Rüya yorumu

İyi şanslar, iş, ticaret için John Sochavsky'ye en güçlü dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Kuma şirketini açtı. İşe başlamadan bir hafta önce aradı ve şöyle sordu: “Sık sık kiliseye gidiyorsunuz, bana söyleyin! Rabbimin çalışmalarını kutsaması için ilk gün ofiste bazı dualar okuyabilir miyim?” Ben babama sordum. Her şeyden önce kız arkadaşıma kilisesinin rahibine gitmesini ve nimet almasını tavsiye etti. Bununla birlikte, John Sochavsky'ye çok popüler bir dua önerdi. Bu azizin simgesini aldım ve şirketin açılışına gittim ...

Kutsal şehit için en güçlü dua

İşte metni.

Cep simgesi olan böyle bir dua herhangi bir Ortodoks kilisesinde satın alınabilir. Lamine olacaktır, böylece rahatça yanınızda bir kağıt parçası taşıyabilirsiniz.

Her kelimeyi duygu ile söyleyerek yalnız dua edin. Rab'le iletişim kurmak bir Yılbaşı matematiğine bir kafiyeli değildir, tüm kelimeleri hızlıca silmek ve ev işlerine geri dönmek için acele etmeyin. Eğer azize sık sık hitap edersen, duanın sözlerini öğren. Sonunda, üç kez çapraz karşıya geçin ve ibadet edin (eğer bir aziz ikonuna sahip değilseniz, o zaman ikonostazi). Her ne kadar işletme ciddiyse, simgeyi satın almak daha iyidir. Bilgili insanlar bunu doğrudan ofise ya da ticaret katına yerleştirir, ancak görünürde değildir.

Ayrıca, satışlara veya önemli pazarlıklara başlamadan önce, azize dönecek zamana sahip olmak da önemlidir.

Ama ya günlük dua edersen ve ticaret gitmezse? Kalbinin derinliklerine bak. Orada büyük günahların var mı? Onu kurtarmaya çalışın, Hıristiyan geleneklerine göre yaşayın - o zaman Rab isteklerinizi en kısa sürede duyacak.

Kendi işinize, büyük satışınıza veya satın alma işleminize başlamadan önce John Sochavsky'ye başka nasıl dua edebilirsiniz?

Bu duayı sorarak okuyabilirsiniz başarı.

Bu dua en çok saygı duyulanıdır. ticaret işçileri.

Ve bu metin ilgili büyük bir alım için (araba, daire). Ancak, toplama satmak mülk aynı zamanda cennetsel himaye istemek için bir günah değildir. Ne de olsa, siz de ucuz satmamayı ve dolandırıcılara düşmemeyi umuyorsunuz.

Ayrıca kilisede ticarette veya işletmede başarı istenebilir akathist - Belli bir azizin dua-övgüsü (bu durumda, John Sochavsky).

Ancak, evde okuyabilirsiniz.

İşte metin.

Ve işte nasıl okunur:

Ticaretteki başarı için başka kim dua eder?

Büyük bir satın alma işleminden önce kendiniz için bir yer bulamazsanız, bir dua ruhu sakinleştirmek için yeterli olmayabilir.

John Sochavsky'den şefaat talebinde bulunabilirsiniz Nicholas, Sarov'un Harika İşçisi ve Seraphim'i (azizleri yaşamları boyunca cömertçe sıkıntı çeken insanlara yardım etti).

İnternetteki şehit John'a dua eden bazı insanlar, Vaftizci Yahya'ya (Baptist) hitap ettiklerini düşünüyorlar. Ama öyle değil. Bu aziz için başka bir neden için dua ederler - inancı güçlendirmek, ruhu sakinleştirmek ve tövbe etmek için.

Ne zaman dua edeceğinize değmez

Arabulucumuz olan hem Rab hem de Aziz John (kendisine taleplerimizi Tanrı'ya devrederiz, çünkü günahlar nedeniyle, şahsen O'na dönmenin çoğu zaman değersizdir), dürüst bir çalışmayı memnuniyetle kutsasın. Ticaret de bunun için geçerlidir. Ne de olsa, bir mahsul yetiştirme ve satma, ithal edilen ve vatandaşlarına teklif sunma, tıbbi, temizlik veya başka bir şirket açma ve vatandaşlara faydalı hizmetler sunma konusunda yanlış bir şey yoktur.

Başka bir şey - kutsal olmayan iş veya alıcıların aldatma.

Aşağıdaki durumlarda St John ile iletişime geçmeye bile çalışmayın:

  • alıcıları tartmak, son kullanma tarihini kesmek (değiştirmek), malların kalitesi hakkında yanlış bilgi vermek;
  • rekabetin yetersizliğinden yararlanarak aşırı yüksek ücret alma;
  • kiliseye uygun olmayan bir şey satmak (böyle şeyler votka ve sigaralar dahil);
  • başkalarının zararına davranır (örneğin, dükkanınız "boğulur" ve diğer satış noktalarını bozar).

Ayrıca, ruhunuz saf olsa bile, gizli siteler tarafından sunulan ayetlerdeki duaları kullanmayın. Rabbin ve azizlerin adı burada belirtilse bile, bu komplodan başka bir şey değildir. Onları Ortodoks bir kişiye okumak günahtır.

Ama neden ona dönüyoruz: John Sochavsky kim?

Yaşarken o bir tüccardıçok dindar bir Hıristiyan ile. 14. yüzyılın başında yaşadı. Yaşamını seyahat ederek, benzersiz ürünler aratarak geçirdi. Dürüst ve cömert idi.

Şehitliğini Belgrad kentine (şimdi Belgorod-Dniester'a) olan inancından dolayı kabul etti. İşte gemiye geldi ve yolculuk sırasında kaptan (Hristiyan olmayan) kendisiyle olan inancını savundu, sonra bu adama karşı kin tuttu. Şehre gelen kaptan valiye gitti ve dedi ki, Hıristiyan arkadaşı inancından feragat etmeye karar verdiğini söyledi. John ateş tapanlarına davet edildi. Neden çağrıldığını anladıktan sonra, John korkmadı ve açıkça gerçek imandan vazgeçmeyi reddetti..

Doğru adam iki gün boyunca dövüldü ve sonra başı kesildi. O sırada John sadece 30 yaşındaydı ...

Bedeni sokakta yatan bırakıldı. Yerel Hıristiyanlar, valiyi kızdırmamak için kendisine dokunmaktan korkuyorlardı. Ancak geceleri herkes John'un vücudu üzerindeki ışığı gördüğünde, bunun ilahi bir işaret olduğunu anladılar. Şehiti yerel mezarlığa gömdüler. Ve şehit ölümünden suçlu olan kaptan, masum bir şekilde öldürülen bedenin anavatanına teslim edilmesini teklif etti. Fakat John, kendisine Belgrad'da bırakmasını emrederek bir rüyayla geldi.

Azizin kalıntıları, 15. yüzyıl başlarına kadar yerel kilisede uzanıyordu. sonra Prens emanetlerin emriyle Sochava şehrine taşındı. (bugün Suceava). Burada hala Yeni St John manastırındalar. Bu kentin adıyla John'a Sochavsky (daha az yaygın olarak Suceava denir) adı verildi.

Büyük Şehit Kilisesi Günü

2 Haziran (eski tarz) veya 15 Haziran (yeni bir tarzda). Bu gün, özellikle Tanrı'nın tapınağına gitmek ve John Sochavsky'ye bir akathist sipariş etmek iyidir.

Büyük Şehit’in hayatı hakkında daha ayrıntılı bilgi, çevrimiçi rahipin 15 Haziran’daki sürüsünü okuduğu vaazda duyulabilir:

Hadi özetleyelim ki ...

Pin
Send
Share
Send
Send