Rüya yorumu

15 yıl birlikte yaşadık: ne düğün ne verilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Düğün yıldönümleri - hepsinin en romantik yıldönümü. Eşler 15 yıl boyunca birlikte yaşadıysa: ne tür düğünler planlıyorlar? Düğün gelenekleri yeniden gündeme geliyor ve düğün tarihini kutlama geleneği devreye giriyor. Üçüncü evlilik yıldönümüne kristal denir. Bu tarih evlilik ilişkisinde bir dönüm noktasıdır ve bu nedenle en kırılgan madde - cam, kristal olarak adlandırılır.

Kocam ve ben arkadaşlarımıza yıldönümleri için bir standta kristal bir top verdik ve iç mekanlarda çok uyumlu görünüyordu - özellikle arka ışıkla. Makalede, bir kristal düğünü kutlayanları nasıl kutlayacağınızı ya da nasıl kutlayacağınızı ve bir kutlamayı nerede kutlayacağınızı anlatacağım.

Kristal Jübile Gelenekleri

Neden bu tarihe kristal deniyor? Çünkü yıllarca süren evliliklerden sonra bile, evlilik birliği dağılabilir. Daha önce, onbeş yıllık yıldönümü cam olarak adlandırılmıştı ve ancak yakın zamanda kristal olarak yeniden adlandırılmıştı. Bir tuhaf hareket veya ihmal kırılgan bir şeyi kırabilir.

Birlikte yaşamanın 15. yıldönümü olan kristal düğünü nasıl kutlarlar? Bu farklı şekillerde yapılabilir:

  • ev çevresine bir kutlama düzenlemek;
  • sevdiklerinizle yalnız bir gün geçirin;
  • restoranda akşam yemeği düzenlemek.

Evde yıldönümü cazibesi vardır. Sadece çocuklar ve ebeveynlerle bir aile yemeği düzenleyebilir veya birbirleriyle yalnız kalabilirsiniz. Çocuklar sizinle birlikte yaşarsa, ebeveynlerin aile gelenekleri aile gelenekleri haline gelecektir. Ebeveynler her zaman çocuklar için davranışlarına ve birbirlerine karşı tutumlarına bir örnek teşkil eder. Çocukların geleceği, evlilik yaşamları ebeveynlerin evlilik ilişkilerinde başlar.

Masa, kristal ve cam eşyalar ile servis edilmeli ve şenlikli akşam yemeği menüsü gevrek yemekler içermelidir. Bu pişmiş gevrek tavuk, patates cipsi, turşu ve lahana turşusu olabilir. Tatlı olarak, gevrek mısır gevreği ve çubuklar sunabilirsiniz.

Düğünün 15 yıllık romantik yıldönümü, kristal ya da camın dediği gibi herkesin rahatı veya rahat bir restoran ya da kafede geçirilebilir. Unutulmaz yerlerden geçin, ilk tarihi hatırlayın, ilk öpücüklerin cazibesi ile doldurun - bu anlar bir hazine olarak dikkatlice bellekte tutulmalıdır.

Arkadaşlarınızı ve iş arkadaşlarınızı kutlamaya davet etmeye karar verirseniz, bir restoranda bir parti verebilirsiniz. Ancak, ruhun yetkisiz kişiler olmadan birbiriyle iletişim kurma zevkini ve yalnızlığını kabul etmesi durumunda, bunun yapılması kesinlikle gerekli değildir. Mali izin verirse, romantik yerlere küçük bir gezi yapabilir ya da gemide bir tekne gezisine çıkabilirsiniz.

Hediyeler

Ülkemizde kristal gelenekleri geniş çapta gelişmiştir, bu yüzden hediye seçimi güçlük yaratmayacaktır.

Şarap kadehi ve kristal kadehler yıldönümünde verilir, zil çalmaları her zaman unutulmaz bir tarihi hatırlatır.

Kristal vazo, ciddi tarihler için geleneksel bir hediyedir, bu nedenle, 15. yıldönümü için vermek güvenlidir. Herhangi bir iç süsleyecektir.

Yıldönümü karısı bir bardak bira bardağı verebilir. Bu hediye her zaman memnun olacak ve gereksiz olmayacak.

Her iki eşe de şarap-kadehler, kadehler ve sürahiler için bir kristal seti sunulabilir. Bu çatal bıçak takımı her zaman için her zaman masanın dekorasyonu olacak.

Eşlerin yeterli miktarda çatal bıçak takımı varsa, bir kürsüye bir kristal top verebilirsiniz. Bu sihirli nesne iç mekanı süsleyecek ve ona gizemli bir gizem katacaktır. Aynısı kristalin (işlenmemiş mineral) dürtüleri için de geçerlidir.

Dans eden bir çiftin kristal heykelcik - 15. yıldönümü için temalı bir hediye.

Kristal para ağacı, kalpten sunuluyorsa, eşlerin evine finansal akışlar çekecektir. Ona bir kristal çan takabilirsiniz.

Dikkat! Evlilik yıldönümünde, kristal hediyeler sunmak gerekmez, ücretli bir fotoğraf oturumu veya tesise bir gezi ile eşleri memnun edebilirsiniz.

Sonuç

Böylece, 14 yıllık evlilik geçti, on beşinci yıldönümü geldi - kristal bir düğün. Eşler evliliğin üçüncü ve yedinci yıllarının krizini ve bir sonraki evlilik sınırını geçti. Bununla birlikte, birlikte yaşamanın 15. yılı, ilişkilerde istikrarı garanti etmez, sendika, dışarıdan veya içeriden en ufak bir çabayla kolayca ayrılabilir.

Hafızada yalnızca olumlu anları düzeltmek için bu dönemdeki ilk toplantıları ve tarihleri ​​hatırlamak çok önemlidir. Bütün bunlar, aile hayatında kaçınılmaz olarak kristal bir jübile ile yaklaşan başka bir krizden kurtulmaya yardımcı olacak. Birbirinize dikkat edin, mutlu anların hatıralarını dikkatlice tutun - önünüzde mutlu bir evlilik birliğini bekliyor olacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send