Rüya yorumu

Ağustos 2019 için İkizler Burçlar: kalbinizi dinleyin

Pin
Send
Share
Send
Send


İkizler biraz rüzgarlı kişilikleridir, kararlarında ve hayata karşı tutumlarında hızlı bir değişime eğilimlidir. Buna rağmen, onlar kural olarak pozitif, yeterince hayati enerjiye sahip ve basitçe her şeye tapıyorlar!

Bu yaz onlar için nasıl bitecek? Bir sonraki burcunu İkizler burcunda Ağustos 2019 için okuyup okumadığınızı öğrenebilirsiniz.

İkizler için tahmin özellikleri

1'den 14'e kadar, önemli yaşam kararlarının sorumluluğunu diğer insanlara kaydırmayın. Başka birinin görüşüne ilgi duyduğunuzu varsayalım, ancak doğrudan harekete geçmek için verilen tavsiyeyi almamalısınız.

Sizi ilgilendiren sorunu, tercihen 6 ve 7 sayılarını sakince araştırmak daha iyidir. Meditasyon uygulaması, huzursuz zihninizi sakinleştirmenize yardımcı olacaktır.

Evinizin temizliğine ve düzenine yeterince dikkat edin. Yıldızlar genel temizlik yapılmasını tavsiye eder. Bu çok fırsatlıdır, çünkü seçici konukların 16'dan 19'a kadar gelmeleri beklenir.

İkizler, 22 Ağustos'tan 31'e kadar olan sürede mistik (veya onun pekiştirici) olan her şey için artan özlem yaşayacaklar. Yıldızlı gökyüzü bu zamanda baskın resmi belirleyecektir. İlginç ezoterik kitapları okuyabilir veya ilgili TV şovlarını izleyebilirsiniz.

Ancak kendi psişik yeteneklerine kesin olarak inananlarla iletişim kurarken dikkatli olun. Onların ortadan kaldırılması oldukça zor olacak yıkıcı etkisinde olma riskini taşıyorsunuz.

Ağustos 2019 için erkek İkizler için burçlar

21. güne kadar kariyerinizde başarıya varacaksınız. Emek sömürülerini gerçekleştirmek için ideal zamandır çünkü enerji ve coşku ile doluyorsunuz. Yeni girişimler yapmaktan çekinmeyin: şimdi en zor görevlerle bile başa çıkabilirsiniz.

Asıl mesele yeterince sabır göstermektir. Her zamanki gibi ötesine geçmeyi öğrenin ve yakın zamanda uzak ve aşkın gibi görünen şeyleri deneyin.

Ayrıca, kişinizi belirtmek için zaman uygundur: özgeçmişinizi güncellemek ve potansiyel işverenlerle iletişim kurmak. Onlara ilgi uyandırmak mümkün olacak. Daha fazla yeni müşteri çekmek için, sosyal ağlar üzerinden reklam yayınlamaya değer.

Ayın ilk yarısı iş gezileri ve yerleşik olmayan / yabancı ortaklarla iletişim için uygundur. Yabancı bir dil biliyorsanız ekstra bonusunuz.

Genel olarak, Ağustos 2019 ders çalışmak, çeşitli kurslar, seminerler, yüksek lisans dersleri almak ve becerilerini geliştirmek için her yönden çok uygundur. Belki de deneyiminizi başkalarına aktarmak için öğretmenin rolünü üstlenecek olan sizsiniz.

Hayallerinize yeterince dikkat edin, yukarıdan gelen istemleri dikkate almayın. Özellikle patronunuz ve meslektaşlarınız onlara katılırsa ve çalışma ortamı ortaya çıkarsa. Gece hayallerinden, takım halinde davranmaya yardımcı olacak sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Hayatın aşk küresi

Ayın ilk haftalarında, kendi romantik deneyimlerine dolaşmış olan Twins, sonunda doğru kararı verecek. Bu süreç aynı zamanda ilişkileri koparmak ve tam tersine doğru zamanda doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak için de uygundur.

Sadece başkalarının tavsiyelerine göre yaşamayın - sezgilerinize daha çok güvenin ve size söylediği gibi davranın.

Ağustos 2019'un ikinci yarısında, duygular yükselebilir. Sevginizi ve sevginizi hissetmek ve sevginizi diğer yarıyla paylaşmak için yüksek bir arzunuz olacak. Ona yeterince zaman ve dikkat ver.

Romantik ruh halinin neden bu kadar aktif hale geldiğine şaşırdınız mı? Bu, Venüs gezegeninin Satürn ile ilgili nadir durumundan kaynaklanmaktadır.

sağlık

Astrologların uyarısına göre, Ağustos ayının ilk yarısında kötü alışkanlıklarından vazgeçmeye değer: ikincisi refahınız üzerinde son derece olumsuz bir etkiye sahip olacak. Genel olarak, kendinize daha fazla dikkat edin, fiziksel aktivite yapın, yiyecek ve alkolleri kötüye kullanmayın. Ve yeterince saat uyu.

Zor iş için artan arzu, şimdi normal günlük rutini ile uyumsuzluk içine giriyor. Sonuç olarak, uyku hali, uyuşukluk, kronik yorgunluk ve depresif bozukluk riskini taşıyorsunuz. Kendini yukarıdakilerin hepsinden kurtar.

Kariyer alanı

İşçilerin çalışanlarla anlaşmazlıklarının ortaya çıkması mümkündür. Ağustos 2019’da güneş, 11. bölgede, çatışmaların artmasına neden oluyor. İtibarınızı olumsuz yönde etkileyebileceğinden, bir kavgaya karışmamak için çaba gösterin. Biraz bekle: yakında bir çalışma ortamı oluşacak.

Sonbahar başlamadan önce ikizler ter içinde çalışırlar. Onların çalışma telaşı hem iş arkadaşları hem de yönetim tarafından fark edilecektir. Ayrıca, birçok yeni bağlantı var. Yeni insanlar sadece iş ortakları rolünü üstlenmeyecek, aynı zamanda iyi arkadaşlara dönüşebileceklerdir.

Ağustos ayının ikinci kısmı yaratıcı projeler için uygundur. Çok akıllı düşünceler kafanızı ziyaret etmenize söz veriyor ve tüm boş vaktinizi yeni bir fikir geliştirmek için harcayacaksınız. Zamanla gösterilen yetenekler oldukça etkili insanların dikkatini çekecektir. Sonuç olarak, bu İkizler kariyeri artacak!

Finansal yaşam

2019 yazının son ayı finansal olarak elverişli olacak. Ek bir gelir kaynağının ortaya çıkması gerçektir. Bu fırsattan yararlandığınızdan emin olun. İlk bakışta küçük bir "kesmek" için yeni bir işe girseniz bile, gelecekte para kazanmanın ana kaynağı olacağı muhtemeldir.

Ayın ortası başarılı yatırımlar için uygundur. Ortaya çıkan heyecanın sizi rahatsız etmemesine izin verin: harcadığınız miktarı iade edip çok geçmeden faiziyle geri ödeyebileceksiniz.

Ağustos ayının sonunda, İkizler rasyonel ekonomi gibi bir şeyi unutuyorlar. Haklı olarak dürüstçe kazanılan parayı sağa sola harcamak istiyorlar. Daha sonra işe yaramayacak olan alım yapma risklerini unutmayın.

Sonunda, makalenin konusu hakkındaki videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send