Rüya yorumu

Nisan 2019’da Akrep burcu - sevgi ve işlerde neler beklemeli

Pin
Send
Share
Send
Send


Nisan 2019’da Akrep burcu, size yaşamdan beklenebilecek her şeyi ve kürelerinin nelere özel dikkat gösterilmesi gerektiğini anlatıyor. Ben kendimi sürekli olarak herhangi bir problemi çabucak çözme ve hedeflerine ulaşma konusunda yardımcı olan astrologların tavsiyelerini kullanıyorum. Bunu yapmayı ve mümkün olduğunca üretken ve mutlu bir şekilde yaşamayı öneriyorum.

Genel trendler

Akrep için Nisan, maksimum ilham, yaratıcı dürtü, aynı zamanda krizler ve ciddi değişikliklerin başlangıcıdır. Ay sonunda geleceğiniz şey yalnızca size bağlı. Yaklaşan olayların arifesinde tamamen silahlanacak astrologların tahminlerini okuyun.

Genel trendler:

 1. Yaşam kalitesinin size uygun olarak durması nedeniyle değişikliklere daha fazla ihtiyaç duymaya başlayacaksınız. Alışkanlık davranışı artık her zaman olduğu gibi sonuçlar vermiyor, bu nedenle yeni görüşler, eylemler ve düşünceler için zaman gelecek. Bu, sonunda sizi daha yüksek kalitede bir yaşam standardına götürecek büyük bir yeniden başlatma aşamasıdır.
 2. Sadece maddi şeylere değil, ruhsal gelişmeye zaman ayırdığınızdan emin olun. Meditasyon, yoga yapmak, amacınızı ve bir ömür boyu çalışmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca olumsuz ve sınırlayıcı inançlarla çalışmaya değer, gelecekte daha verimli hareket etmek için düşüncenizi değiştirin.
 3. Değişim arzusuna rağmen, önemli bir şey beklemeye değmez. Ancak, nisan ayında gelecekteki değişiklikler için sağlam bir temel oluşturabilirsiniz. Maksimum çaba göstermeye çalışın.
 4. Başkalarının gözündeki çekiciliğin büyük ölçüde artacak. Yeni faydalı bağlantılar kurmak veya hatta sevginizi bulmak için bu fırsatı kullanın. İnsanlar seni dinleyecek, takip edecek ve fikirlerinden ilham alacaklar.

Astrolog tavsiyesi: arzularını bastırmamaya çalış. Şu anda ne istediğinizi sürekli olarak hissetmeye çalışın ve uygulayın. Dinlenmek ve rahatlamak için yeterli zaman ayırın ve mümkün olduğu kadar yaratıcılık için kendinizi ayırın. Bu size çok büyük bir enerji yükü verecek ve mutlu, yaşamın olumlu duygularıyla dolu, ilerleyebilmenizi sağlayacak.

sağlık

Sağlık problemleri ortaya çıkmamalı. Ancak herhangi bir kronik hastalığınız varsa, kendinize iyi bakmalı ve şiddetlenmeyi önlemek için önleyici tedbirler almalısınız. Bağışıklığı güçlendirmek, vitamin içmek, yaşamdaki fiziksel aktiviteyi içermesi.

İşyerinde daha fazla vaka ve sorumluluk olacağından, bazen fazla çalışmayı deneyimleyebilirsiniz. Bunu önlemek için, dinlenmek için yeterli zaman ayırın, kendinizi şımartın ve rahatlayın.

Astrologların tavsiyesi: yeterince uyku aldığınızdan emin olun. Hayatında ne olursa olsun, yeterli miktarda uyuman gerekiyor. Uykusuzluk, refahınızı olumsuz yönde etkileyebilir - bir bozulma olacak ve normal hızda çalışarak aktif bir yaşam sürdüremeyeceksiniz.

Aşk, aile, ilişki

Hayatın geri kalanının aksine, aşık her şey bizim istediğimizden farklı olacak. Ancak astrologların önerilerini dinlerseniz sorunlardan kaçınılabilir.

Tahminler aşağıdaki gibidir:

 1. İkinci yarı ile ilişkiler çok kafa karıştırıcı olabilir. Akrep, seçiminden şüphe etmeye başlayacak ve aynı zamanda vicdanı acı çekecek. Seçilmiş olanla açıkça konuşmayı dene, ona şüphe ve duygularını anlat. Belki de bu her şeyi düzeltmeye ve aptallıktan ayrılmamaya yardımcı olur.
 2. Aile Akrepleri için tahminler oldukça olumlu. Ailede kötü bir şey olmaz, ancak akrabalarınızla birlikte bazı ciddi sorunları çözmeniz gerekir. Bu sizi birleştirecek ve birbirinizi daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.
 3. Nisan ayında, ilişkilerin sorumluluğunu tamamen almanız gerekebilir. Yapabileceğiniz tüm inisiyatiflere ihtiyacınız olacak. Ayrıca, aşkınızın teknesinin daha fazla nereye yelken açacağını ve hangi rotayı birlikte kullanacağınızı seçecek olan sizsiniz.
 4. Yalnız akrepler ikinci yarılarını tanımaya güvenmemelidir. Randevularınızı yapmaya başlasanız bile, potansiyel seçimler sadece hayal kırıklığına uğrayacak. Bu konuda üzülmeyin - aşkınız köşeyi dönünce, yaz için bekleyin ve her şey sizin için en iyi şekilde çalışacaktır.

Para, iş ve iş

Nisan ayında finansal olarak oldukça sakin bir ay olacağına söz veriyor. Büyük değişiklikler olmaz. Ancak, cesur hedefler koyarsanız ve hedeflerinize ulaşmak için bir plan yaparsanız sorun olmaz. O zaman yılın sonuna kadar çok iyi bir gelir seviyesine ulaşabilecek ve yaşam kalitesini daha iyi hale getirebileceksiniz.

Tahminler ve tavsiyeler:

 1. Eğitimine yatırım yap. Becerilerinizi geliştirin, yeni beceriler kazanın, satmayı öğrenin, kendinizi sunun ve müşterilerin akışını artırın. Hangi alanda çalışmayacağınızı - geliştirin. Gelecekte çok zengin bir insan olmanıza olanak sağlayacak eğitimin katkısıdır.
 2. İşletme sahiplerinin bir dizi devlet teşkilatı teftişine hazırlanmaları gerekir. Para cezalarına çarpmamak ve vergi dairesiyle ilgili sorunlardan kaçınmamak için tüm belgelerin sıralı olduğundan emin olun.
 3. Aynı zamanda uluslararası temas kurmak için ideal bir dönem. Yurtdışındaki iş veya ortakları arayabilirsiniz. Mesleki ve iş becerileriniz fark edilmeyecek.

Astrolog tavsiyesi: finansal durumu iyileştirmek için her türlü çabayı gösterin. İşe yaramadı bile, hareket et. Gelecekte, işiniz kesinlikle takdir edilecektir ve ödül lütfen daha fazla olacaktır.

Videoyu izle: ŞU AN BENİMLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYOR #TAROT AÇILIMI (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send