Rüya yorumu

Akrep burcunda bir erkekte ve bir kadında

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğum haritasındaki Akrep burcundaki yükseliş, insan davranışının karakteri ve özellikleri hakkında çok şey söyleyebilir. Bu soruyu erkekler ve kadınlar için düşünün. Böyle bir kişiye nasıl yaklaşılacağını anlamak ve anlamak için makaleyi okuyun.

Genel bilgi

Yükselen - bir insanın diğer insanlar tarafından algılanmasını karakterize eden bir kavram. Etrafındaki insanların gördüğü şey bu. Tabii ki, böyle bir görüntü gerçek karakter ile çakışmayabilir. Bu, koruma işlevini yerine getiren bir tür maskedir.

Akrep'teki yükselen, sahibine zor bir karakter veriyor. Böyle bir kişiyle tartışmamalısınız ve onu kızdırmaya çalışmak zorunda değilsiniz, çünkü sonuçları korkunç olabilir.

O, itici, acımasız eylemler yapabilen, duyguları hapseden biri. Harika bir mizah anlayışı var, ama iğneleyici değil, konuşmacıyı incitir ve incitir. Vindictive ve vindictive, o yıllar sonra bile suçluyu bir kaç fiş hatırlayabilir.

Her zaman doğrudan arzuları ve iddiaları hakkında konuşur, duygularını gizlemez. Bu aynı anda hem bir erdem hem de dezavantajdır, çünkü diğerleri kaba olarak basitlik alabilir.

Akrep burcunda bir kadın

Böyle bir kız, anlaşılması oldukça güç olan karmaşık ve çelişkili bir doğadır. Davranışı göz açıp kapayıncaya kadar değişir ve ondan ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz. İçinde tamamen farklı iki insan yaşıyor gibi görünüyor. Birbirleriyle iyi geçinemezler ve zafer önce gelir, sonra diğeri.

Böyle bir kişinin davranışının özelliği başka nelerdir:

 1. Hayatı bir dizi aşırılıktır. Sonra aktif olarak, dinlenmeden çalışır ve hedeflerine ulaşır. O an gücünü kaybeder ve kanepeye sığar, hiçbir şey yapmaz ve melankoliye düşkündür.
 2. Gri bir kardinal olarak adlandırılabilir. Kendisi olağanüstü bir kişilik gibi görünmüyor, ancak bu izlenim aldatıcı. Diğer insanlara ustaca ve kurnazca davranıyor, katılımını göstermiyor. Ve onlardan istediklerini alır. Aynı zamanda, inisiyatif aldıklarına tamamen güveniyorlar.
 3. O çok dikkatlidir, tek bir önemsememek onun dikkatinden kaçamaz. Ve en vahşi hayalleri bile gerçekleştirmeye yardımcı olur. Çevresindeki insanların itaatkâr kuklalara dönüşmesi, arzularını tatmin etmek için her şeyi yapmaya hazır olması için hangi dizgilerin çekilmesi gerektiğini hassasiyetle anlar.
 4. Aynı zamanda, kendisi görünür olmak için çaba göstermez ve hatta ondan kaçınır. Sahnesi değil sahne arkası. Ancak oditoryumda katılmamak için aşağı inmek.
 5. Bazı yüksek, büyülü kuvvetler tarafından yardım ediliyormuşçasına göründüğü kadar hassas ve kesin davranır.
 6. İnsanları görüyor, çok anlayışlı ve belirli bir kişinin belirli bir durumda nasıl davranacağını anlayabiliyor.
 7. Taraftan arkadaşça, misafirperver ve girişken bir kız izlenimi veriyor. Ama sadece onun için faydalı olabilecek insanlar arasındaysanız. O zaman iletişim kurmak kolay olacak, konuşmalar için pek çok ortak konu bulacaksınız.
 8. Yüzeysel değil, düşüncesi şeylerin, nesnelerin ve olayların özünü anlayan entelektüel bir kişiye ihanet ediyor. İhtiyacı olursa bilgiyi iyice anlayacak ve belirli bir konuda uzmanlaşacaktır.
 9. Asla hiçbir şey için bir şey yapmaz. Onun sözlerinden ve eylemlerinden herhangi biri amaçlanan hedef yönünde atılmış bir adımdır. Bu nedenle kendimizi iyi ilişkiler, yardım ve iltifatlarla aldatmamalısınız.
 10. Nadir durumlarda, duygusallık gösterebilir ve duygularını dürtmek için buhar bırakabilir. Bu anlarda, özünü gösterir, sert davranır, düşüncesizce, sofistike olarak suçludan intikam alır. Duygular serbest bırakıldığında, yaptığı şeyden acı bir şekilde pişmanlık duyacaktır.

Bir erkek Akrep burcunda yükselen

Böyle bir adam acımasız ve basittir. Ancak, bu niteliklere rağmen, birçok arkadaşı var. Ancak kendi birimlerine daha yakın, yüzde yüz güvenilir olabilen ona sadık insanlar.

Karakterinin ve davranışının özellikleri:

 1. Çocukluk döneminde, başkalarının hoş görmeyeceği, oldukça karmaşık bir karaktere sahip. Bu nedenle, o zamandan beri neredeyse hiç arkadaşı kalmadı. Yargılamadaki keskinlik ve anlaşılırlık nedeniyle, yakın insanlar bile ondan uzaklaşıp tüm iletişimi durdurabilir.
 2. Kadınlara sakince davranır, yakından itiraf etmez, gündelik iletişimini içten bir şefkat olmadan tercih eder. Bu özellikle genç yaşta belirgindir. Neredeyse her kadını memnun etmek onun için kolaydır, her zaman çok güzel kadınlardan oluşan bir seçki vardır.
 3. Fakat bir kız karşılıksız olsa bile, amacına ulaşmak için her şeyi yapacaktır. Ve bunu başardıktan sonra, dramatik bir şekilde ilgisini kaybedebilir, kendisi için zafer listesinde başka bir kene koyarak.
 4. Yetişkinlikte, daha ciddi hale gelir ve karısını seçmeye başlar. Bu konuda, talepkar, o yüksek bir bara sahiptir. Aby ona ne uygun olmazdı. En değerli, güzel ve zeki seçer.
 5. Aynı zamanda, kendisi en cesur süvari değildir. Alaycılık, alay ve alay bile açık taleplerle birlikte onun stratejisidir. Sonunda güzel bir kızın kendi seçtiği kişi olması şaşırtıcı değil, ancak özgüveninin düşük olması şaşırtıcı değil.
 6. Rahatlamak ve yüksek ihtiyaçları karşılamak için paraya ihtiyacı var. Bu nedenle, çok para kazanmak istiyor. Tüm diğer hedeflere öncelikli öncelikli başarı kazandırır.
 7. Sevdiklerinin desteği bu konuda çok takdir edilir ve duygusaldır, ancak hiçbir zaman açık bir şekilde duygu göstermez. Gerçekte savunmasız bir ruhu gizleyen sadece bir maske olmasına rağmen bayat bir rusk gibi görünüyor.

Videoyu izle: Akrep Burcu Özellikleri. Kadını Erkeği Nasıldır? (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send