Rüya yorumu

Şubat 2019 için Leo için doğru burç - kariyer ve para

Pin
Send
Share
Send
Send


Şubat 2019'da Leo için bir burç hazırladım. Kışın son ayında nasıl daha iyi davranacağınızı anlamak için okuyun. Kendimi sık sık tavsiye ettiğim, kanıtlanmış astrologların önerilerini ve tahminlerini topladım. Eylemlerinizi kendi tavsiyelerine göre ayarlayarak hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilir ve iyileştirebilir;

Genel trendler

Şubat - Doğru öncelikleri belirlerseniz ve zamanınızı yönetirseniz, Lviv dönemi nispeten elverişlidir.

Astrologların önerileri:

 1. Uzlaşmayı aramayı öğrenmelisin, sadece kendi bakış açını savunmasın. Bu görüş sizinkinden çok farklı olsa bile, başkalarının görüşlerini ve var olma hakkını kabul etmeyi öğrenin. Her iki tarafa da uygun bir çözüm bulmak, sizin durumunuzda, gelecekte birçok temettü getirebilecek çok değerli bir beceridir.
 2. Şubat ayında Aslanlar çok daha fazla enerji harcayacak, bu da sadece kilitlenecek. Bu güçleri boşa harcamak değil, akıllıca kullanmak çok önemlidir. Bu büyük potansiyelinizi hangi hedefleri kullanabileceğinizi düşünün ve aktif olarak hareket etmeye başlayın, çaba gösterin.
 3. Çok güçlü bir destek bulmanız, çok etkili patronunuz olacak kişiyi tanımanız mümkündür. Kalbinizi insanlara açın, herkese nezaketle davranın - bu şekilde hızlı bir şekilde hayatınıza, küresel hedeflerinize ulaşmada önemli bir rol oynayacak doğru insanları çekeceksiniz.
 4. İlişkiye gelince, bu alanda sorunlar olabilir. Onlardan kaçınmak için Lev'in huzursuzluğa son vermesi ve bir ortakla pazarlık etmeyi öğrenmesi, her ikisini de eşit şekilde karşılayacak çözümler üretmesi gerekiyor.
 5. Üretken, yararlı temaslar ve hedeflere ulaşmak için bir ay olacaktır. Leo, Şubat ayında, ihtişamını ve hırsını tüm ihtişamıyla gösterebildi; bu, gelecekte iyi sonuçlar getirecekti. Sadece uçacaksın, bir çok vakayı tekrar açmayı başaracaksın. Tüm bitmemiş işleri tamamlamak, eski taahhütlerini yerine getirmek ve küresel hedefinize doğru büyük bir adım atmak için bu uygun dönemi kullanın.
 6. Bir kariyerde, durum tahmin edilemez. Patronlar değişebilir, rakipler veya diğer rakipler sizin gibi aynı pozisyonları talep ederek ortaya çıkacaktır. Değişen koşullar altında bir dalganın tepesinde kalmak için ustaca ayar yapmanız ve bir başkasının ihtişamının enkazı altında gömülmemeniz gerekir.

Şubat ayının sonu daha az enerjik olacak, ama daha rahat olacak. Kışın son günleri tembel olmak ve bir sonraki güçlü sarsıntıdan önce iyi bir dinlenme yapmak için yeterli olabilir.

Aile ve sevgi

Şubat, kişisel bir yaşamın düzenlenmesi veya kurulması için nispeten uygun bir dönemdir. Gelecekteki güçlü ilişkiler için sağlam bir temel oluşturabilir veya mevcut ittifakınızı bir ortakla uyumlu hale getirebilir veya iyileştirebilirsiniz.

Astrologların tahminleri ve önerileri:

 1. Lviv artan duygusallığı görebiliyor. Uzun süre ilişki içindeyse, ellerde oynayacak - daha fazla romantizm ve hassasiyet ortaya çıkacaktır. Ancak, geçmiş ilişkilerin hatıralarına daldırılabilecek ve bu konuda kendilerini depresyonda bulabilecekleri yalnız aslanlar üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır.
 2. Astrologlar rasyonalizm ve mantığı unutarak, Şubat ayında duyularda yaşamayı tavsiye ediyorlar. Bu ay, kalbiniz sizi tam olarak aldatmayacak, o yüzden onu, sezgilerinizi dinleyin - ve kalbin işleyişini ilgilendiren her konuda kesinlikle doğru kararları alın.
 3. Sadece duygularınızın olumlu olması önemlidir, bu nedenle olumsuz duygular ve tepkilerle baş etmeyi öğrenmelisiniz. Diğer insanların sözlerine ve davranışlarına nasıl tepki gösterdiğinizi kontrol edin, davranışınızın her zaman yeterli olup olmadığını kontrol edin, daha yumuşak ve daha olumlu olamazdınız.
 4. Hem erkek hem de kadınlar Leo burcunda doğmuşlar, eğer yalnızlarsa, Şubat ayında gerçek ruh eşlerini karşılayabilirler. Yeşil ışığı açarlar, bu yüzden acilen harekete geçmeniz gerekir. Akşamları evde oturmayı bırakın ve genellikle insanların şirketlerinde görünün. Yıldızlar kesinlikle size sevgi gönderecekler, ancak bu şansı artırabilir ve toplantıyı hızlandırabilirsiniz.
 5. Tahminler, Leo'nun cinsiyetine bağlı olarak biraz farklılık gösterir. Bu yüzden, kadınlar “prenses sendromu” nu unutmalı ve buluşma ve ilişkilerde inisiyatif almaya başlamalıdır. Aksine, erkekler, yalnızca ulaşmak ve seçmek zorunda kalacakları dikkatle o kadar kuvvetli bir şekilde kuşatılacaklardır. Bu durum - sadece Şubat ayında.

sağlık

Şubat ayında Lviv'de enerji ölçeğin dışında olacak. Hem fiziksel hem de ahlaki güçlerden büyük miktarda kazanacaklar. Kullanmaya gerek duymadıklarından, her durumda omzundalar. Bu kadar güçlü bir potansiyeli hiçbir şey için kullanmamak, fırsatları sınırlarında fark etmek çok önemlidir.

Ve böylece enerji her zaman yüksek seviyede kalır, vücuda uygun bir dinlenme vermek gerekir. Yeterince uyuduğunuzdan, spor yapmak için girdiğinizden ve hatta masaj kursu aldığınızdan emin olun.

Kız çocuklarının Şubat ayında hamile kalma şansı çok yüksek, bu yüzden uzun zamandır hamile kalmayı hayal ediyorsanız, aktif olarak denemenin zamanı geldi.

Para, iş, iş

Şubat ayında istikrarlı finansal durum çağrılamaz. Aslanlar inişler ve çıkışlar yaşayacaklar. Bazı plansız büyük harcamalar olasıdır. Kendi araçlarınızı kullanarak zorluklarla başa çıkmaya çalışmak çok önemlidir. Borç almayın veya arkadaşlarınızdan ödünç almayın. Gelecekte bu finansal yükümlülüklerin üstesinden gelemeyeceğiniz ağır bir yük olabilir.

Zorluklar felsefi olarak ele alınmalıdır - er ya da geç sona erecek, ve özgürce nefes alabilirsiniz. Yararlı temaslar yapmak için zaman ayırırken faydalıdır.

özet

Pin
Send
Share
Send
Send