Rüya yorumu

Eylül 2019’da İkizler burcu: sonbahar nasıl başlayacak

Pin
Send
Share
Send
Send


Burç takımyıldızının temsilcileri İkizler rüzgarlılık ve yaşama karşı hafif bir tutum ile ayırt edilir. Ayrıca bu kişilikleri inanılmaz derecede hassas ve duygusaldır. Bu takımyıldızın halkı sonbaharın başında ne için hazırlanmalı - Eylül 2019'daki Gemini burcundan burdan öğrenebilirsiniz.

Kızlar-ikizler için Eylül için resmin özellikleri

Takımyıldızının sonbaharın başlangıcındaki güzel yarısı, düzenli ruh hal değişimlerine karşı oldukça hassastır. Astrologlar, kendinizi el ele almanızı ve değişken durumunuzu kontrol etmenizi şiddetle tavsiye eder. İkincisi, İkizler ortamını olumsuz yönde etkileyebilir.

Çoğu işyerinde durur. Çok karlı ve çok ciddi bir teklifin alınması ön görülüyor. Hiçbir koşulda kaçırılmaması gerekir.

Eylül 2019’daki genel durum, sinsi Venüs gezegeninin etkisiyle tamamlanacak. Güzellik ve sevgi tanrıçası İkizleri ruhlarına sadakat ve bağlılık testi yapmak isteyecektir. Erkek nüfusunun dikkatini reddeden, özellikle uyanık olun.

Unutmayın ki küçük bir cazibe, hem kişisel ön hem de itibarınız için onarılamaz bir sonuç doğuracaktır. Kötü aydınlığın etkisiyle başa çıkabilmek için, İkizler kızlarının Eylül 2019'da yalnızca sezgileriyle yönlendirilmeleri gerekir. 6. hissi dinleyin - doğru hareket etmenizi isteyecektir.

Erkek ikizler ne olmaktır

Burç, sonbaharın ilk ayında işaretin güçlü bir yarısını sakin ve ölçülü bir atmosfer vaat ediyor. Büyük çatışmalar ve sorunlar göze çarpmaz ve maalesef küçük sorunlara karşı sigorta sağlamak için çalışmaz.

Ancak caydırılmayın - cennetin ana gövdesinden ve ayrıca Satürn gezegeninden yeterli destek alacaksınız. Bu yüzden tüm sorunları çözmeyi unutma.

Erkek ikizler, çalışma anlarına daha fazla dikkat etmelidir. Yaz aylarında dinlenirken, işte toplanan hedeflerinize ulaşmanızı önleme riskini taşıyan, hala çözülmeyen çeşitli sorunlar. Acil kurtarma durumu al!

Fakat aynı zamanda, yıldızlar sizi hemen farklı şeyleri almamanız konusunda uyarırlar. Belirli bir eylem planı ve daha sonra uygulanması tavsiye edilir. Tüm planlarınızı yerine getirmeye çalışın, böylece diğer insanların çıkarları etkilenmez. Bunu yapmak için, iş iletişimi etiğine bağlı kalın.

Aşk hayatı

Son zamanlarda aşık olmuş Hava Kuvvetleri temsilcileri, Eylül 2019'da birçok romantik macera yaşayacaklar. Sonbaharın başlangıcı sizin için sağlam bir buket buket zamanı olacaktır. Duygu dünyasına yönelmeyin, "kafa soğukken" tutmanın önemli olduğunu unutmayın.

Aslında, gül renkli camlardan her köşenin arkasındaki tehlikeler görünmüyor. Kendi amaçları için, sevgililer arasında çok güçlü bir bağı bile yok edebiliyorlar. Astrologlar, Eylül 2019'da, sevdikleriyle romantik bir seyahate çıkmaları için tavsiyede bulunurlar. İçinde unutulmaz duygular ve yeni hoş izlenimler bekliyor!

Ayın ikinci kısmı, eski dostların İkizler'e geri dönmesi ve yeni faydalı temaslar kurması ile karakterize edilir. Kişisel hayatta durgunluk beklenmiyor. Aksine, Hava İşareti diğerlerinin dikkatinin merkezindedir ve Yüksek Kuvvetler aktif olarak herhangi bir işi başarıyla tamamlamasına yardım eder.

Kariyer tahmini

Eylül 2019'daki gökyüzündeki atmosfer, zamanın yeni bir iş aramaya başladığına işaret ediyor. Ne yazık ki, eski yer tamamen onların doğal yeteneklerini göstermene izin vermeyecek. Yeteneğin riskleri ve yerine getirilmemeleri.

Ve yeni bir şart koşullarında, İkizler kariyer gelişimi için en farklı seçenekleri bulacak ve bu da kendilerini gerçekleştirmeye başlamalarını sağlayacak. Astroloji uzmanlarının tavsiyesi üzerine, her şeyi iyi düşünmek için kısa bir mola vermeniz zarar vermez. Gerekirse, gerekli tavsiyeyi ailenizin üyelerinden birine verebilirsiniz.

İkizler işadamları sonbaharın başında işinizin mevcut durumunu iyileştirecek başarılı anlaşmalar yapmayı bekleyebilirler.

Eylül ayının üçüncü on yılında, yine eski çalışma zorluklarıyla karşılaşıyorsunuz. Ancak, geçmiş başarısızlıklarından zaten tecrübe kazanmış olan Gemini, kesinlikle rahatsız edici bir durumdan hızla çıkmanın yöntemlerini biliyor.

Finansal durum

Finansal duruma gelince, bu ay içinde oldukça kararsız. Eylül ayının ilk yarısı hakkında konuşursak, çeşitli anlaşmalara girmenin ve yeni alımlar yapmanın kabul edilebilir olduğu not edilebilir. Yirmi üçüncü ve yirmi dördüncü para makbuzları için hazırlayabilirsiniz.

Ayın diğer tarihlerinde burçlara göre ciddi harcamalar önerilmemektedir. Aksine, en iyi finansal zamanlar gelene kadar makul ekonomi sorunlarıyla uğraşın. Ay ortasında, hanehalkı harcamalarına ve borçların iadesine yeteri kadar büyük miktarda para gidebilir.

Sağlık alanı

Düşüşün başlangıcında, İkizler çok fazla kişisel enerjiye sahip değildir. Buna dayanarak, sağlık falı, gece ve gündüz olağan rutininin zorunlu değişimini başlatmasını şiddetle tavsiye eder.

Doğayı olabildiğince sık ziyaret etmeye çalışın, rasyonel bir şekilde yiyin ve fiziksel kondisyonunuzu geliştirin. Bu yapılmazsa, kronik patolojiler ortaya çıkacak ve onlarla birlikte çeşitli ek problemler ortaya çıkacaktır.

Ancak ayın başında doğru önlemleri almak mümkünse neden kendinizi bu kadar acıklı bir duruma getirin. Yüz cildi için güzellik bakımı ve vücut için rahatlatıcı bir masajla kendinizi şımartmaktan kaçının.

Bu trendlerde, zodyak takımyıldızı İkizler için sonbaharın ilk ayını geçme sözü veriyor. Daha da faydalı bilgiler edinmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send