Rüya yorumu

Şubat 2019 için Akrep burcunda yeni burç - iş ve kariyer

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu son derece amaçlı ve çekici tabelasını insanları kışın son ayında nelerin beklediğini öğrenmek için Şubat 2019'da Akrep burcunu inceleyin. Astrologların tavsiyelerine uyarak ve tahminlerini inceleyerek, kendiniz ve aileniz için en mutlu ve verimli hayatı inşa edebilirsiniz.

Genel trendler

Akrep neredeyse büyülü, çok özel bir işarettir. Genellikle bu insanlara her şeyde şans eşlik eder, hayallerini kolayca gerçekleştirir, neredeyse her zaman istediklerini elde ederler. Bu nedenle, astrologların tavsiyelerine güvenmeleri önemlidir - o zaman yaşamlarının olumlu ve olumsuz faktörlerini hesaba katabilecek, zaman içinde kendilerine tepki gösterebileceklerdir.

Dikkat etmeniz gerekenler:

  1. Şubat ayı çok öngörülemez olacağa söz veriyor. Bu nedenle, açıkça bir şeyler planlamaya çalışmayın. Sezgiyi dinlemeyi ve değişen koşullara duyarlı olmayı daha iyi öğrenin.
  2. Anlaşmalar yapmak, yeni tanıdıklar, iş kaydı yapmak için iyi bir zaman. Genel olarak, henüz hayatında olmayan bir şeye başlamak için. Böyle bir olayın sonucu son derece elverişli olacağa benziyor.
  3. Parayı ilgilendiren her şeyde size bol şans. Kelimenin tam anlamıyla ellerine yapışacaklar, hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken miktarlarda gelecekler. Bu nedenle, hayal etmekten korkmayın - ne kadar çok istersen, o kadar başarılı olursun.

Şubat, bir zamanlar kavga ettiğin insanlarla ilişki kurma zamanı. Uzlaştırılma arzusu yoksa, en azından onları affetmeli ve zihinsel olarak hayatınızdan bir kez ve herkes için serbest bırakmalısınız. Bu, içinizde muazzam miktarda serbest enerji serbest bırakacaktır.

Aşk küresi

Akrep kişisel yaşamında "yanacak". Şubat ayında, birçok yeni insanla tanışacak, birkaç randevuya gidecektir ve gerçekten de spot ışığında olacaktır. Tabii ki, bu fırsatları hayatınıza sokmak için, en azından koltuktan kalkmalı ya da sokağa çıkmalısınız.

Astrologların önerileri ve tahminleri:

  1. Daha önce Akrep, açıkça onun yanında ne tür bir insan görmek istediğini açıkça ifade edip hayal edebiliyorsa, Şubat ayında niyetinin gerçekleşmesini görmenin zamanı gelecek. Bu nedenle, ikinci yarıya tanışma niyetinizi zaten görselleştirdiyseniz ve ifade ettiyseniz, nihayet faydalardan faydalanacak ve düzenlenen kişisel yaşamın tadını çıkarabileceksiniz.
  2. Görünümlerini izlemek çok önemlidir. Her zaman iyi görünmeye çalışın, böylece her an seçtiğiniz kişiyle tanışmaya hazırsınız. Onlar da aynı şeyleri kıyafetleriyle karşılıyorlar, yani ruhunuzu anlama arzusu duymalarını istiyorsanız, o zaman çekici görünüyorsunuz.
  3. Akreplerin insanların yaşamlarına nadiren izin verdiği için yakınlıklarının üstesinden gelmeyi öğrenmek çok önemlidir. Açmamız gerekiyor ve sonra yeni arkadaşlar ve mutlu ilişkiler için uygun ortaklar kolayca ortaya çıkacak.
  4. Zaten bir ilişki içindeyseniz, Şubat, temel değişiklikler için çok uygun bir zamandır. Örneğin, bir düğün veya gebe kalan çocuklar için.
  5. Zaten bir ailen varsa, o zaman bu çok uygun bir dönem. Uzun zamandır beklenen barış ve huzur kişisel hayatınıza girecek, seçtiğiniz kişiden tamamen memnun kalacaksınız ve kendinizin yanında olabildiğince mutlu hissedecek.
  6. Bir tatile çıkıp bütün aile ile birlikte rahatlayabilirseniz, çocuklarla birlikte. Hepinizi daha da birleştirecek, herkese çok fazla enerji verecek ve etrafındaki alanı büyük bir sevgi yüküyle dolduracak.
  7. Akrep kızları için Şubat ayında çok şanslı. Çekicilikleri ve cinsellikleri en üst düzeye çıkarılacak ve kesinlikle etrafınızdaki herkes fark edecek. Düşüncelerin huzursuzluğunu korumak ve yeni bir ilişkiye girmemek gibi, bir havuza sanki çok önemlidir. Tüm erkek arkadaşları değerlendirmek ve onlardan en iyisini seçmek için bir süre mesafe tutmaya değer.

Erkekler ayrıca bir ruh eşi bulabilir. Ancak bunun gerçekten ciddi ve tam teşekküllü bir ilişki olması için, kendi davranışınızı biraz değiştirmelisiniz. Kadınların zayıf yönlerine daha sadık olmak ve kendi içinde bir tiranın yapısını öldürmek.

sağlık

Akrep burcunda Şubat ayındaki enerji azaldı. Yaşamsal güçlerden yoksun olacaklar, bu nedenle aktif olarak çalışabilecekleri ve aktif olamayacakları muhtemel. Güneş ışığına ve “canlı” vitaminlere ihtiyaçları vardır, bu nedenle denize uçmak ve rahatlamak gerekir. Mümkünse tatil yapmayı unutmayın.

Tüm suiistimal alkollü ve yağlı yiyeceklerin tüketildiği aydınlık ve gürültülü Yeni Yıl tatillerinin sonuçları da hissedilir. Bu zararı etkisiz hale getirmek için, naturopathların yöntemlerine göre gereksiz olan her şeyi temizlemek gerekir.

Sporu unutmayın - bu zor dönemde sadece sağlık için gereklidir. Düzenli fiziksel aktivite çok fazla enerji açığa çıkarır ve daha iyi hissetmenize yardımcı olur.

Para, iş ve iş

Şubat, finansal büyüme ve kariyer artışı için çok uygun bir dönem. Bu nedenle, Akrepler, kariyer basamakları boyunca büyük bir sıçrama yapmak, daha fazla kazanmaya başlamak ve tüm finansal sorunları kalıcı olarak çözmek için mümkün olan her türlü çabayı göstermelidir.

İlginç bir gerçek, paranın sadece bir ödeme olarak değil, gelecek olması. Finansal olarak ifade edilen hoş sürprizler tamamen beklenmedik kaynaklardan gelebilir. Piyango bileti almayı bile deneyebilirsiniz - bu ay Akrepler için çok şanslı.

Hizmetteki meslektaşlarla kibar bir tarafsızlığı korumak önemlidir, çünkü işte genel olarak atmosfer gergin olur - gelecekteki kariyerinizi olumsuz yönde etkileyebilecek bir çatışmaya kolayca başlayabilirsiniz. Bu yüzden açıklamalarda ve eylemlerde son derece dikkatli olun.

özet

Pin
Send
Share
Send
Send