Rüya yorumu

Şubat 2019 için Koç burcu - kariyer ve finans

Pin
Send
Share
Send
Send


Amaç ve sebat, Koç'un istediklerini elde etmesine her zaman yardımcı oldu ve kışın sonunda bu nitelikler “kendi ellerine oynayacak”. Umutsuzca başarı için gayret gösterecekler ve her türlü engelin üstesinden gelebilecekler. Uzun zamandır yeni bir meslek öğrenmek için kurslara kaydolmak istedim, ancak bunları işle birleştirip birleştiremeyeceğimi bilmiyorum. Gelecek ay nasıl gelişeceğimi öğrenmek için Şubat 2019'da Koç burcuna ait ayrıntılı bir burç incelemeye karar verdim. Ana olaylar ve "tuzaklar" üzerine bu makalede anlatacağım.

Genel astrolojik tahmin

Şubat ayında, muazzam değişiklikler Koç'un yaşamına girecek. Gerçek şu ki, etrafta olan her şeyin hemen olduğuna inanmıyorlar. Genel tanınma, başarılı kariyer, finansal bağımsızlık ve kişisel idil. Bütün bunlar, bu zodyak tabelasının temsilcilerine şaşırtıcı derecede kolay verilecek. "Yakalama nedir?" - düşünecekler. Ancak bu, daha önceki çabaları için Sarı Domuzun sadece bir ödülü.

Olayların ana bölümünde, Koç'un şerefine ve şerefine, hiçbir durumda yakın insanları unutmamalıyız, çünkü ona her zaman destek verdiler. Çok fazla çalışma olsa bile arkadaşlarla iletişim kurmak ve akrabaları daha sık ziyaret etmek gerekir. Ek olarak, şubat ayında bazıları, bir kerede bazı zor durumların çözüleceği için Koç'a harika bir hizmet sunacak.

Gelecek vaat eden teklifler ve karlı projeler olacak. Burçlar, şimdiden İngilizce kurslarına kayıt olmanızı tavsiye ediyor, çünkü yakında yabancı ortaklarla şahsen görüşmek zorunda kalacaksınız. Şubat 2019, romantik bir notla sona erecek. İşaretin yalnız temsilcileri gerçek aşklarını karşılayacak ve zaten bir ilişki içinde olanlar yeni bir seviyeye taşınacaktır. Bazı çiftlerin bu ay hamilelik hakkında bilgi edinmeleri mümkündür.

Sağlık burç

Şubat ayındaki olumlu eğilime rağmen, sağlık sorunlarından kaçınılmamaktadır. Mevcut olaylardan duyulan duyguların çokluğundan veya kendi başarılarının hızlı bir şekilde kutlanmasından, Koç, baskıya “atlamaya” başlayacaktır. Bu çerçevede, solunum sistemi ile ilgili problemler ortaya çıkabilir. Burçlar, inceleme yapmak için hemen bir kardiyoloğa başvurmanızı önerir.

Kış sonunda, Koç'un fiziksel aktiviteye odaklanması gerekir. Yürüyüş, aerobik ve yüzme ile başlayabilir, vücudu biraz hazırlayarak spor salonunda koşu ve derslere gidebilirsiniz. Orta derecede egzersiz, kardiyovasküler sistemin güçlendirilmesine ve solunum problemlerinin hafifletilmesine yardımcı olacaktır. Ek olarak, Koçlar figürlerinin nasıl değiştiğini fark edecekler ve bu onlar için kesinlikle gerekliydi, çünkü Yeni Yıl tatillerinden sonra hafifçe iyileşti.

Çevreleyen değişikliklere baktığımızda, Koç, görünüşlerini iyileştirmeyi taahhüt eder, ancak Sarı Domuz acele etmemenizi tavsiye eder. Kuaför ve güzellik uzmanlarına seyahat etmek Mart ayına taşınmak daha iyidir, çünkü sonucun hazzı çabucak kaybolur ve hoşnutsuzlukla yer değiştirir. Bu ay masaj veya aromaterapi gibi rahatlatıcı tedavilere başvurmanız önerilir. Boş zamanlarında yoga yapmak ya da meditasyon yapmak iyi olurdu.

Burç kariyeri ve finansı

Son zamanlarda, Koç'ta çalışma sık sık üstesinden gelmek için çok çaba sarf etmekte zorlanıyordu ve devam etme arzusu kaybedildi. Ek olarak, eski davalar sürekli olarak değerli zaman alan iyileştirme gerektiren taleplerini talep ediyorlardı. Ancak şubat ayında her şey "petrole" benzeyecek. Koç'un iyimserliği ve coşkusu ancak imrenilecek. Becerikli ve standart dışı düşünme sayesinde, daha önce üstlenmekten korktuğu görevlerle bile başa çıkabilecek.

Sorumluluk ve inisiyatif, Koç'un kariyer basamaklarını yükseltmeye yardımcı olacak etkili kişiliklerin dikkatini çekmesine olanak sağlayacaktır. Birdenbire, birçok fırsat önlerinde açılacak ve kaçırılmaması önemlidir. Eğer cazip bir işbirliği teklifi ortaya çıkarsa, hiçbir durumda reddetmemeliyiz. Yeni iş yerinde, Koç, potansiyelini gerçekleştirebilecek ve hırsları gösterebilecek.

Finansal durum hızla iyileşecektir, bu nedenle yılın hostesi bir kerede 2 banka hesabı açmayı önerir - ana ve mevduat hesapları. İlk hesap, arzuların ve ihtiyaçların gerçekleştirilmesi için güvenle kullanılabilir ve ikincisi sayesinde, kendi işinizi kurmak için paradan tasarruf etmeniz yakında mümkün olacaktır. Kış sonunda büyük alımları reddetmek daha iyidir, ancak kendinize ve sevdiklerinize güzel hediyelerle davranmak oldukça mümkündür.

Burç seviyorum

Şubat 2019’da, Koç’un ruhu sıcak ve neşeli olacak ve bunun nedeni işteki başarılar değil - aşık olacak. Uzun zamandır unutulmuş olan bu duygu ona ilham verecek ve mutlulukla dolduracak. Ama coşkunun, düşüncesizce düşünmeye müdahale etmemesi, tatsız bir tat bırakmayı geride bırakacak tamamen uygunsuz bir kişi ile olması önemlidir. Yakın zamanda sevdiklerinden ayrılanlar, burç kendi kendine geri çekilmemeyi, uzun zamandır dikkatini kendine çekmeye çalışan bir hayranla buluşmayı tavsiye ediyor.

Şubat'taki bir ilişkide olan Koç, kendi mutsuzluğunu makul olmayan şüpheler ve kontrollerle mahvedebilir. Durumdan vazgeçmeye ve ortağa sorumlu kalma fırsatı vermeye değer. İlk başta, zor ve sıradışı olacak, ama yakında sevgili o kadar aptal olmadığını fark edeceksiniz ve ona güvenebilirsiniz. 5 Şubat'ta gerçekleşecek olan Yeni Ay'da halka açık yerlerde ve yerleri ziyaret etmeniz önerilmez, böylece evde romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Markanın aile üyeleri, maddi durumun sert bir şekilde kötüleşeceği için ani masraflara sahip olacak. Ama paniğe kapılmayın ve borca ​​acele etmeyin, sadece tasarruf ve sabır göstermeniz gerekir - yakında her şey yoluna girecek.

Ayın sonuçları

  • Şubat ayı Koç yaşamının tüm alanlarında olumlu değişiklikler getirecektir.
  • İş yerinde, aktif olmalısınız, inisiyatif ve yaratıcılık göstermekten korkmamanız gerekir.
  • Kişisel ilişkilerde, kısıtlama göstermeniz gerekir, aksi takdirde çakışma olmadan olmaz.
  • Sağlık sorunlarını göz ardı ederek, ciddi hastalıkların gelişmesine izin verebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send