Rüya yorumu

Kutsal Meryem Ana'nın çocukları için en güçlü anne duaları Ortodoks metinleridir.

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocuğu olan herhangi bir kadın için, yaşamdaki ana şey sağlığı ve refahıdır. Her şeyin başarılı olması için çocuk için maternal bir dua, yaşamdaki başarısı ve güveni gerekir. Asıl mesele, bazen kaprisli bir kaderi olan tüm zor yaşam koşullarında yardımcı olacağına inanmaktır.

Cennet ile böyle bir sohbet, ebeveyni ve çocuklarını görünmez bir bağlantı ile birleştirir. Annenin kalbi tükenmez tükenmez bencil bir sevgi kaynağıdır. Çocuklar için Tanrı'nın Annesinin mevcut duaları bu bağlantıyı sürdürmeye ve çocuğun hayatını mutlu etmeye yardımcı olur.

Bakire Duaları

Ortodokside en kıskanç çocuk bakıcısı olarak kabul edilir. Ne de olsa, O ve ruhu ve yüreği, Oğlu hakkında acı çeken Anne, O'nun acısıyla yaralandı. Haç altında olmak, Oğul'a işkence edildiğinde, insan ırkını kendi himayesinde aldı. O zamandan beri, yorulmadan onun hakkında Tanrı'dan önce rahatsız ediyor. Saf suyun, günahın tüm kirini ruhtan arındıracağı ve annenin duası o kadar güçlüdür ki, çocuğu derinden dibine çekecek kadar güçlüdür. Tanrı'nın Annesinin annesinin çocukları için duası, vaftiz çocukları, Rab'bin verdiği kuvvetleri çoğaltır.

Annesi, çocuğu hasta olduğu zaman, özellikle de hastalık korkunçsa tedavi edilemeyecek kadar zor olan bir testtir. Kadın tüm acılarını almaya hazır olduğu için acı çekiyor, ancak hiçbir şekilde yardım edemiyor. Etkili bir yardım var - çok derinlerden gelen yürekten dua. Bu neden oluyor? Neden anne olayların seyrini etkilemek için dua ederek bu kadar faydalı bir şekilde yetenekli? Çok basit. Çocuğu ile çocuğu arasındaki görünmez bağlantı yaşamları boyunca devam ediyor, çünkü 9 ay boyunca birbirlerine yakından bağlılar ve tek bir organizmalardı. Doğumdan sonra, ruhlar etrafta olmaya devam ediyor.

Annenin kalbinin hassasiyeti birçok millet tarafından söylenir, farklı yönlere ait literatürler yanlışlıkla değildir. Çocuğa bir şeylerin yanlış gittiğini, hasta olduğunu veya hayatının iyi gitmediğini hissedebiliyor. Bu durumda, babanın rolü azalmaz. Her iki ebeveynden bir kerede gelen günlük dua, çocukların kaderi üzerinde daha faydalı bir etkiye sahip olacaktır.

Dua "ambulans"

Bu, çocuğunun kurtarılması için son umut damlasının kaybolduğu zaman, Tanrı'nın Annesine göz yaşartıcı bir çağrı yapma şeklidir. Bu durumda, hiçbir durumda, doktorun önerilerini ve önerilerini görmezden gelemezsiniz. Bununla birlikte, bir çocuğun sadece bedeni iyileştirmesi için bir şifacıya sahip olması yararlı olacaktır, onun ruhu ve dua edenlerin yardımı çok gerekli.

Ortodoks, böyle bir duanın bazen kafama sığmayan bütün bu güçleri bir araya getireceğine inanıyor. Görünmez rezervlerin etkinleştirildiği, bir kişi bir mucize tarafından ayağa kalktığında, hastalıklarından dolayı savaştığı birçok örnek var. Bakire'nin dualarıyla birlikte, çocuk hakkında okurlar: "Rab İsa Mesih çocuğuma merhametini uyandır".

Her gün bebekler için dua

Her yaşta bir çocuğu büyütmenin zor sürecinde, bir Ortodoks duasını düzenli olarak okumak güvenilir bir yardımcı olacaktır. Her gün dua etseniz bile, zaman biraz zaman harcar. Modern çocukların tecrübe ettikleri baskılar, sadece çalışma sürecinde değil, hatta iletişimde bile, çocuğun bütün durumu üzerinde kötü bir etkiye sahiptir.

Huzursuz bir ritmin sonucu olan tüm aşırı yükler, çocuğun dikkatli ve odaklanmasını büyük ölçüde engellemektedir. Bilgi birikimi ile baş etmek zor. Çoğu zaman bu nedenle, öğretilerle baş edemiyor. İyi çalışamayan çocuklar hakkında, azizlerden ve en yükseklerden önce dua etmekle uğraşmak da gerekir. Rahiplere dua etmelerini kim tavsiye eder? Her şeyden önce, Wonderworker Nikolai, ardından Radonezh ve St. Sergius Kronstadt'lı John.

Nasıl dua edilir

Bir anneyi Lord ve Ortodoks azizlerine çevirmenin birkaç genel kuralı vardır. Bütün Hristiyanların onları gözlemlemesi arzu edilir. Sadece bu durumda, istenen sonucu elde edebilirsiniz.

Dua rahat bir ortamda, evde ikonostasiste veya tapınağın duvarlarında yapılmalıdır. Bir mum elinizde parlarsa veya bir simge lambasının simgesi altında yanmak iyidir. Yalnız veya bir çocuğun yanında dua edebilirsiniz. İkinci durumda, ritüel tamamlandıktan sonra, onu geçmek için gereklidir. Geleneğe göre, tercihen Tanrı'nın Annesi simgesinden önce bebeğin sağlığı hakkında soru soran kelimeleri tüketin.

Bakire annenin duasının çocuklar üzerindeki gücü nedir?

Herhangi bir çocuğun sorunu annenin sevgi dolu kalbine acı ve hislerle cevap verir. Ve oğlunun veya kızının uzun süre yetişkin olalım, onun için sonsuza dek çocuk kalacaklar. Yüce ve Bakire Meryem, yardım için anne dualarına asla kayıtsız kalmaz. Doktorlar da vazgeçtiğinde, sıcak bir savunmanın en umutsuz vakaları bile kurtarabileceğine inanılıyor.

Büyük güç şüphesiz inançtır. Tanrı'nın dünyasına güçlü bir mesaj mucizeler yapabiliyor. Tanrı'nın Annesine dua etmek yardımcı olacaktır.

  • doğumdaki kızları;
  • zulüm saatinde evlat;
  • deneyimsiz çocukların tehlikeli insanları aldatması;
  • şeytanların kötülüklerinden.

Ebeveyn sabah ilgilenirse, çocuklar için dua etmek, tüm gün boyunca onlardan sıkıntıları giderir. Gece için dualar, kabuslar ve rahatsız edici rüyalar olmadan çocuğa huzur ve uyku verir. Çocuğunuzu her gün kutsamayı unutmayın, bu onun gelecek meselelerle başa çıkmasına yardımcı olacaktır.

"Şifa"

Hastalıkla başa çıkmada yardımcı olan en güçlü ikonlardan biri. Çok sayıda aziz yüz vardır, ancak belirtilen sorunlar için “Şifacı” resmine dönmeniz önerilir. Çoğu zaman, umutsuzluk anlarında, kadınlar ona dua etti ve birçok kişinin anısına göre yardım geldi.

01.10. - bir anma günü olarak kabul edilir. Bu gün, tapınağa gidip çocuğunuz için şifa istemeniz iyi olur. İnsanların imajına yardımcı olma konusundaki sayısız vakanın sadece birinden bahsedeceğiz. Bir zamanlar yaşayan Moskova rahibi Vincent aniden ciddi bir şekilde hastalandı, bilincini bıraktı ve dili karardı. Acı o kadar güçlüydü ki, iradesinden çığlık attı. Sonra fakir baba, Tanrı'nın Annesinin imajına af için dua etmeye başladı, böylece onu bu tür acılardan arındırdı. Son gücünü kaybetse bile dualarını fısıldadı.

Hastaları önemseyen görgü tanıklarının ifadesine göre, beyaz yataklar delinmiş gibi aniden yatak odasının daha da aydınlandığı ve Tanrı'nın Annesi'nin önünde belirdiği yazılmıştır. Sopa hafifçe Vincent'a dokundu ve rahatsızlık azaldı. O zamandan beri, her kilisede ve hastanenin bazı yerlerinde muhteşem bir görüntü var.

Sonuç

Sonuç olarak, her Ortodoks Hıristiyan için açıktır

Pin
Send
Share
Send
Send