Rüya yorumu

Haziran 2019’da İkizler burcu: ilk etapta bir kariyer

Pin
Send
Share
Send
Send


İkizler Hava elementi ile ilgilidir: kişiliğin yükselişinde, planlarını ve ruh hallerini hızla değiştiren görünüş, çekici ve ışık çekicidirler. Onlar için yaz başlangıcı ne olacak? Bu, Haziran 2019’da İkizler burcunun yardımı ile öğrenilebilir.

İkizler için Haziran 2019 nasıl olacak

Takımyıldızının güzel yarısının önünde 1'den 3'e kadar olan dönemde birçok yeni fırsat ve potansiyel açılır. Ve gerçekten ihtiyacınız olanı seçmeniz gerekecektir. Tüm avantajları dezavantajlarla ilişkilendirmek ve akraba önerilerini dinlemek makul olacaktır. Şimdi sadece kendinize güvenmemelisiniz - yanlış hesaplayabilirsiniz.

Onarım yapmayı planlıyor musun? Onunla 10-16 numaraya kadar bekleyin: diğer tarihlerde çok fazla sürüklemeye, çok para almaya söz verir, ancak doğru sonucu vermez.

Kemikleri gözden geçirmeyi reddetmek ve sert ifadelere izin vermemek: ayın sonunda kesinlikle olumsuz sonuçlarla dolu olacaktır. Bu yukarıdan bir uyarıdır.

İkizler erkekleri için Haziran 2019 tahmini

Yaz başında başarılı olup olmamanız çeşitli faktörlerden etkilenir: örneğin, meslektaşlarınız, müşterileriniz ve patronlarınızla ilişkiniz. Yıldızlar, muhatapların tam olarak neye ihtiyacı olduğunu kolayca anlayabilmeleri için diğer insanların durumunu, zayıflıklarını ve güçlerini hissetmeyi öğrenmeyi önerir.

Unutmayın iş dünyasında bile kişisel sempati veya antipati önemli bir rol oynar. Bazen, kiralamak, bir sözleşme imzalamak veya bir sözleşmeye girmek konusunda karar vermede belirleyici bir faktör haline gelir.

İkizler adamları, iletişim kurma ve uzlaşma bulmanın gerekli olduğu alanlarda iyi bir sonuç alabilecektir. Fakat sadece 12’den sonra. Haziran ayının sonunda, büyük olasılıkla özel etkinliklere birkaç davetiye alacaksınız. Astrologların onları ihmal etmeleri tavsiye edilmez, çünkü çoğu zaman gayrı resmi atmosfer birçok sorunun çözümü için çok elverişlidir.

16 Haziran’dan itibaren, İkizler para meselelerine daha fazla konsantre olmaya başlıyor. Borç varsa, ay sonundan önce onları verin. Ve eğer aksine, sizden ödünç alınmışsa, her şeyi tam olarak iade etmelisiniz.

Sevgi ve aile

Cennetteki duruma göre, Haziran ayında, İkizlerin kişisel ve aile meseleleri yerine işle ilgilenmek isteyeceği söylenebilir. İlk olarak, sahip olduğunuz - profesyonel bir plana ulaşmak, gelir elde etmek ve romantizmi değil. Romantik bir şey olursa, işle de ilişkilendirilecektir!

Yeni bir ilişkinin başlangıcında, başkasının almadığınızı kontrol etmek önemlidir (ve bu durumda parmaktaki bir yüzüğün yokluğu henüz ana gösterge değildir). Ve sadece seçtiği kristalin dürüstlüğünü teyit etmek, mahkemeye kabul etmek.

İkizler Ailesi şimdi ikinci yarısından çok önemli bir destek ve ilgi görüyor. İş ortağının çalışmaya başladığınızı anlaması ve bu etkiyle ilgili iddialarınızı ileri sürmemesi iyidir. Ancak mum ışığında seçilen akşam yemeğinin hazırladığı romantik bir akşam yemeği ruh halinizi önemli ölçüde artıracak!

Peki ya kariyer?

Zaten anladığınız gibi, ay profesyonel meseleleri çözmede çok aktif ve başarılı olacağa söz veriyor. Tüm görevlerinize ve yeterli profesyonelliğe dikkat ederek, bir bonus, terfi veya hatta bir liderlik pozisyonu almayı bekleyebilirsiniz.

Bu durumda, iş miktarı devrilir. İkizlerin onunla başa çıkması ve doğru şekilde öncelik vermesi bazen zor olacaktır. Astrologların önerisi üzerine, başarılı uygulamalarıyla doğru eylem yöntemini geliştirin. Her yeni görevin listeye dahil edilmesine izin verin - daha sonra maksimum fayda sağlayacaksınız.

Risk belirtileri korkmayın - gökyüzünde böyle iyi bir pozisyon nadirdir. Konumunuzu ifade edin ve problem çözme konusundaki fikirlerinizi ve yöntemlerinizi paylaşın. Yetkililer tarafından kabul edilip onaylanacağına söz veriyorlar. Ve eğer değişen iş veya çalışma alanınız hakkında uzun zamandır düşündüyseniz, yaşamda fikirleri uygulamaya başlamanın zamanı geldi.

Ancak Haziran 2019’da bu takımyıldızın temsilcilerinin çalışmalarında potansiyel olarak tehlikeli bölge konusunda sessiz kalamazsınız. Bu yüzden risk diğer şehirlerden ve ülkelerden ortaklarla ilişkilerdedir. İkizler, karar verirlerse, enerjilerini çok fazla bu tür bir etkileşime yatırmaya zorlanacaklar.

Finans Alanı

Parasal meselelerde, gelir düzeyini artırma eğiliminde olan durumun oldukça istikrarlı olduğu tahmin edilmektedir. Haziran 2019’daki banknotlar düzenli olarak gelir, onlar için çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Bu, ayın ana konusu olacak profesyonel konularda yüksek başarı sağlayacaktır.

Artan mali kaynaklar Gemini'ye özgüven katacak, refah düzeylerini artıracaktır. Ama burada yıldızlar gereksiz atıklardan kurtulmak için acele ediyorlar. Geliriniz artmış olsa bile - bu parayla mücadele etmek için bir neden değil, bir sponsorun ve hayırseverin imajını yaratmaya çalışmak. Akıllıca para harcayabilmek önemlidir, çünkü onlar sadece altın bir tabağa düşmezler.

Haziran ayında planlanan tüm önemli kazanımların yanı sıra önemli finansal belgelerin imzalanması ay ortasına kadar ertelenmelidir.

Sağlık Kapsamı

Burç, Merkür evcil hayvanlarına yaz sezonunun başında bir etkinlik denizi vaat ediyor. Ve sonra, bir kez daha sağlığınıza dikkat edin. Aşırı fiziksel aktivite yapmayın, duygusal duraklamalarınızı düzenleyin. Ve vücudunuzdaki en zayıf sistemlerin durumunu izleyin - gastrointestinal sistem ve kardiyovasküler sistem.

2019 Haziran'ında, planlanmış cerrahi müdahalelerde bulunmayı reddetmeye değer.

Güzellik bakımı ile ilgili olarak, yıldızlar herhangi bir su arıtmasında dikkatli olmanızı tavsiye eder. Ancak 15. yıldan sonra, gençleştirici etkisine sahip manipülasyonlar, ayrıca tonlama ve sıkma işlemleri özellikle etkili olacaktır. Sadece kabinde değil, evde de bağımsız olarak gerçekleştirilebilirler.

Önemli uyarı: ayın sonunda sürüş sırasında dikkatli olun.

Sonuç olarak, beklendiği gibi tematik video sunulmuştur:

Marissa

Videoyu izle: 2019'da İkizler burcunu neler bekliyor? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send