Rüya yorumu

Çin burçlarında hayvanın 2021 yılı

Pin
Send
Share
Send
Send


2021 Doğu astrolojisinde hangi hayvan var? Bu soruyu önceden öğrenmek ve ayrıca yılın hayvan sahibinin temel özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki makaleyi okumanız gerekir.

2021 hangi hayvan olacak?

Bu konuyla ilgileniyorsanız, Çin burçlarında, dönüşümlü olarak birbirlerinin yerine 12 canlı olduğunu bilmelisiniz. Her birinin bir kaderi için tam olarak bir yıl boyunca insanların kaderi üzerinde gücü var, bir sonrakinin yerini alacak ve bir çember gibi.

Ek olarak, hayvan kullanıcısı kendi rengine ve ait olduğu unsurlara sahip olmalıdır. Ayrıca, marka temsilcilerinin karakterini de büyük ölçüde etkilerler. Yani, 2021 yılına gelince, onun hayvanı Beyaz Boğa ve Metaliktir. Boğa resmen 12 Şubat 2021'de devralınacak.

Karakteristik insanlar-boğalar

Şimdi Çin takviminde hangi hayvanın 2021 yılını biliyoruz. Bu tür bireylerin doğasının özellikleri ile tanışmalarını öneriyorum.

Doğası gereği bir boğa mütevazı, sabırlı, yönetici ve aynı zamanda inanılmaz derecede kalıcı ve dayanıklıdır. Zaman zaman kendi kendini kontrolünü çabucak kaybettiği için, çok agresif bir şekilde eksantrik davranabilir. Öyleyse ondan uzak durmak daha iyi, çünkü öfkesi ve öfkesi sınır tanımaz. Ve Bull, güçlü bir duygusal yükselme durumundayken, geniş bir insan grubunu kolayca kontrol edebilir.

İşaret temsilcilerinin çoğunun dikkat çekici entelektüel ve fiziksel verileri var.

Çocukluktan itibaren, Wall güvenlikten muzdarip, insanlar tarafından daha sık çevrili olma eğilimindedir. Olgunlaştı - herhangi bir planın, sempati duyduğu yakın bir manevi kişiyle anlaşması yapar.

Boğa, yaşla birlikte, sağlam, saygılı ama aşırı muhafazakar, yiğit bir kişilik izlenimi veriyor. Ancak düşüncesini değiştirmek, kimsenin gücünün ötesinde: çocukluğundan beri ortaya konan ilke ve tavırlar yaşam boyu kalıyor ve değişmiyor.

Doğu burçlarının ikinci işaretini temsil eden bir kişi önüne bir hedef koyarsa - yolunda herhangi bir engelden korkmamak için adım adım ilerler. Dolaşmak istemeyen, doğrusal hareketi tercih eder. Boğa kesinlikle her türlü zorluktan önceden düşünecek, bu yüzden gerçekten ufukta ortaya çıkarlarsa ahlaki olarak hazır olacaktır.

Bull Man'i durduracağınıza inanmak saf olurdu: aksine, o öfkeli bir şekilde sizi bir başka engel olarak ortadan kaldıracaktır.

Genellikle böyle bir birey sosyal statüsünde çok dik yükselir. Ancak bir zirveyi fethetmiş olsa bile, asla başardığı şeyde durmayacak ve diğerlerini fırtınalamaya başlayacaktır. Boğa, hayattaki hiçbir şeyin iş olmadan elde edilemeyeceğini gayet iyi biliyor, bu yüzden “ellerini karıştırmaktan” korkmuyor. Her zaman çalışmaya istekli olduğunuzu gösterir ve çok büyük bir enerji potansiyelinin varlığı, bunun sonucunda bitkin kalmadan bunu yapmanızı sağlar.

Takımda, Bulls kesinlikle üstlerin ve yöneticilerin rolünü alır. Astları koşulsuz bir şekilde onlara itaat ediyor, hatta direnmeye bile çalışmıyorlar. Biri aniden cüret ederse, kendi derisinde, markanın temsilcisiyle birlikte olmanın tamamen tavizsiz bir iş olduğuna ikna olacaktır.

Görüşlerinin muhafazakârlığına inandırıcı olan Ox ile tartışmaya çalışmak tavsiye edilmez. Böyle bir insanı kızdırabilirsin, ama o zaman sadece senin için daha kötü olacak. Her zaman ve her yerde, Boğa itaat edilmesini ve itaat edilmesini ister, böylece otoritesini ve itibarını korur. Kendisi - birey çok icra edicidir, ancak yaşla birlikte, sık sık rutin biraz daha durgunlaşır.

Daima şiddetli bir şekilde kendi güvenliklerini korur: insanlardan toplumdaki statülerine, bazı maddi mallara. Cömertlik, yalnızca en yakın ortaklarıyla ilişkili olarak tezahür eder, sevgili insanların kalpleriyle. Bir erkek-Boğa'nın güvenini kazanmayı başardıysan - kendinle gurur duyabilirsin, çünkü bu seçimin meselesi.

Markın temsilcileriyle anlaşmak oldukça gerçektir, asıl şey, doğasını kabul etmek, değişmeye çalışmak değildir.

Doğası gereği, sağlık ve sağlam karakter öküzün erken olgunlaşmasına katkıda bulunur. Çocuklukta, sakinliği, sakinliği ile ayırt edilir ve çok tatlı olabilir, ancak yalnızca aklı olana kadar. Okul yıllarında tiyatroları, sinemaları, sergileri ve konser salonlarını ziyaret eden pratik disiplinler, sanat ve hayranlıkla ilgilenir.

Toplamda, markanın iki tip temsilcisi vardır:

 1. Sosyal Boğalar - cömert, abartılı, genel kurumu temsil eden, herhangi bir şirkete açıktır. Böyle bir insanın her zaman birçok arkadaşı ve hayranı olan geniş bir arkadaş çevresi vardır.
 2. kapalı - gerçekte her şey farklı olsa da bazen korku ve kompleks illüzyonunu yarat. Böyle bir Öküz, gerçekten sık sık kendi içine girdiği, meditasyon yaptığı, felsefeyle uğraştığı ve günlük meselelere pek ilgi duymadığı için biraz gariptir.

İnsan boğaları sürekli olarak tamamen ortadan kaldırılacak şeylere ihtiyaç duyuyor. Onlar titizlik, istikrar, mantıksal zihnin tezahürünü gerektiren böyle bir faaliyete ihtiyaç duyarlar. İş gezilerinin, seyahatlerin, sürekli seyahatlerin gerçekleştiği işlerin reddedilmesine değer.

Onlar sadece mükemmel tarım, sanat, spor, finans ve maddi mallarla ilgili her şeydir. Birçok işaret insanı müzisyenler, ressamlar ve heykeltraşlar olarak gerçekleştirilir. Ayrıca spekülasyon eğilimi var. Bull, faaliyet alanından bağımsız olarak, bahçede ya da ülkede buluşmaya bayılır.

Kız öküz, evin gerçek bir koruyucusudur ve mükemmel bir hostes olarak hizmet vermektedir. Genelde ilişkilerde lider olan ailedir. Karakter çok yumuşak, sadık, sadık ama aynı zamanda çok pratik ve duygusal değil.

Metal Boğa, doğası gereği nedir?

Hayvanın olacağı 2021 yılı öğrenildikten sonra, işaretin metalik elementine özel önem vermek isterim. Belirli bir hayvan sahibine ait bir birey, esnek olmayan bir iradeye sahiptir, hiç kimse fikrini değiştiremez ya da onu yoldan çıkaramaz.

Asla boşuna çalışmayacak, her zaman yaptığı şey için iyi bir kar elde edecek. Prensipte korku hissine maruz kalmamış gibi görünüyor. Fakat kendisi paniğe neden olabilir - çoğunlukla kendi sözleriyle “nadir ama uygun”.

Metal Ox, tüm arkadaşlarının en tutkunu. Yeterince arkadaşı var, eğlenceyi, arkadaş canlısı rahatlamayı seviyor. Ayrıca ailesine ihtiyaç duydukları her şeyi veren mükemmel bir aile adamıdır.

Metal elementinin bir temsilcisi dilini en az bir kere kontrol edebilseydi, kariyeri daha iyi olurdu.

Açık anlaşmazlık arayan ve farklı bir görüşü olan herkesle çatışanları arayan kişi budur. Ve çok net bir şekilde bakış açısını savunuyor. Ve eleştirmeye başlamaya karar verirseniz - aynı darbeyi onun tarafından bekleyin.

Tüm bunlarla birlikte, şaşırtıcı bir şekilde, Bull oldukça ince bir yapıya sahiptir. Müzik, sanat ve bilimi seviyor. Genellikle mesleğini bu alanlardan birinde bulur. Ayrıca, sorumluluk sorumluluğu arttı: her zaman böyle bir insana güvenebilirsin, çünkü tüm sözlerini yerine getiriyor. Kelimeleri rüzgara atmayın.

Karakterin eksikliklerinden, aceleci şeyler yapmak için periyodik arzularından söz edilmelidir. Öfke halindeki bir boğa çok korkutucu, bu yüzden onu getirmemek en iyisi. Ve kendisi için bir hedef koyarsa, sertlik, kibirlik gösteren, ancak "yenilgi" kelimesini bilmeden ilerlemeye devam edecektir.

Dayanıklılığı oldukça etkileyici: normal bir uykuyu ve yiyecekleri rahatlıkla unutacak, her şeyi hedefine feda edecek. Gerekirse, haftada 7 gün, günde en az 24 saat çalışacaktır.

Faydalı tavsiye Metal Bull, düşüncelerini genişletmek ve ayrıca eğilimli olduğu haklılıktan kurtulmak için önemlidir.

Aşk uyumluluğu

Bir burç hayvanının 2021 yılıyla başa çıkmış ve ana karakter özelliklerini tanıyan, sevgiyle uyumluluğa geçelim. Bull hangi tür zodyak meslektaşlarıyla en iyi şekilde geçinir?

 • Sıçan ile. Bu durumda, ilişkinin gelişimi ortak Rat'tan daha fazla etkilenir. Öküz sıklıkla mahareti, çevikliği ve fare ile mücadele etme yeteneğinin zayıflığını bulur.
 • Bir boğa ile. Aynı işaretin Temsilcileri, güvenilirliği ile ayırt edilir, birçok temas noktaları var. Hem birinci hem de ikinci, istilacı materyalistler, muhafazakarlar. Ama birbirlerine hile oynayabilirler, birliklerinde asla can sıkıntısı olmaz.
 • Bir kaplanla. Aşk uyumluluğu başarısız oldu. Ortakların mutlu bir aile kurmaları pek mümkün değildir, çünkü ortak-öküz sürekli olarak Dicle'yi galip almaya çalışır. Bu sonsuz skandallarla biter ve hızlı bir mola ile doludur.
 • Bir tavşanla. Mükemmel olmasa bile, aşktaki oldukça iyi uyumluluk hakkında konuşabilirsiniz. Bu iki durumda, Tavşan ilişki üzerinde daha büyük bir etkiye sahiptir. Yeterli diplomasisi varsa, Bull'a adapte olacak, sonra "her şey yoluna girecek".
 • Ejderha ile. Çok güvenilmez, tavizsiz bir ittifak görebiliriz. Bunun nedeni, uyuşmazlıkları ve ilişkilerin kopmasına neden olan, katılımcıları arasında sürekli kavgaların varlığıdır. Buna ek olarak, çok farklılar: Ejder - hariciin parlaklığına ve Boğa - içsel içeriğe daha çok güveniyor.
 • Yılanla. Başarılı bir evliliğin gerçek sonucu, yalnızca Serpent'in geçmiş ilişkisini gizlemesi ve Boğa'yı şok etmemesi koşuludur. Doğru, pratikte onun için böyle bir görev neredeyse imkansız ve gerçek ortaya çıkarsa, muhafazakar Öküz hızlı bir şekilde Snake'e veda edecek.
 • Bir atla. Ve bu durumda ortaklar arasında birbirleri ile uyumlu bir anlayış yoktur. Ayrıca, mizaç ve bağımsız At, ahlaki olarak daha güçlü bir ahlaki boğadan biraz korkuyor, bu da ona çok fazla zihinsel işkence veriyor.
 • Keçi ile. Her iki partnerin de uygun olmadığı durumlarda, tavizsiz ilişkilerin bir çeşidi. Örneğin, Bull, ortağının zengin hayal gücü, aşırı gelişmiş hayal gücü ile kuvvetli bir şekilde sinirlenir. Keçi Boğa da duygusal dengeden düşüyor, bu nedenle bu tür bağlantılardan kaçınmak arzu edilir.
 • Maymun ile. Ve burada zaten harika bir anlayış hakkında konuşabilirsiniz. Ortaklar ilişkide zorluk çekseler bile - karşılıklı uzlaşmalar bulmayı ve pazarlık etmeyi bilirler.
 • Horoz ile. Karşılıklı anlayış ve uyumun hüküm sürdüğü bir başka oldukça uyumlu çift. Bull ile horoz sadece sevgili değil, aynı zamanda her şeyden önce gerçek dostlar gibi davranır.
 • Bir köpek. Bu durumda, biraz zıt bir ideoloji vardır. Yine de, Bull bilinen bir muhafazakar ve Doggy yeniliğe yatkın. Bu nedenle, uyumlu ve gelecek vaat eden bir ilişki oluşturmak için her ikisinin de çok çalışması gerekir.
 • Domuz ile. Eğer böyle bir birliğin her iki üyesi de genel olarak belirlenmiş toplum kurallarına uyuyorsa, onlardan bir şey çıkabilir. Doğru, bu tandemde birçok zorluk var. Örneğin, Yaldız çok titiz bir ortaktır ve Boğa itaat edilmemesi için kızgın. Genel olarak, her ikisi birlikte mutlu bir gelecek yaratmak için çok çalışmak zorunda kalacaktır.

Artık hangi yıl 2021, hangi hayvan ve onun ayırt edici özelliklerini biliyorsunuz.

Sonuç olarak, tematik videoyu izlemeyi öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send