Rüya yorumu

Toroslar için Burç 2019 yılı için burç: aşk ufukta

Pin
Send
Share
Send
Send


Toros takımyıldızının Venüs gezegeni tarafından himaye edildiği bilinmektedir. Hayvana tüm tezahürleri ve formlarında, lezzetli yemekler ve sanatta güzellik tutkusu veren kişidir. Boğa doğası gereği insanlara yardımsever, merhamet ve merhamet gösterir.

Hangi eğilimler onun için sonbaharın ortasından geçmeyi vaat ediyor? Bu yaklaşık 2019 yılında Toros burcuna anlatıyor.

Takımyıldızının zayıf yarı için Kasım ayında Tahmini

Burç, üçüncü sonbahar ayındaki güzel Telçichler için neler vaat ediyor? Ona göre, şimdi durum sizin planladığınız gibi tamamen farklı gelişme sözü veriyor.

Boğa kızları, ahlaki açıdan hazırlıklı olmadıkları meselelerle uğraşmak zorunda kalacaklar. Bu nedenle diğer yaşam alanları risk altındadır. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız mevcut durumu kabul etmek zorunda kalacak.

Bunun yanı sıra, mali meseleleriyle ilgili olarak kişisel yaşamında bir tür sıkıntı yaşanacağına söz veriyor. Kasım ayındaki yaşamın, takımyıldızının zayıf yarısını, gerçeğe mümkün olduğunca yaklaştırmak için görüşlerini ve ideallerini gözden geçirmeye zorlaması çok muhtemeldir.

Toros erkekler için burçlar

Takımyıldızı Toros'un daha güçlü seks temsilcileri hakkında konuşan Astrologlar, onlara sonbaharın sonunda gerçek ve güçlü bir his vaat ediyorlar. Ancak her şey o kadar basit değil, çünkü Tahmine göre, Toros zor bir seçimle karşı karşıya kalacak: kariyer alanı ile ilgili romantizm ve pragmatik çıkarlar arasında. Doğru kararı ve doğru öncelikleri yapmanız gerekir.

Ayrıca, yıldızlar 2019 Kasım'ında günlük işlerine ve sorunlarına dikkat etmemenizi, kendi sağlığınıza yeterince dikkat etmemenizi önerir. Yeterince dinlenmenin önemini unutma.

Aksi takdirde, bağışıklık ve çeşitli patolojilerde genel bir düşüşle dolu olabilecek tüm sistem ve organların çalışması bozulur. Kendinizi olumsuz dış etkilerden ve stres faktörlerinden koruyarak kış mevsimi için önceden ayarlamaya başlayın.

Aşk hayatı

Venüs'ün evcil hayvanının kasım aşk burçlarında müjde yatıyor. Yıldızlar sana yeni bir buluşma sözü veriyor. Bunlardan biri çok önemli olabilir ve sıradan hayatınızı sert bir şekilde döndürebilir.

Astroloji uzmanları, Boğa'nın kişisel yaşam alanlarını bir kariyer ile birleştirmemesi gerektiğini söylüyor. Sonuç olarak, sadece ekstra zorluklar ve endişeleriniz olur.

Adil cinsiyetten kadınların etrafına daha yakından bakması gerekir: Artık çevrenizde gizli bir hayranın görünmesi oldukça muhtemeldir; Bunun çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz böyle bir ilişki olması muhtemel. Bu nedenle, aşağı açılır fırsatı kullanın!

kariyer

Hepsinden önemlisi, Toros Kasım 2019'da işyerinde şanslı olacağına söz veriyor. En olumlu özelliklerin tam listesini yalnızca başkalarına göstermeyecek, aynı zamanda yetkinliğinizden dolayı dikkat merkezine gireceksiniz. Meslektaşlarınızdan daha iyi bir karmaşık problemle baş edebileceksiniz.

Patronlar yeteneklerinizi kesinlikle görecekler. Böylece kariyer basamaklarında ilerleme şansı artar.

Ancak yıldızlar Torosları uyarmak için acele ediyorlar, bu yüzden tutkularını ve fikirlerini çalışanlarla paylaşmamaları için. İlk olarak, bir başlangıç ​​olarak kabul edilebilir.

Mesleki yeteneklerinize güveniyor olsanız bile, becerilerinizi pratikte ve kelimelerle göstermemeniz çok daha doğru olacaktır. Bu şekilde kendinizi bir takım zorluklardan ve çalışma ekibinizde arkanızdaki aktif tartışmalardan korursunuz.

Finansal yaşam

Torosların kariyeri sadece Kasım ayında yokuş yukarı gitmiyor - gökyüzündeki durum da takımyıldız temsilcileri ve parasal şans vaat ediyor. Gelirinizi makul bir miktar para ile karşılamak için çok kazançlı teklifler almanız mümkündür.

Size sunulan teklifleri reddetmeyin - Yeni Yıl tatilinden önce mali işler kolaylaşacak. Evet, Kasım ayında çok çalışmak daha iyidir, ancak Ocak 2020'de daha fazla dinlenebilirsiniz.

Ama neyin atılması gerektiği - yani borç vermekten kaynaklanıyor. Bununla birlikte, borç para vermek hala mümkündür, ancak yalnızca geri dönüşlerinin% 100 olduğundan emin olduğunuz durumlarda ve zamanında. Aksi takdirde, derinden hayal kırıklığına uğrama ve sinir hücrelerini parçalara ayırma riski vardır. Neden ona ihtiyacın var?

Sağlık alanı

Refah burcu göz önüne alındığında, Toros sonbaharının sonunda Toros'un kendine karşı çok huzursuz ve anlamsız bir tavır sergilediği belirtilmelidir. Ama bunu yapmak kesinlikle imkansız!

Herkes, uyku eksikliği ile desteklenen geri dönüşümün er ya da geç vücudu olumsuz yönde etkileyeceğini bilir. Vücudunuz size sinyal göndermeye başlayacak ve aklınıza artık devam edemeyeceği fikrini aktarmaya çalışacak.

Kasım 2019'a ait bir burç, kronik patolojilerin alevlenmesini dışlamaz. Belirli bir risk grubunda, çoğu zaman gergin olan Boğa. Ve ayrıca yaz aylarında iyi dinlenemeyenler (tatil yapmadan).

Refahınızı iyileştirmeye özen gösterin - uygun beslenme, yeterli uyku ve orta derecede fiziksel aktivite. Daha ciddi sağlık sorunlarının gelişmesini önlemenin tek yolu budur.

Makalenin özeti:

  • Kasım ayındaki işaret temsilcileri, öngörülemeyen durumlarla karşı karşıya gelme riskini taşıyor, aynı zamanda hayata bakışlarını yeniden düşünüyor.
  • Şu anda ruh eşinle buluşman mümkün. Dikkatli ol!
  • Çoğu, kariyer ve finans konularında başarılar vaat ediyor.
  • Sağlık sorunları, hastalıkların zamanında önlenmesi ile ciddi şekilde ilgilenmelidir.

Malzemeyi beğendin mi? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

Sonunda ilginç bir video izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send