Rüya yorumu

Ağustos 2019 için Yay burcu burcu: Büyük etkinlik zamanı

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaz sonu, dinlenmenin vaktidir (tabii ki, bunu yapacak vaktiniz yoksa) ve sonbahar-kış mevsiminden önce yeni bir güç kazanma zamanıdır. Şimdi Yay yapmak için vaktiniz olacak başka ne önemlidir? Bu konuda Ağustos 2019'da Yay burçlarını anlatacağım.

Ağustos 2019 İçin Kadınlar-Streltsov İçin Tahmin

Ayın ilk on yılı, küresel yaşam konularına çok fazla yansıma getirecek. Yüksek entelektüel tartışmalara katılmanız gerekecek. Belki de çevrenizde felsefi bir arkadaş var mı? O zaman mümkün olduğunca onunla iletişim kurmaya değer.

12 ile 19 Ağustos arasında - Strelchiha eski tırmıkla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Astrologlar, size bir kez ihanet etmiş olanlara ikinci bir şans vermemeniz konusunda sizi uyarır. Ayrıca bir zamanlar hayal kırıklığına uğrayan malları da satın almayın.

21 Ağustos'tan 31 Ağustos'a kadar - sizin tarafınızdan kışkırttığı akrabalarınızla tartışma dışı bırakılmaz Duygusal alanınızın kontrolünü elinize alın, kendinizi çok sert ifade etmeyin ve rakipleriniz için hoş olmayan konulara başlamayın. Ve taleplerinizi en doğru biçimde ifade edin.

Erkekler için burçlar-Streltsov

Çok aktif bir iletişim ön plana çıkar. Telefonla giderek daha fazla konuşmaya, ticari yazışmalar yapmaya ve ayrıca iş görüşmelerinde yer almaya başlayacaksınız.

Yetkililerle olan ilişkilerde karşılıklı anlayıştan daha istikrarlı ve kolay geleceğine söz veriyor. Ancak çalışanlarla ilgili bazı zorluklar göze çarpıyor. İkincisi, aktif emek yerine, boş dedikoduya katılacak. Ama, neyse ki, onların seviyesine batma.

Ağustos ayının ilk ve ikinci onyıllarında bilgi akışlarıyla çalıştığı gösterilmiştir. Uzun zamandır ruhunuzu rahatsız eden soruların cevaplarını almaya başlayacaksınız. Ve ateşli takımyıldızın bazı temsilcileri Ağustos ayında belli bilgileri çevrelerine ulaştırmak zorunda kalacaklar. Ve doğru anlaşılması için nerede yapılır.

14. günden itibaren iş sektöründe, iş yapma yeteneğinizin ve iş dünyasında başarınızın artmasına katkıda bulunacak bir artış var. Gökyüzündeki atmosfer Yay'a kendine daha fazla güvenir, diğerleri onları dinlemeye başlar.

Ayın son 7 günü, emeğinizin meyvelerini özetleyin ve toplayın. Önemli bir iş veya yaşam aşamasının tamamlanmasına hazırlanabilirsiniz. İç özgürlüğün ve arkanızdaki kanat görünümünün keyifli hissini hissedeceksiniz!

Ve kişisel olan nedir?

Neredeyse tüm ay boyunca (4 Ağustos'tan beri) gezegenler para sektöründedir. Ve bu, finansal durumunuzda bir iyileşme anlamına gelir, ancak kendi çabalarınızın pahasına değil, aşk ilişkilerinden dolayı.

Örneğin, evli iseniz, kariyer büyüme eşi olarak kabul edilir. Ya da sadece ücretlerde bir artış, ek bir gelir kaynağı bulma, miras alma vb.

Yalnız kalma nedenleriyle Ağustos ayında oldukça zengin bir adamla görüşecek olan takımyıldızın aynı temsilcileri. Kur sırasında cömertliği sizi şaşırtacak. Belki de size lüks bir ev kiralamaya veya güzel ve büyük evinde (dairesinde) yaşamayı teklif etmeye karar bile verebilir.

Buna ek olarak, yaz sonunda birçok Yay eylemlerini ve kararlarını yeniden düşünür. Artık uzun zamandır süren çatışmalarını radikal bir şekilde yeniden gözden geçirmeye karar verecekler. Muhtemelen yanlışlarını bulacaklar ve uzlaşmaya ilk gidecekler.

Sağlık Kapsamı

Sağlık haritasına göre bütün ay canlılık alacaksınız. Enerjiniz şimdi sadece kenarlardan akıyor ve almadığınız her şey doğrudan ellerinizde yanıyor. Tanıdık bu durum tarafından şok ve canlılık ve canlılık sırrını bulmaya çalışıyor.

Başka bir olumlu nokta - uyku problemlerinden kurtulabilirsiniz. Artık hiçbir dış etken gece rüyalarınıza zarar veremez: bebek gibi uyuyacaksınız.

Ayın sonunda, küçük kavgalar göze çarpıyor. Yay ve sinirlerini sıkan Yay burcunu aşındırabilirler. Yıldızlar rahatlamanızı ve tanıdık atmosferi değiştirmenizi tavsiye eder.

Sadece kişisel hobilerinizle meşgul olacağınız insanlardan uzakta küçük bir gezi düzenleyin. İsterseniz yeni izlenimler almak için tiyatroya, müzeye veya sergiye gidebilirsiniz. Bu gevşeme çok yararlı olacaktır.

Para küresi

Ağustos ayındaki yay, finansal öngörü ile ayırt edilir. Şimdi yıldızlar bile sadece altıncı hissine güvenmeni tavsiye ediyor. Nerede kar edebileceğinizi, nerede edemeyeceğinizi kendiniz anlayacaksınız. Böylece, parasal meselelerle ilgili her şeyden faydalanmaya başlarsınız. Bu büyük ölçüde 11. evdeki Satürn gezegeninin canlı faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.

Şansın zirvesi ayın ikinci on yılında söylenebilir. Faaliyetleri finanse etmek veya ticaret yapmakla ilgili olan Streltsy iyi zamanlar geçirecek. Ve eşiğinde olan - kesinlikle durumu iyileştirmek için bir fırsat olacak.

Ayın sonunda, en çalışkan ve güvenilir çalışanların, ücretlere hak ettiği bir katkı almaları için söz verildi.

Kariyer alanı

Ayın ilk 7 günü iş için en uygun zaman olmayacak. Strelets Askerleri şimdi konsantrasyon ve konsantrasyon ihtiyacı var. Yapmaları gereken görevlerin ağır bir kısmını veriyorlar.

Böyle bir fırsat varsa - ciddi ve sorumlu iş performansı ile biraz bekleyin. Ağustos ayının başı, sözleşmelere, anlaşmalara, önemli projelere vb. Girmek için en uygun zaman değil.

Durumun ortasında daha iyi için değişim sözü verdi. Yay zaten normal olarak işlerine verilen görevleri yerine getirir, küçük zafer kazanırlar. Bundan dolayı kendilerine inanıyorlar ve daha verimli çalışmaya başlıyorlar.

2019 yazının sonunda, şans yaratıcı kişilikleri eşlik eder. Ve her zamanki gibi, putların emeklerini takip edeceğiniz zaman, bir gün olağanüstü yetenekler ve yetenekler keşfedeceksiniz. Yeni başyapıtlarla dünyayı memnun etmek için onları geliştirmeye başladığınızdan emin olun!

Sonunda tematik videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send