Rüya yorumu

Negatif negatif enerjiden korunma - etkili yöntemler

Pin
Send
Share
Send
Send


Başka birinin olumsuz davranışlarından sık sık acı çektiğinizi mi düşünüyorsunuz? Sanmıyorum? Size küçük bir sır vereceğim - aslında, her gün oluyor. Ancak, zaman zaman, bu gerçeği tanımıyoruz ve yorgunluk, zayıf ekoloji vb. İle ilgili her şeyi suçluyoruz.

Kendinizi yabancı negatif enerjiden nasıl koruyabilir ve enerji provokatörleri için nasıl erişilemez hale gelebilir? Aşağıdaki materyali okuduktan sonra bunu öğreneceksiniz.

Nasıl çalışır

Psikoloji dersinden muhtemelen şöyle bir şey biliyorsunuzdur empati. Empati altında İnsanların başkalarının duygusal deneyimlerini ayırt etme ve hissetme yeteneğini anlamak. Bir yandan empati olumlu bir kavram çünkü biz diğer insanlara duyduğumuz sempatiyi ifade ediyoruz.

Öte yandan, empati başkalarının acılarını ve acılarını emdiği için zararlı ve hatta tehlikeli olabilir. Tabii ki bu durumu iyi etkilemez.

Olumsuz düşünen bir toplumda olduğunuzu hatırlayın, daha sonra iyi hissettiniz mi? Belki ruh haliniz kötüye gidiyordu, başınız ağrıyor, depresyon ortaya çıktı? Yukarıdaki tüm belirtiler sadece bir başkasının negatif enerjisinin etkisini gösterir.

Başkasının olumsuz etkisinin çeşitleri

Bazı durumlarda, enerji alanının güçlü bir deformasyonu vardır ve hayati enerji kaçağı vardır. Bu, örneğin, sihirli bir etki meydana geldiğinde olur. Ve bir başka neden, enerji-parazitin zayıflamış aurasına, diğer dünyasal gerçeklikten bağlanma olabilir.

Aynı zamanda, aşağıdaki olumsuz etki türleri de ayırt edilir:

Nazar

Bir kişinin enerji zarfı negatif bilgi ile doldurularak karakterize edilir. Bu yeni enerji duygusal renklendirici, doğası gereği yıkıcıdır. Nazarın etkisi altında, astral kabuğun normal çalışması bozulur, eterik vücut bloke edilir.

Dikkat! Hepsinden önemlisi, küçük çocuklar hala iyi bir kişisel korunmaya sahip olmayan nazardan muzdariptir.

Olumsuz etkilerinden dolayı, bebekler mide enfeksiyonları ve cilt patolojileri çekmeye başlar. Yetişkin kişilikleri söz konusu olduğunda - bir süre sonra nazar tezahür ettirdiler: mantıksız korku, kendi güçlerinde güvensizlik, kabuslar, kalpte ağrılı eksiklikler ve bel bölgesinde.

hasar

Bir büyü kullanarak aktive edilen negatif bilgi ve enerji etkisi gibi davranır. Hasar durumunda, olumsuz düşünce formlarından oluşan bir pıhtı bir kişinin zihinsel bedenine bağlanır.

Hasar kıskançlık tarafından tahrik edilebilir. Bu durumda, büyücülerden, sihirbazlardan ve medyumlardan sihirli yardım isteyin.

Aşk büyüsü veya komplo

Mağdurun fiziksel ve zihinsel sağlığında çeşitli sapmalara neden olan bir enerji akışıdır. Şaşkın bir adam saldırganlaşır, çok yorgun hisseder, histerik durumlara maruz kalır, casusluk yapmış gibi görünüyor, intihar etme arzusu var.

lanet

En güçlü negatif enerjidir. Bu etki şekliyle nedensel beden, en ince madde olan ve karma ile bağlantısı olan yok edilir.

Lanet, bir kişiyi yok etmek ve Kozmos'la olan bağlantısını koparmak için tasarlandığı için en güçlü şeytani eylemdedir. Burada hem fiziksel kılıfın hem de zihinsel bedenin imhası gerçekleşiyor.

Gibi bir şey var aile laneti. Bilinçaltında depolanan kalıtsal çok olumsuz bilgidir. Bu enerji yedi kuşak akrabaya zarar verebilir, bunun sonucunda hepsi kalıtsal patolojilerden muzdarip olur. Genel lanet nedeniyle, insanın Gerçek Benliği ve astral kılıfı zarar görmüştür.

Negatif enerjinin salınımı nasıl

Bir kişi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde yapılmasına bakılmaksızın, enerji sisteminin bozulduğunu kesinlikle hissedecektir. Ve hatta enerji zarfının taşıyıcısı ile doğrudan temasa gerek yoktur. Bu nedenle sezgilerinizi dinlemenin yanı sıra içsel duyumları izlemeniz önemlidir.

Her durumda, negatif enerjinin serbest bırakılmasının kendi içinde bir son olmadığını da eklemek isterim. Bazen tek yönlü bir enerji değişiminin sadece bir yan etkisidir.

Örneğin, enerji vampirleri veya hayati enerji almak için kanal tıkanıklığı bulunanlar, diğer insanlardan düzenli olarak sağlıklı enerji doldurma isteği ile karakterize edilir. Sonuç olarak, ikincisine kötü enerjilerinin bir kısmını otomatik olarak verir.

Yabancı negatif enerjinin etkisinin belirtileri

Negatif bir biyo-tarlası olan bir insanın tüm çevresi üzerinde zayıflatıcı bir etkisi vardır. Onunla önemsiz temaslar bile sağlığın bozulmasına yol açtı. Uzun süreli iletişim ile, bir ıstırap hali, maviler, depresyon ve benzeri olumsuz belirtiler ortaya çıkar.

Kurban intiharı düşünerek son derece yalnız hissetmeye başlayabilir veya aşırı agresifleşebilir. Geceleri kabuslardan muzdariptir.

Ve bu durumda en olumsuz olanı, çeşitli küçük ve büyük başarısızlıkların mıknatıs gibi ağır enerjili bireye çekilmesidir. Bundan dolayı, böyle bir kişiyle iletişim kurduğunuzda, tehlikedeymişsiniz gibi anında korku, açıklanamaz bir endişe hissi hissedersiniz.

Ayrıca, ağır enerjinin fiziksel tezahürlerini ayırt edin, yani:

 • baş ağrısı veya kalp ağrısı olması;
 • vücutta baskı veya karıncalanma hissetmek;
 • göğsün sıkışması gözlenir;
 • Bazı durumlarda, kişi soğuk algınlığı yakalamış gibi hisseder - ateşi gelişir, alnında ter belirir;
 • astımlı atakların ortaya çıkışı, nefes darlığı, basınç dalgalanmaları;
 • Negatif auranın kuvvetlice bastırılmasından dolayı - keskin bir güç düşüşü varsa, saldırıya uğrayan kişi esnemeye veya hıçkırmaya başlayabilir.

Kendinizi başkasının negatif enerjisinden nasıl korursunuz?

Olumsuzluğa karşı korunmanın yollarını listelemeye başlamadan önce, herkesin eşit şekilde etkilenmediğini not etmek isterim. Bazı insanlar negatif enerjiye diğerlerinden daha dirençlidir.

Bu onların büyük onuru. Çoğu için başarılı olmaları tipiktir, strese dayanıklıdır, asla pes etmez ve önemsememe konusunda üzülmezler.

Benzer yeteneklerin yok mu? Panik yapmak için acele etmeyin, çünkü kendinizi hala başkasının olumsuz etkisinden koruyabilirsiniz.

Aslında, bu yöntemler tamamen basittir, ancak çok büyük faydalar sağlar.

 1. Belirli bir kişiden kötü bir etki hissettiğinizde, durumdan soyutlanmaya başlayın. Mesela, şu an burada değil, sahilde olduğunuzu düşünün. Bu yaklaşım negatif enerji bloğunu koyar.
 2. Yanlışlıkla nakilde birine çarpmak? Derhal özür dilemek ve mümkün olduğunca samimi hale getirmek önemlidir. O zaman pozitif enerjiniz, rakibinizden gelen negatif akışı engeller.
 3. Kışkırtılmış çatışma durumlarına asla karışmamalısınız. Bir akrabanın, arkadaşın veya patronun kasten seni kendinden çıkarmaya başladığını fark ettin mi? Kavga, aniden bugün çok iyi göründüğünü fark ederek uyarın. Veya aceleci davranmak için uygunsuz bir soru sorun. Örneğin: "Ütüyü evde mi kapattın?"
 4. Şikayet edip tüm hayatınızdaki sorunları anlatıyor musunuz? Bir kişinin yaşam enerjinizi “yemeye” çalıştığı açıktır. Elbette, bilinçsizce yapabilir, ama bu kimin için daha kolay?

Şikayet akışıyla başa çıkmak için - doğrudan bu konuşma modelini beğenmediğinizi söyleyin. Fakat bunu bir nedenden ötürü yapmak mümkün değilse (yakın bir kişi size şikayette bulunursa), sorunlarından korkmadan kendiniz hakkında düşünmeye devam etmek daha doğru olacaktır.

 1. Ayrıca, tanımadığınız veya tanımadığınız kişilerle uzun uzun konuşmalar yapmanız önerilmez. Onlara yaşamınızın ayrıntılarını ifşa etmeyin - açık ruhunuz bencil amaçlar için kullanılabilir.
 2. Ayrıca, negatif enerjiyi ortadan kaldıran çeşitli komplolardan yardım alabilirsiniz. Genellikle evden çıkmadan önce veya tam tersine eve geldiklerinde telaffuz edilirler.
 3. İnananlar kendilerini dua ederek kurtarmaya çalışıyorlar. Kelime, sizi kötülüklerden kurtarabilecek inanılmaz derecede güçlü bir enerji kuvvetidir.
 4. Bir başka iyi çözüm koruyucu bir muska ya da muska (ya da kilisenin haçı, yüzük ya da muska) almaktır. Asıl mesele, konunun size yardımcı olacağına içtenlikle inanmaktır.
 5. Halka açık bir yerdeyken, kişinize daha fazla dikkat çekmemeye çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla başarınızı göstererek, telefonda çok sesli konuşmayın. Ve ruh eşinizle birlikte yürüdüğünüzde - duygularınızı toplum içinde pek göstermeyin.

Ne yazık ki, ama insanlar kıskanıyorum. Ve başarınız, olumsuz bilgi göndermeleri için harika bir fikir olabilir.

 1. Bilmediğiniz veya hoş olmayan bir ortamdayken, aynalı duvarlarla çevrili olduğunuzu hayal edin. Bütün olumsuzları yansıtıyorlar.

Muhtemelen tüm bu yöntemlerin sizi toplumdan izole ettiğini iddia etmek isteyeceksiniz. Kısmen, bu doğru olacak, ancak diğer taraftan, bunu düşünün - size toplu taşıma veya bir sıradaki pozitif enerjinizi kim verecek? Ancak negatif istediğiniz kadar verecek!

Diğer bir şey de, akrabalarınızla birlikte olmanız ve insanlarla yakın olmanız, karşılıklı pozitif enerjiyi tamamen paylaşmak için bu tür koruyucu önlemleri bırakmanız gerektiğidir.

Makalenin özeti

 • Her gün hepimiz başkasının negatif enerjisinin (hem bilinçli hem de bilinçsiz) etkisiyle karşı karşıyayız. En sert vuruş empatilerdir.
 • Farklı enerji etkileri vardır, güçleri bakımından farklıdırlar.
 • Yabancı bir negatif enerji, bir kişinin hem fiziksel hem de psikolojik sağlığına zarar verir.
 • Kendinizi olumsuzlardan korumayı öğrenmek önemlidir. Bunun için özel teknikler var (yukarıda makalede anlatıldığı gibi).

Negatif enerji ve ondan korunma hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bu konuyla ilgili ilginç bir video hazırladım:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send