Rüya yorumu

Doğu astrolojisinde hangi hayvanın 2000

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğu astrolojisinde hangi hayvanın 2000'si? İç çemberinizden biri bu yıl dünyaya geldi ve onun kişiliğini daha iyi anlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse 2000'in hayvan sahibinin ayrıntılı tanımını, onun güçlü ve zayıf yanlarını bilmenizi ve ayrıca aşk uyumluluğu hakkında konuşmanızı öneririm.

Çin burçlarında 2000 kim var?

Öncelikle, Zodiacal dairenin nasıl oluştuğunu anlatan eski doğu efsanesini hatırlamak istiyorum. Ona göre, Buda gezegenimizi sonsuza dek terkedecekti ve tüm hayvanları ona veda etmeye çağırdı. Canavarlar geldi, ama hepsi farklı bir sırayla: ilk Sıçan, daha sonra Boğa, sonra - Kaplan, vb.

Sonra Tanrı, bir yıl boyunca insan kaderlerini yönetmeye gelen hayvanların, yani bu yılın koruyucusu olmasına izin verdi. Ve 12 ay sonra, canavarın dizginleri bir sonrakine diğerine ve bir daireye geçirmesi gerekir.

Soruya dönersek: "Burçlara göre 2000 yılı hangi hayvan?" Bunun ejderhanın yılı olduğuna dikkat edin. Ve basit değil, ama Beyaz Metal. Bu, her 60 yılda bir düşen özel bir yıl. Daha sonra özellikleri hakkında daha ayrıntılı olarak konuşacağız.

Dragon Man, o hangi karakter?

Dragon burcunun temsilcisi mükemmel bir sağlık ve devasa bir enerji potansiyeline sahip. Böyle bir insan aktif, enerjik, duygusal, belirleyicidir, fakat aynı zamanda çok kendi kendine istekli ve yoluna devam eder.

Güçlü bir iradeye, cömertliğe ve cömertliğe sahiptir. Kendisini ve başkalarını her zaman çok eleştirel bir bakış açısıyla ele aldığı için kendisini geliştirmek için sürekli çaba sarf ediyor. Başlıca eksikliklerinden bazıları şöyle sıralanabilir: hızlı heyecanlanma, saldırganlık, korkunç inatçılık ve kelimelerindeki idrar kaçırma.

Büyük bir meraklısı olan Dragon, üstlenmeyeceği herhangi bir işte başarı elde eder. Öneri, ikna ve ikna armağanı ona bu konuda çok yardımcı oluyor. Entourage ile her zaman güvenilirliği hak ediyor, düşüncesi ve tavsiyesi düşüncesi ve sağduyusu pahasına göz önünde bulunduruluyor.

Küresel bir hedef belirledikten sonra - hiçbir yere taşınmadan doğrudan kendisine doğru hareket eder. Doğru, tam olarak Ejderhalar kazandıkları kötü işlere giderler. Onların kaderi görkemli aktivitelerdir, küçük işler onlar için uygun değildir. Bu nedenle, sonuçlarına göre yaptıklarının meyveleri kendine uygun olmasına rağmen, bunu diğer insanlara kaydırırlar.

Eğer böyle bir kişiyi bir şey için suçlarsanız - o kadar ustaca sizi bekliyor ki, cevaben ne söyleyeceğinizi bile bulamayacaksınız.

Çocukluğundan beri, bu işaretin temsilcileri umutsuzca bağımsızlık için çaba göstererek kendi özgürlüklerini savunuyorlar. Ebeveynler ve diğer akrabalar, özellikle Ejderha ile çok katıysa, genellikle kendi yetkileri değildir.

Birçok farklı hedef belirleyin. Hayatta güçlü bir şekilde hareket ederler, ancak altıncı hislerinin çağrılmasının ardından çok dokunaklı, sinsice, kibarca davranırlar.

Ejderha Adam, yalnızca kendisi için değil, sevdiği, benzer düşünen insanlar için de ayakta durabilir. Bunun için enerjilerini bol miktarda vermeye hazır. Böyle bir zamanda sert, kaba, zalimce ve acımasızca düşmanlarına saldırır. Sorun masum olana dokunma riski taşıyor, çünkü duygulara katlanarak, yalnızca kendini dinliyor.

Söz konusu notun temsilcisi her zaman her türlü çabayla kazanmaya çalışır. Ve alamazsa, kendini kusurlu hissedecek. Bu, yaşamın hem iş hem de aşk alanları için geçerlidir. Böyle bir kişi karşı cinsten bir üyeyi sevdiyse - güvenle yerini arayacaktır. Doğru, sigorta kısa bir süre için yeterli olacaktır ve eğer nesne hemen pes etmezse - Dragon daha basit bir hedef arayacaktır.

Dragons'a âşık olan zorluk, hızlı bir şekilde ateş yakmaları, aynı zamanda çabucak ve kaybolmalarıdır. Çoğunlukla, uzun zamandır ikinci yarısını arıyorlar. Ancak kendileri gerçek, içten duyguları deneyimleme eğiliminde değillerdir. Onlar için, kişisel kargaşa yüzünden çok fazla acı çekmemeleri anlamında iyidir. Kendileri genellikle eski bir ortağın hayatında gerçek drama yaratırlar.

Ejderhalar için genç yaşta evliliğe girmek normal değildir, en az 30 yıl boyunca yetinmezler.

Bu kadar sıcak bir işaret altında doğmuş bir insan yüksek iletişimsel yetenekler sergiliyor. Keskin zihninin, parlak zekanın yanı sıra ince psikanalizin, aforizmaların, kişisel çekiciliğinin ifadeleriyle başkalarını fethetmesi zor olmayacaktır.

Bazen kuralın istisnalar olmasına rağmen - Introverted Dragons. İzolasyonla ayırt edilirler, düşünce ve fikirlerinin yazılı bir ifadesini tercih eden en gerçek düşünürler. Ayrıca kibar, arkadaş canlısı, arkadaş canlısı, ama çok seçici bir şekilde seçilen az sayıda arkadaşınız var.

Doğu astrologları, Ejder Yılı'nın çok şanslı olduğunu düşünüyor, onu cennetsel güçle ilişkilendiriyor. Çin burçlarının beşinci işareti yaşamı sembolize ediyor, refahı, uyumu ve uzun yaşamı arttırıyor.

Metal Ejderhanın ayırt edici özellikleri

Hayvanın temel özellikleri olan 2000 hayvanı gerçeğini zaten bulduk. Şimdi Metal Drakosh hakkında daha fazla konuşalım.

Metal elementinin temsilcisi, kibir, yönlülük vurguluyor. Sık sık artan talepler ve seçiciliği göstermesiyle bağlantılı olarak, kendisini, avantajlarını çok takdir eder. Kutsal olarak, evrensel olarak hoşnutsuzluk ve kınama için sürekli çaba gösterdiğinden yalnızca koşulsuz olarak haklı olduğuna ikna olmuştur.

2000 yılında doğmuş olan bütün insanlar doğası gereği sadık, ısrarcı ama çok agresif. Biraz inatçılık gösterselerdi, tüm eksikliklerini etkisiz hale getirebilirlerdi.

Metal canavar tüm türlerinin en istekli olanıdır. Diğerlerinde dürüstlüğü ve bütünlüğü takdir eder. İletişimde, anlamlı, aydınlık ve cesurca, usulsüz ve basit davranır. Aktif eylemlerle ilgilenen, akıl ya da toplumdaki statüsünde eşit bir denge sağlamayı amaçlamaktadır. İnsan tembelliği ve aptallığı tahriş eder.

Metal elementi daha zayıf hale getirerek demir iradesine teslim olur.

Gerekirse, kendi görüşlerini, gerektiğinde kendileri için savunur - hatta onlar için hayatlarını feda eder. Böyle bir ejderha "imkansız" kelimesini bilmeyen doğuştan bir savaşçıdır. Diğerlerine kaybettiği tek şey diplomasi eksikliği. Hayatta, diğer insanlardan yardım istemeden her şeyi kendi başına halleder.

İnanılmaz cesareti zorlaştırır, diğerleri umursamaz gözükse bile hedeflerine gider. Bir şey için alınırsa - acı sonuna kadar gider. Asıl mesele, böyle bir bireyin kendini gerçekten layık hedefler koyması.

Aşk uyumluluğu

Doğu takvimine göre hangi hayvanın 2000 yılını ele aldığımızda, aşktaki uyumluluk hakkında konuşalım.

 • Sıçan ile. Her iki ortağın da birbirlerini manevi olarak fiziksel düzlemde mükemmel anladıkları ideal bir çift. Bir sıçan daima takdirini ve minnettarlığını ifade ettiği Dragon'a değerli çözümler sunar. İlişkilerde lider bir yer için kesinlikle savaşmazlar, her şey uyumlu bir şekilde gelişir, içtenlikle sevilir ve birbirlerine saygı duyarlar.
 • Boğa ile. Burada zaten aşktaki çok kırılgan uyumluluğu gözlemleyebiliyoruz. Bunun nedeni sonsuz güç mücadelesi ve her iki tarafın da ilişkideki aşırı inatçılığıdır. Bull, ortağının cazibesini fethetmesine rağmen sırayla Ejderha, Öküz'ün ses pratikliğini takdir eder, ancak başarılı bir evlilik için bu yeterli değildir.
 • Kaplan ile. Seçenek umut verici ve umut verici tandem. Her iki işaret de çok güçlü, birbirlerine bir çift olarak çok şey öğretiyorlar. Genel olarak, birbirlerini mükemmel şekilde tamamlarlar ve bu onlara gerçek mutluluk hissi verir.
 • Bir tavşan ile. Uçan yılan, Tavşan'ın bükülebilir eğilimi ile, aynı zamanda dünyaya ve iyiliğe dair iyimser algısıyla baştan çıkarılır. Aynı zamanda, Tavşan ejderhanın susuzluğundan, ilk olan ve ilişkideki her şeye hakim olmaktan biraz korkuyor. Bu iki gruba katılan her iki katılımcı da karşılıklı tavizler aramak istiyorsa, gözlerini birbirlerinin eksikliklerine kapatın - her şey çok uyumlu olabilir.
 • Ejderha ile. Her ikisinde de değerli bireyler olan gerçek bir renkli extravaganza var. Ve temas noktaları bulmayı başardılar! Sık sık, bir pangolinin ustaca aklı, ikincisinin yüksek eksantrikliği ile uyumlu bir şekilde tamamlanır. Ruhsal bir yakınlığı var, artı birbirlerini cinsiyetle düzenliyorlar. Mükemmel aşk uyumluluğu için bir seçenek nedir?
 • Yılan ile. Bu durumda, müthiş uyumluluk hakkında konuşabiliriz. Ejderha, Snake ortağının güzelliği, çekiciliği ve cazibesiyle gurur duymaktadır. Ve son - bir ilişkide düzgün davranmak için yeterince bilgelik ve kurnazlık gösterir. Bu nedenle, böyle bir ikili refah, mutluluk ve dayanıklılık mahkumdur.
 • Atı ile. Ve burada zayıf uyumluluk var. İlişkiler, prensipte umutsuz demek olmasa da çok başarısız olur. Ortaklar doğada, mizaçta, dünya görüşünde birbirlerinden çok farklı. Karşılıklı anlayışı bulmak onlar için zor, bu nedenle bu tür ittifakların sık sık parçalanması şaşırtıcı değildir.
 • Keçi ile. Başka bir seçenek çok güvenilir birliği değil. Her ne kadar Ejder'in koruması altında olan Keçi mutlu hissediyor olsa da, kendisi seçilen kişiyle aynı şeyi yapamaz. Ve aksine, birçok yönden onu şaşırtıyor, öfkelerini ve üzüntülerini.
 • Maymun ile. Ortaklar sadece birbirleri için yapılır. Çok ortak noktaları vardır, birbirlerini uyumlu bir şekilde tamamlarlar. Bu tandemdeki kurnaz ve sapkın maymun akıllıca bir tavsiye verir ve onun da kendine güvenen Ejderine yardım eder. Ayrıca, korumasını sağladığı güç ve yüksek sosyal konumunu güçlendirmeye yardımcı olur. Bunun iki tür ruhun birliği olduğunu söylemek güvenlidir.
 • Horoz ile. Karakterler karşılıklı bir anlayışa ulaşmada başarılı olursa, her şey oldukça iyi sonuçlanabilir. Böyle bir evlilikte ilgisizlik ya da can sıkıntısı için yer yoktur. Horoz Ejderhanın başarısını, yaşam boyunca biraz yükseltmek için kullanır. Karşılıklı cinsel çekicilik ve iyi ruhsal uyumlulukları var.
 • Bir köpek. Ve burada oldukça problemli bir tandem görüyoruz. Doğası gereği, Köpek aşırı karamsar ve gerçekçidir. Asla başkalarının gül rengindeki gözlüklerle görmez, gerçek hallerini tercih eder. Bu da ayrılma riski taşıyan birçok kavga, yanlış anlamalar sağlar.
 • Domuz ile. Beşinci ve sonuncu, Çin burçlarının onikinci işaretleri birbirleriyle iyi bir şekilde birleşmiştir. Ejderha Piggy'nin doğal gücünden etkilenir ve sırayla kertenkelenin manevi gücünden aklını kaybeder. Buna ek olarak, Pig seçtiğini takdir eder ve bu ona gerçek bir zevk verir.

Bu işaret hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Sonra aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim:

Marissa

Videoyu izle: Lohman Brown Yumurta Tavukları Gezen Tavuk Çiftliği (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send