı ve tamamen dua etme süreci üzerinde yoğunlaşılmalıdır.
 3. Üçüncüsü, dua sırasında hiçbir şeyin dikkatinin dağılmaması için odada tek başına olması gerekir.
 4. Dördüncü olarak, cennetten bir şey isteyerek, başka birine kötülük dilemezsiniz. Dua eden birinin de Tanrı'nın kölesi olduğu ve kimin cezalandırılmayı hak ettiğini yargılaması hatırlanmamalıdır.

İhtiyaç doğduğu anda üç meleğe hitap eden bir duayı okumak mümkündür. Başka bir deyişle, kilise zamanla insanları sınırlamaz ve hangi durumlarda dua metninin kullanılması gerektiğini göstermez. Bir insan cennetteki himayeye ihtiyacı olduğunu hissettiğinde, üç koruyucu meleğin dualarını sunabilir.

Sonuç

 1. Büyücüler ve dua-tılsımlar tarafından yaratılan tılsımları karıştırmaya gerek yoktur. Kullanımları kilise tarafından onaylanır.
 2. Eski efsanelere göre, bir insanın yolu bir kerede üç melek tarafından korunmaktadır. Bu yüzden şefaat isteyen bir dua sunmalılar.
 3. Böyle bir dua çok güçlüdür, bu yüzden sıkıntılar bir insanın hayatına geldiği anlarda kullanılması tavsiye edilir. Özellikle, ani zorlukların nedeni diğer insanların kıskançlığı ise.
 4. Kırılmayacak belli kanonlara göre bir dua önerilmelidir.
 5. Bir kişinin himayeye ihtiyacı olduğunu hissettiği anda bir duayı okuyabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send