Rüya yorumu

Nisan 2019'da Leo için Burçlar - aşk ve ilişkiler

Pin
Send
Share
Send
Send


Nisan 2019'daki Leo burcu, kendin için yeni bir şey yaparsan hayatın sert bir şekilde değişebileceğini söylüyor. O zaman Lev, başarılı ve üretken olmak için özel bir çaba sarf etmeden, yaratıcılık ve ilham akışında yaşayabilecek. Aşağıdaki astrologların önerilerini ve tahminlerini okuyun.

Para ve kariyer

Finansal konularda bir şeyi değiştirmenin en uygun zamanı 10 ila 20 Nisan tarihleri ​​arasındaki dönemdir. Bugünlerde, Lviv büyüme ve gelişme için umut verici fırsatlara sahip olabilir. Fark etmek ve kaçırmamak önemlidir.

Tahminler ve tavsiyeler:

  1. İnisiyatif alma konusunda aktif olmak ve utangaç olmamak çok önemlidir. Fark edilmelisiniz, bu nedenle emrinizde olan tüm kaynakları kullanarak dikkat çekmeye çalışın.
  2. Bunu yapmak için çok fazla çaba harcamak zorunda değilsiniz. Nisan ayında, Lev sürekli kafasında görünecek fikirlerin jeneratörü olacak. Bunlardan en umut verici olanı seçmek ve uygulamaya başlamak önemlidir. Planlarınızı yakın insanlarla ve patronlarla paylaşmak gereksiz olmayacaktır - bu, hedeflerinize ulaşmak için gerekli kaynakları çekmenize yardımcı olacaktır.
  3. Ayrıca, iş görevlerini sorumlu bir şekilde yerine getirmek, ihmalden kaçınmak için de önemlidir. Mükemmeliyetçilik en iyi arkadaşınız ve arkadaşınızdır, bu yüzden her şeyi mükemmel bir sonuca getirmek için çabalayın. Çabalar fark edilmeyecek ve gelecekte işiniz için yeterince ödüllendirileceksiniz.
  4. Aslan liderleri uyanık olmalı. Devlet kurumlarından bir dizi denetim gelmesi olasıdır. Bu nedenle, tüm belgeler sıkı bir sırada tutulmalı ve raporlar belirtilen süre içerisinde sağlanmalıdır.
  5. Yaşamın finansal alanındaki durum hala ideal olmaktan uzaktır. Sizi ayak parmaklarınızda tutacak bazı sorunlar olabilir. Ancak bu durum ayın sadece ilk üç haftasında devam edecek ve son haftada her şey dengede kalacak.
  6. Nisan ayındaki gelirinizin miktarı, önceki aylarda ne kadar çalışmış olduğunuza bağlı olacaktır. Eğer tembelseniz ve biraz denediyseniz, emeğiniz için minimum bir ödeme alacaksınız. Aktif olarak finansal durumu düzeltmeye çalıştıysanız, yeni gelir kaynakları aradı, hedefleri gerçekleştirdi, kariyer basamaklarında büyük bir ilerleme bekliyor ve buna bağlı olarak ücret artışları bekleniyor.
  7. Nisan ayında büyük alımlardan kaçınılmalıdır. Daha uygun bir döneme kadar bırakın. Bütçenizi dikkatlice takip edin ve dikkatlice planlayın. Tüm masraflar kontrol altında tutulmalıdır, aksi takdirde tüm paranın hiçbir yere gitme riski vardır.
  8. İletişim kurduğunuz insanlara dikkat edin. Seni iyi bitmeyecek ve ciddi maddi kayıplarla sonuçlanacak şüpheli maceralara çekmeye çalışabilirler. Dikkatli olun ve önemli finansal kararlar vermeden önce başınızı açın.

Genel olarak, hayatınıza giren fırsatları fark etmeniz, bunları kullanmanız ve müşterilerinize, ortaklarınıza ve iş arkadaşlarınıza karşı yükümlülüklerinizi tam anlamıyla yerine getirmeniz şartıyla, her şey paraya uygun olacaktır.

sağlık

Lviv'in nisan ayındaki enerji potansiyeli neredeyse sıfıra yakın olacak. Bu nedenle pasif, kayıtsız olabilirsiniz, bir şeyler yapma arzusu ortadan kalkar. Bu durumdan en kısa sürede çıkmaya çalışmanız gerekir.

Kendinizi dört duvarın içine kilitlemeyin. Güç sayesinde sokağa çıkın, yürüyün, insanlarla iletişim kurun. Bunu yapmazsanız, çok uzun süre hareketsiz kalmama riski vardır.

Kronik bir hastalığınız varsa, Nisan ayında daha da kötüleşebilirler. Durumu kontrol altında tutmak için buna izin vermemek ve doktora zamanında gelmek daha iyidir. Vücudunuzu dinleyin ve en ufak rahatsızlıkları takip edin, önlem alın.

Astrolog tavsiyesi: Nisan ayında, hepiniz için kötü alışkanlıklardan vazgeçmeniz gerekiyor. Yıllarca sigara içmeyi veya içmeyi bırakmasanız bile, ona veda etme zamanı. Diğer, daha faydalı şeylerle rahatlamayı öğrenin.

Aşk ve ilişkiler

Aşk cephesinde bazı parlak dramlara katlanmak zorunda kalacaksınız. Bu hikayenin finali ne olacak bilinmemektedir. Ama onunla başa çıkabilmek ve devam etmek için güç bulman gerekiyor. Anlamalısınız: ne olursa olsun, olması gerekirdi, herhangi bir etkiniz olamazdı.

Tek başına aslanlar karşılıksız olarak aşık olabilir ve paylaşılmayan duygulardan acı çeken bir grup yaşayabilir. Astrologlar duyguları boğmaya çalışmayı önermezler. Aksine, onları tamamen yaşa. Bu durumla hızlı bir şekilde başa çıkmaya yardımcı olacak ve yükselen aşktan iyileşmiş olan tutku nesnesini kolayca bırakacak.

Bir ilişki içinde olanlar, temelsiz kıskançlık ile yanıp söner. Sevilen bir kişi sıfırdan şüphelenmeye başlayabilir. Konuşmak ve açıklamak, bakış açılarını iletmek ve kıskançlığı kanıtlamak önemlidir. Saklanan, flört eden aslanlar ve ilişkilerinde bile kendilerini sınırlamazlar. Bu nedenle, ikinci yarının şüpheleri hiç temelsiz olmayabilir.

Astrologların önerileri

Pin
Send
Share
Send
Send