Rüya yorumu

Mart 2019 için Kova burcu - burç ve finans

Pin
Send
Share
Send
Send


Damarın gelişi ile Kova, uzun bir kış uykusundan sonra sanki uyanacak ve sonunda kendi yaşamını iyileştirmeye karar verecek. Önemli olan zorlukların önünde durmak değil, ne olursa olsun ilerlemek. Son zamanlarda, hiçbir şey beni hayatta bırakmıyor, her şey monoton ve gri, ve ben yeni bir şey istiyorum. Bu yüzden mucize beklememeye karar verdim ama değişiklik yapmaya başladım. Mart 2019 için Kova burcu burcunun bana aynı zamanda birkaç alanda sağlam değişiklikler vaat ettiğini öğrendim. Ne olacağı hakkında, bu yazıda sizlerle paylaşacağım.

Genel astrolojik tahmin

Baharın başlarında, Kova aynı anda birkaç sorunla karşılaşacak ve gecikmeden çözülmeleri gerekecek. Fakat eğer ellerinde oturmaya devam ederse, “siyah grup” birkaç ay sürecek. Mart 2019’da, Kova konfor bölgesini terk etmek ve aktif adımlar atmaya başlamak zorunda kalacak. İnisiyatif ve azim göstererek, yeteneklerine güven kazanacak ve daha fazlasını yapabileceğinin farkına varacak. Önünde aniden birçok yeni fırsat açılacak, ilginç fikirler ve coşku ortaya çıkacak.

Mart ayının başında bazı mali zorluklar getirecek, ancak hiçbir durumda bunları çözmek için borç alamaz ya da arkadaşlarından borç para alamazsınız. Bu seçenekler sadece Kova'nın konumunu daha da kötüleştirir. Durumu iyileştirmek için, öncelikle tasarruf etmeye ve sıkı bütçe kontrolünü sürdürmeye başlamanız gerekir. Ayrıca, yılın sahibi panik yapmamanızı, ancak bir yan iş aramanızı tavsiye eder.

Özel yaşamda da zorluk çekmeden yapamayacak, ancak çoğu zaman buna inanılacak. Yalnız Kova'nın daha az seçici olması ve hayranlarından birine şans vermesi gerekiyor. Ancak, gereksinimler çubuğunu düşürmek istemiyorsanız, idealinizi kendiniz aramalısınız. Sadece utangaçlığı reddederek ve inisiyatif alarak, layık bir kişinin kalbini kazanmayı başarabilirler.

Sağlık burç

Çoğunlukla, Mart 2019, Kova için zor bir dönem olacak, çünkü güvensizliklerini ve tembelliklerini yenmek ve sorumluluk almayı öğrenmek zorunda kalacaklar. Ayrıca, bu ay yakın insanlarla veya iş arkadaşlarıyla çatışmalar dışlanmadı. Akıl sağlığı sürekli gerginlikten etkilenebilir. Böylece sorun bir çöküntü ya da hatta depresyon ile bitmiyor, "etkisiz hale getirme" ve sakinleşmenin etkili bir yolunu bul.

Sinir sistemini ve duygusal rahatlamayı güçlendirmek için birçok Kova yoga derslerine gidecek veya bir meditasyon dersine girecek. Bu gibi seçenekleri etkisiz bulabilenlerin spor salonunda “buharı bırakması” teşvik edilir. Ayrıca iyi bir dinlenme hakkında unutma. Vücudun fazla çalışmasına izin veremezsiniz, aksi halde iş ve önemli şeyler kalmayacaktır.

Kova, hayatlarını değiştirmeye devam ederken, görünüşünü unutmayacak. Mart ayında, şekli geliştirmek için "diyet yapmaya" karar verecekler. İşte bu zorlu önlemlere karşı sadece Sarı Domuz, bunun yerine "zararlı" yiyecek ve gece atıştırmalıklarından vazgeçmenizi ve sebze ve proteinli yiyeceklere daha fazla yaslanmanızı tavsiye ediyor.

Burç kariyeri ve finansı

Mart 2019'daki profesyonel alanda terfi ve maaşta artış bekleyebilirsiniz. Bu sadece zor verilecek - sıkı çalışmalısın. Patron Kova'ya çeşitli sayıda sahte büyük hacimli çalışma yükleyecektir. Görevlerle zamanında başa çıkabilmek ve akşamları geç saatlere kadar ofiste kalmamak için organizasyon ve ustalık göstermek zorunda kalacaksınız. İlk sefer zor olacak, ama yakında Kova kendi çalışma sistemini geliştirecek ve sürecin tadını çıkarmaya başlayacak.

Mart ayının ortasında, meslektaşlarınızla konuşurken ifadelerinizde dikkatli olmalısınız, aksi takdirde detractors elde edebilirsiniz. Onlar kıskançlıktan kısaca “boğulmuş”, çünkü şirket yetkililerin en çalışkan çalışanın konumunu yükseltmeyi planladığını duymuştu, ama şu an için en iyi aday sensin. Alay hareketlerine ve alaylarına dikkat etmiyorsanız, lider konumunu koruyabilir ve yönetime daha fazlasını hak ettiğinizi kanıtlayabilirsiniz.

Mart 2019'daki Kova işadamları, tüm işlerini kendi işlerini geliştirmeye odaklamalıdır. İşletmenin yeniden inşası, modern teknolojilerin getirilmesi ve yeni ve hırslı çalışanların işe alınması, yalnızca gelirin arttırılmasına değil, aynı zamanda kendilerini uluslararası pazarda ilan etmelerine de yardımcı olacaktır. İş seyahatleri için sık sık ayrılmanız ve yabancı ortaklarla pazarlık yapmanız gerekecek, ancak yorgunluk ve uyku eksikliği konusunda şikayet etmek zorunda değilsiniz, çünkü her şey “parlak” bir gelecek için yapılır.

Burç seviyorum

Kova'nın kişisel yaşamında Mart 2019, her şey son derece elverişli. İlişkiler sakince ve uyumlu bir şekilde gelişir, işteki zorluklar bile bu idilleri kıramaz. Bu burçtan bazı temsilciler, diğer yarısına bir teklif vermeye karar verecekleri romantik duygularla o kadar özümseyeceklerdir.

Baharın başında yalnız Kova yeni bir arkadaş edinecek, sanal hayatta sadece tanıdık olacak. Gerçek bir toplantıyla ertelemeye değmez, bu yüzden çok fazla zaman kaybolduğuna pişman olmazsınız. Dostça iletişim sorunsuz bir şekilde romantik bir yöne dönecek ve Kova duygularından korkmuyorsa, ancak ilişkinin gelişmesine izin verecekse, yakında sevdiği kişiyle ne kadar mutlu olduğunu anlayacaktır.

Kova Ailesi Mart 2019, istisnai şekilde olumlu olaylar ve duygular vaat ediyor. İşyerindeki iş yüküne rağmen, eşine, çocuklarına dikkat edebilecek ve hatta akrabalarını ziyaret edebilecekler. Küçük ev işleri ve maddi zorluklar mümkündür, ancak karşılıklı anlayış ve aile desteği sayesinde kolayca çözülebilirler.

Ayın sonuçları

  • Mart 2019’da, Kova bağımsız bir şekilde kendi mutluluğunu “güçlendirmeli” ve bir mucize beklememelidir.
  • Sıkı çalışma, kariyer basamaklarını ilerletmeye yardımcı olacak ve takımdaki konumunu güçlendirecektir.
  • Finansal zorlukların üstesinden gelmek net bir bütçe planlamasına ve tasarrufuna yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send