Rüya yorumu

Kova burcu için Ocak 2019 - kişisel hayatta

Pin
Send
Share
Send
Send


Dinlenme ve denge iyi bir erkek ya da kadın olsa, Ocak 2019 için Kova burcuna söz veriyor. İyi şanslar elbette onlarla tanışacak, ancak yalnızca iyi bir kış tatilinden sonra. Ancak, her şey çok pembe değil, kıskançlıktan zarar vermeye çalışan tetikçiler olacak. Bu tür insanlarla savaşmanın faydası yoktur, tek yolu onlardan uzak durmak, yaşamlarına izin vermemektir.

Ocak Ayındaki Yıldız ve Gezegen Kovalarına Etkisi

Şimdi bu işaret temsilcilerinin refahının ilk kış ayında ne yapacağını anlama zamanı. Kovaya dikkat et, yönetici gezegenlerin üçlüsü olacak. Güneş, her zaman lider Uran ve adaçayı Jüpiter yardımcı olacaktır. Gezegenler, karmaşık sorunların canını sıkmayacak şekilde deneyecek. Önümüzdeki ay, çok iddialı planların uygulanmasının zamanıdır.

Uranüs'ün bahsettiği Kova'nın yaratığı güneş enerjisi ile beslenir. Sonuç olarak: ne engeller ne de çarparak açılan kapılar engel teşkil edemez. Tüm planlarımız tamamlanacak, ancak emek özelliklerinin değişmesi ve dinlenilmesi şartıyla.

Bu tahmine inanmayan Kova, kıskanç bir düşmana karşı servetlerini kaybetme riski taşımaktadır. Yalnız olması iyi. Pluto neyin amaçlarını yıkmaya, planlarını karıştırmaya, enerji çekmeye başlayacak. Önemli olan - önemsemeyi değiş tokuş etmek değil, ana hedefe gitmek.

Kova burcunun şahsi hayatı Ocak 2019

Ay boyunca, burç Kova'nın kişisel yaşamında güçlü bir değişim vaat etmiyor. Her şey, özellikle canlı duygular olmadan, oldukça sakin, istikrarlı olacaktır. Eğer geçen yıl aile hoş olmayan bir sohbet veya kavga etmiş olsaydı, o zaman her iki tarafça da güvenli bir şekilde unutulurlar. Skandallar kendi başlarına azalır.

Bekarlar ve yalnız hanımlar kışı da şiddetli hatıralar vermiyor. Etkileyici olan her şey Yeni Yıl ağacında kalacak ve sadece unutulacak. Bu bir artı. Geceyi sevdiklerinize ayırabilir ve daha yoğun bir eğitime katılabilir veya yeni bir hobi bulabilirsiniz.

Ocak 2019’da Kova Nasıl Davranır?

Hemen, bu işaretin temsilcilerini bekleyen birçok zafer ve tanınma olduğunu belirtmekte fayda var. Her şeyden önce, iş, bir kişinin istihdamı ile ilgilidir. Fabrikalarda çalışan işçilerin, Yeni Yıl tatilinden sonra başları ile çalışmalarına dalmaları gerekir. Sonuçta, kariyer gelişimi veya maddi teşvikler olasılığı yüksek.

2019 Ocak ayının burçlarında kendileri için çalışanlar daha da ciddi sonuçlar alacak. İşin refahı herkesi memnun etmeyecek, ortamınızı seçerken dikkatli olmalısınız. Belki de sizi iş dünyasında ödün vermek isteyen bir kişi olacaktır. Kova'nın aynı anda birkaç şeyi yapmaktan hoşlanmadığı bilinmektedir. Onları sonuna kadar getirmeyebilirler. Kaynayan enerjinizi ve coşkunuzu bir yöne yönlendirin; sonuçlar etkileyici olacaktır.

Ocak 2019, bu işaret için profesyonel alanda yararlı, yeni insanların bir tür keşfi olacak. Ana şey, gücün ve zamanın doğru şekilde nasıl dağıtılacağını öğrenmektir. Dikkatinizi dağıtmayın, kendiniz üzerinde çalışmanın zamanı geldi.

Kova için 2019 yılında yapılan burçlara göre Ocak ayındaki olumsuz günler

  1. 06.01. - Yeni ay, seyahatler ve seyahat kontrendikedir.
  2. 21,01. - Dolunay, bu kuvvetleri elinden alacak ve olması gerektiği gibi çalışmasına izin vermeyecek.

Belirli bir zamanda ciddi bir şey planlamamak daha iyidir. Çalışmak için mümkünse bilgisayarda oturup ortaklarınızla toplantıları erteleyebilirsiniz.

olumlu

Bu dönemler, hem yeni bir şeyler başlatmak hem de ciddi bir projeyi tamamlamak veya geliştirmek için iyidir. Herhangi bir listeye dahil edilmeyen rakamlar tarafsız sayılabilir. Ne olacağı ve sonuç ne olacağı büyük ölçüde Kova'nın çabalarına bağlıdır.

  1. 01 - 02,
  2. 08 - 10
  3. 16, 18, 21, 25, 27, 29, 30.

Kova burcu kadınları için Ocak 2019

Bu bayan samimiyet, özveriyle ayırt edilir. Zeki ve önde olmak istiyor. Kova kadını daha fazla gevşememeli, kararlarını düşünmeli ve dürtüsüz davranmamalıdır. Çok sayıda arkadaş toplanmasına gerek yok, sadece birkaç gerçek arkadaş. İlkbahar itibariyle, hizmette artabilir, ancak bu Ocak ayında çok çalışmak zorunda kalacak.

Kova bayanlar için Ocak 2019'a ait aşk falı

Bu işaretin kadınları ve kızları genellikle kendilerini bir sonraki romanın iyi bir şey vermeyeceğini düşünerek kendilerini çerçeveye koyarlar. Sevgili seçimi çok uzun, birini aramak için zaman harcıyorlar. Sonuç olarak, bu yaşam görüşüyle, bazıları on yıl boyunca görkemli tecritte kalma riski altında.

Bir partnerle görüşürken sakinleşmek ve doğal olmak gerekir. Sonsuz SMS ve normal aramalar şeklinde müdahaleci eylem yok. Basit kurallara uymayı öğrenin. Mutlu bir kişisel hayatın gelmesi uzun sürmeyecek. Ciddi bir ilişkiye sahip olmak önemlidir ve bir kerelik toplantıları unutmak daha iyidir.

2019 Ocak için mali burç

Bir iş değişikliği için en uygun karar, eğer böyle bir karar verilmişse, ilk kış günleri burçlara göre değerlendirilir. Yetkililere karşı sert açıklamalar yapmadan, sessiz ve skandalsız bakım yapılmalıdır. Geri gelmek zorunda kalabilirsiniz, neden köprüler yakmalısınız.

Kova Kadını'nda öngörü, doğuştan gelen değildir. Onun için en önemli şey kendini kontrol edebilmektir, ki bu her zaman mümkün değildir. Kendi içinde ayık düşünmeyi engelleyen tüm duyguları bastırarak, bir eylem planı hazırlamak için gerekli olan şarttır. Hazinenin kafasına düşmesini beklemek anlamsız. Ocak sana gerçek dışı karlar vermiyor. Ancak, gelecek için mükemmel beklentiler olacak. Yeni projeler geliştirme zamanı geldi. Yeni bir fikirle ateş alan Kova kızı artık durdurulamaz.

Kova burcu erkekler için Ocak 2019

Bu işaretin kıskançlığı ve baş dönmesi bir beyefendi için bir kötülük yapabilir. Kesinlikle verimli olacağı ve gelecekte birçok ikramiye getireceği için bu dönemde çalışmaya odaklanmak önemlidir. Etrafa baktıktan, geçmişten sonuçlar çıkardıktan sonra yeni hedefler koymanın zamanı geldi. Hayallerin var mı? Tembellikten vazgeçerek onlar için çaba göstermenin zamanı geldi.

Ocak 2019 için aşk burç

Lisans pozisyonlarını kabul eder ve çoğu zaman değiştirmeyi istemez. Ancak, aynı zamanda sevgi ve şefkat isterler. Kadınlar kendileri zor bir günün ardından rahatladığınız koltuktan kaçmayacaklar.

Kova adam, haftasonunu arkadaşlarının gittiği evin dışında geçirmeli. Yeni tanıdıklar şüphesiz olacak ve belki de bir bekarın durumu yakında değişecek. Büyük romantizmden ayırt edilmeyen ve onun için çabalamayan biri, onun seçtiğini hala hatırlamalı ve bazen çiçeklerle bile mutlu etmelidir.

Aile hayatı için bazen eşin tutkulu flaşlarla seyreltildiği ölçülür. Samimi yaşam mutlaka bir çeşitliliğe ihtiyaç duyar. Çocuksuz iki kişi için gereksiz toplantılar, aksi takdirde gri varlığı sağlanır.

Erkek Kova için Ocak 2019'a ait mali burç

Geçmiş tatiller, hesapları ve cüzdanı büyük ölçüde mahvetti, bu nedenle ayın geri kalanı onları yenilemek zorunda kalacak. Yetkililer sizi unutmaz, bu yüzden yeni zorluklara hazır olduğunuzu göstermelisiniz. Nerede haklı olmadıklarını bulmak için harcamalara daha fazla dikkat etmek gerekir.

Kova'nın para biriktirmeyi öğrenmesinin, kazancının bir kısmını ertelemesinin zamanı geldi.
Kredi, özellikle yılın başında almaya değmez. Yakında öde başarılı olmaz. Biraz beklemek ve işe dalmak daha iyidir. Bir promosyonla ödüllendirilecek, ancak biraz sonra.

Sonuç

Ocak 2019'daki tüm Kova burcu, tembellikten kurtulmalı ve resmi görevlerine teslim olmalıdır. Kış başında bekleniyorlar:

  • büyük masraflarla eğlenceli eğlence
  • zor iş
  • kariyer gelişimi

Cennete gelen manna beklemeyin, olmaz. Sadece sıkı çalışma ve cüretkar girişimler hayatı iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send