Rüya yorumu

2020 Doğu takviminde hangi hayvandır

Pin
Send
Share
Send
Send


Hepimiz biliyoruz ki bu yıl 2019, Doğu burçlarına göre Sarı Toprak Domuz yılı olarak kabul edilir. Peki hayvanın gelecek 2020 yılı nedir? Bunu bilmekle ilgileniyorsanız, aşağıdaki materyalleri okumanızı öneririm.

Çin burçlarında 2020

Gelecek yıla kadar hala çok zaman kalsa da, Dünya Domuzu tarafından kimin teslim edileceğini önceden bilmek gereksiz olmayacak.

Ve bunun yerel ülkelerde olduğu gibi 31 Aralık'ta gerçekleşmeyeceğini, ancak yalnızca 25 Ocak 2020'de olacağını unutmayın. O zaman Rat sahnede göründü, olağan değil, Beyaz ve Metal Element ile ilgili. 11 Şubat 2021'e kadar hüküm sürecek.

İnsanlar-fareler, doğası gereği ne?

Hangi hayvanın 2020 olduğunu öğrendikten sonra, bu işaret temsilcilerinin temel özelliklerini tanıyalım.

Doğu burçlarında Sıçanlar (veya Fareler) olan kişilikleri inanılmaz derecede çekicidir, çekici bir görünüme sahiptir. Doğası gereği, maliyet etkinlikleri, tasarruflu olmaları ve cömertlikleri, yalnızca sempatik insanları açısından gösterilmektedir. Böyle bir birey iç gücü ve zarafeti uyumlu bir şekilde birleştirir.

Dışarıdan sakin ve neşeli bir kişiliğin görüntüsünü yaratan, aslında, Rat çok huzursuz, endişeli, genellikle gergindir, sağlıksız saldırganlık gösterebilir. Doğruluk, bilgiçlik, hırs, ancak mevcut tereddüt ile karakterizedir. Fakat böyle bir kişi gözlerindeki gerçeği her zaman söyleyecektir, çoğunlukla işlerle başa çıkabiliyor, çünkü çoğu zaman hayatta başarılı oluyor. Fare ayrıca doğuştan gelen açıklık ve büyük canlılık ile kolayca tanınabilir.

Çin takviminin ilk işaretini elbette ki temsilciler, alınan her türlü eylemden kendileri için istifade etmeye çalışıyorlar. Arkadaşlarını ve tanıdıklarını bile "kullanmak" için tereddüt etmeyin. Genellikle aynı zamanda kişisel çekiciliğini, baştan çıkarıcı görünümünü uygular.

Sıçan, şimdiki zamanda yaşar, fakat sakin bir yaşlanmak için zenginlik toplar.

Bu insanların başarılı olmasına yardımcı olan nedir? Birçok yönden, hem kişisel hem de diğer insanların sırlarını, özellikle de iş yapısını koruyabilmeleri. Sıçanlar için kaygısız bir çocukluk ve ergenlik olması tipiktir, ancak yaşamlarının ikinci yarısında oldukça çalkantılı olaylarla karşılaşırlar.

Genellikle kazanılmış bir devleti kaybetme, kumarhane kaybetme ya da kendi kararsızlıkları nedeniyle aile bağlarını koparma tehditleri vardır. Ancak, yaşlılıkta, kural olarak, her şey normalleştirilir ve Rat gönül rahatlığına sahiptir, paraya ihtiyaç duymaz. Kendi zayıflıkları nedeniyle, işaret temsilcileri genellikle yanılıyor, kendilerini aldatma eğiliminde. Dış parlaklığa, etkileyici manzaraya, tinsellere çok daha güçlüler. Bu nedenle, ünlü sahtekarlar veya kurnaz ve kurnaz insanlar için av olma riski.

Zaman zaman, Sıçanlar kendilerini yaşamlarında karışıklık yarattılar, çünkü bunun için özel bir neden olmasa bile, onları kasten yaydılar. Başkaları tarafından farkedilmeden kendileri üzerinde etki yaratmaya çalıştıklarında, çevrelerinde özel bir mikro iklim yaratmaya çalışırlar. Bu karakterden dolayı, genellikle istedikleri her şeyi başarırlar, yollarındaki zorlukların üstesinden gelirler.

Zor durumlarda, kendini koruma ve hayatta kalma konusunda son derece gelişmiş bir içgüdünün yardımına gelirler. Ek olarak, çevrelerinin zayıflıklarını ustaca ve ustalıkla kendi avantajları için kullanırlar.

Öte yandan, Sıçan, kendi başına "güzelce yaşamak" istemesine rağmen, aynı zamanda başkalarına da çıkarlarını ihlal etmeden böyle bir şans veriyor. Ancak veli tam mülkü olarak kabul edilirken, bir veli, bakmakta olan bir kişinin özelliklerini gösterebilirler.

Sürekli olarak insanlar arasında, özellikle de akrabaları ve arkadaşları arasında olmaya çalıştıkları için yalnızlığa tahammül edemezler. Herhangi bir tehlike tehdit ederse - Sıçan derhal artan cesaret gösterecek, kolayca zayıf olanlara yardım edecektir.

İnsan farelerin yaşamında, bazen her şeyi bir süre bırakmalarına ve yuvalarına saklanmalarına neden olan güçlü hayal kırıklıkları meydana gelir. Ancak küçük bir duraklama geçer ve işaretin temsilcisi yine aktif eylemler alarak dünyaya seçilir. Fiziksel ve ruhsal enerjiyi geri kazanmanıza izin verdiği için geçici bir mola gereklidir.

Fare işaretine ait kişiler gelecekteki felaketleri sezgisel olarak öngörmektedir: kazalar, sel, gemi enkazı, yangın, deprem ve diğer doğal afetler. Neyse ki, altıncı his sadece olumsuz değil, aynı zamanda olumlu da işe yarıyor - aynı açıklıkla, piyango, kumarhane vb. Kazanabildiğiniz zaman mutlu anın geldiğini hissediyorlar. Doğru, duygular uyandıran, sağduyulu olmalarını riske atıyorlar.

Ayrı olarak, Sıçan işaretinin zayıf cinsiyetinin temsilcilerini tanımlamak istiyorum. İnanılmaz derecede özenli, gayretli, her zaman hisse senedi yapıyorlar - buzdolabında ne var, gardıropta ne var. Gelişmiş bir hayal gücü ve hayal gücüne sahip. Bu tür kadınlar sanatta yaratıcılıkta yaratıcılık bulurlar, fakat aynı zamanda bir iş kadını, politikacılar, otoriter görüşe sahip danışmanlar ve kusursuz bir üne kavuşurlar. Dişi Ratlar markanın erkek yarısından daha az başarı elde edemez.

Aşırı sevgi dolu olmalarına aldatıcı bir izlenim bırakabilir. Gerçekte, işler biraz farklıdır. Dış çekicilik ve parlaklık, yaşamdaki derin pratikliğin, davranış ve eylemlerdeki anlamlılığın, kişisel ilgi alanlarına saygının varlığını gizler.

Tabii ki, başkalarının pahasına yaşamak isteyen ve kurnazlık yardımıyla hedeflerine ulaşmak isteyen fareler de vardır. Ancak bu tür insanlar yeterli ve Doğu burçlarının diğer tüm belirtileri arasında. Bazı durumlarda, bayan sıçan kendi zevkini sağlamak için başkalarının mutluluğunu ihmal edebilir. Derin motiflere sahip olmasa bile. İşaretin kadınları güçlü romantik duygular gösterir, çok duygusaldırlar, çünkü kendilerini böyle gösterirler. Buna karşılık hiçbir şey talep etmeden bile hayran oldukları idoller ve putlar yaratabilirler.

Sıçan işaretinin tüm temsilcileri, topluluklarına göre 2 kategoriye ayrılabilir:

 1. dışa dönük. Birincisi toplum tarafından baştan çıkarılır, kendileri için mümkün olduğunca az zaman harcamak isteyen, bunun için çaba gösterirler. Belirli bir üne sahip olmak, popüler olmak için isteklidirler.
 2. Introverts. Kapalı Fareler şirketlerinde çok daha rahat, çok fazla iletişimden hoşlanmıyorlar. Aynı zamanda, yüksek talepler, eleştiriler ve artan dokunuşluklarla ayırt edilirler.

Metal Sıçanların Özellikleri

Doğu takviminde, sadece yılın koruyucu azizi için değil, aynı zamanda rengine ve unsuruna da dikkat edilir. Onlar da önemlidir. Bu nedenle, 2020'nin bir burç hayvanı olduğunu bilmek yeterli değildir, Beyaz Metal Sıçanın özelliklerini tanımanız gerekir.

Metal'in hayvan unsuru inanılmaz derecede doğru ve kabilelerinden farklı. Gece gündüz çalışmaya hazır, yorulmadan ve tamamen aynı tavrı diğerlerinden gerektirir. Eğer tartışırsan, sonuç alamazsın. Doğal sertlik, uzlaşmazlık bir hayvanın hayatını mahvedebilir, bunun farkında, ancak başka türlü nasıl davranılacağını bilmiyor.

Daha fazla Metal hayvan en büyük idealistlerdir. Genellikle hızlı ve çok duygusal bir şekilde konuşurlar. Fakat kural olarak gerçek duyguları gizlidir, sonsuz eğlence ve dikkatsizlik yanılsaması yaratır. Hepsi bir maskeden başka bir şey değil - ruhta böyle bir Fare genellikle çok kıskanç, kötü niyetli ve bencil bir maldır. Doğru, sadece o biliyor.

Tanımlanan işaretin temsilcileri umutsuzca başkalarının olumlu bir değerlendirmesini almak istiyor. Zenginlikleri severler, ancak kendileri ortakları kadar sade değildir. Gerçekten "hastalanırsan" bir şey alırsanız, lütfen yeni bir satın alma ile kendinizi memnun etmekten kaçınmayın.

Ancak vizonlarına çok dikkat ediyorlar, daima en son moda trendleriyle lüks bir şekilde dekore edilmiş ve dekore edilmiş. Dramalar ve farklı temsiller için delilik, kural olarak mükemmel bir tada sahiptir. Metal Fareler şöhret ve evrensel sempatiye ulaşmak için temel niteliklerini kullanabilmek için önemlidir. Böyle bir birey, diğer unsurların insanları gibi, yüksek toplumda olmak ve güç aramak istiyor.

Aşk uyumluluğu

2020'nin bir burç hayvanı olduğunu bilmek, hadi aşk uyumluluğu hakkında konuşalım.

 • Sıçan ile. İdeal bir aileye sahip olabilirler, ilişkilerde hassasiyet ve sevgi hüküm sürecek. Asıl mesele, güçlü bir şekilde tartışmadıklarını ve birbirleriyle çatışmadıklarını.
 • Boğa ile. Güçlü ve güvenilir evlilik bağlarının oluşturulması gerçektir, ancak yalnızca Rat'ın seçtiği kişiye sadık olması ve yeterli gerçekçilik göstermesi şartıyla. Boğa inatçılığını azaltmalı, kendi iradesini ve kendini iradesini bırakmalıdır.
 • Kaplan ile. Seçenek çok başarılı aşk ilişkileri değil. Her iki işaret de sürekli kavga ettiği için birbirinden çok farklı. Kaplan, Sıçanın hiç beğenmediği ana şey olma eğilimindedir.
 • Bir tavşan ile. Tavşan bazen Faresini yutmak için güçlü bir cazibeden muzdarip olduğu için (evlilik ona delicesine aşık olsa bile), evlilikle birleşmemeniz tavsiye edilir. Sıçan için bu bağlantı çok riskli.
 • Ejderha ile. Başarılı bir evlilik olasılığı daha yüksek, özellikle de aşık Fare eşi Ejderhayı gururlandırırsa. Böyle bir çift Ejderin güçlü bir ruhuna, mizahına, cesaretine ve cesaretine, ayrıca Sıçan'ın enerji, kurnaz ve kurnazlığına dayanır. Ayrıca, seks konusunda her şey yolunda.
 • Yılan ile. Çok arzulanan bir tandem değil. Onda, Yılan'ın sürekli gizemi ve olası sadakatsizliği nedeniyle, Rat hayal kırıklığına uğrama tehlikesi altındadır. Her şey ancak Yılan kategorik olarak değişmeyi reddederse gerçekleşebilir.
 • Atı ile. Kötü ilişki seçeneği. İlk aşamalarda güçlü bir çekicilik olsa da, tutku, ancak daha sonra sürekli olan güçlü duygular her iki ortağı da tüketecektir. Dahası, karşılıklı anlayışı bulmak kolay değildir.
 • Keçi ile. Burada, "elli ila elli" dedikleri gibi. Bir yandan, ortakların ortak bir yanı var, ancak birçok farklılıklar var. Fare keçiyi çok kapalı bulur ve genel olarak genellikle üçlü olarak tutulur. Genel olarak, ilişkilerin gelişimini doğru olarak tahmin etmek gerçekçi değildir, her şey çiftin katılımcılarına bağlıdır.
 • Maymun ile. Aile hayatı için mükemmel bir kombinasyon. Ortaklar birbirlerine çok sadıktır, bazen küçük bir ilişkiyi bile affeder. Aynı zamanda, aralarında gerçekten güçlü bir kimya var, gerçek samimi hisler. Mükemmel birbirlerini anlarlar.
 • Horoz ile. Bu, ruh arkadaşlarının bir ikilemi. İdeal olarak, bir kadın Horozun işaretine aitse ve erkek Doğu burçlarında bir Sıçan ise. Para harcamayı çok sevmesine rağmen, sevgilisinin sevgilisi sabırlı çünkü yarısının erdemlerini takdir ediyor.
 • Bir köpek. İlişkiler oldukça ilginç olabilir, ancak aynı zamanda biraz sakin ve bazen de sıkıcı olabilir. Onlarla Ortak Köpek, dünyadaki her şeyi hayal ederek, yalnız olma fırsatını takdir eder. Hepsinden iyisi, eğer bu çiftin gücü Rat'a aitse ve Köpek ekonomik ihtiyaçlarını karşılarsa mutfağı yönetir.
 • Domuz ile. Eğer bütün yıldızlar gökyüzünde birleşirse, uyumlu aile ilişkilerinin yaratılması aralarında bir ihtimal olabilir. Bu onların topluluğunun menfaat anlayışının yanı sıra menfaatleri açısından da kolaylaştırılmıştır. Rat, Domuzun dürüstlüğünü takdir eder, içtenlikle ticari niteliklerine hayran kalır. Bu da, eşinin iyi bir izlenim bırakması konusunda delice.

2020 yılı vaat eden nedir?

Ve son olarak, 2020 genel eğilimlerini bulalım.

 1. İlk yarısında metal bir hayvanın dikkatini çekmek için çok çalışmalı. Kutunun dışında düşünebilen, riskten korkmayan, aynı zamanda akıllarını dinleyen, aktif ve amaçlı bireyleri sever.
 2. 2020'de muhtemel değişiklikler. Çalışmayı, ikamet yerini, sosyal statüyü, kişisel ilişkileri, dünya görüşünü etkileyebilir. Ve değişiklikler beklenmedik bir şekilde yaşamaya söz veriyor ve hepsi arzu edilmeyecek.
 3. Fare, aile geleneklerine bağlı olan herkese patronluğunu gösterecektir. Bu insanların ilişkilerini geliştirmelerine, kariyerlerinde fark etmelerine ve kendi işlerini kurmalarına yardımcı olacak. En cesur taahhütlerinizde bile başarılı olabilirsiniz, ancak yalnızca net bir plan hazırlamanız ve tüm olası riskleri göz önünde bulundurmanız şartıyla. Başarıyla 2020 yılında finansal yatırım yapmak.
 4. Gelecek yılın artık bir yıl olmasına rağmen, evlilik birliklerine girdiği ve ailesini genişlettiği gösterildi.
 5. Yılın toteminde, insanların daha iyi şeyler yapmalarını gerektiren, daha sık ilgisiz davranan beyaz renk kastedilmektedir. Kryska sadece diğer insanlara ve doğaya saygı duyanlara yardım edecek.
 6. Ancak kendi aldatmalarını almak isteyen tüm bireyler büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrayacak, çünkü tüm çabaları boşa çıkacak.
 7. Astrologlar sizi çok stresli bir 12 ay boyunca hazırlamanız gerektiği konusunda uyarmak için acele ediyorlar. Gelecekte güven kazanması ve güneşteki yerlerini kazanması için bazı fedakarlıkların yapılması gerekebilir. Negatif enerjiyi serbest bırakmak için yapıcı yöntemlere önceden dikkat edin: egzersiz, yaratıcılık, yoga, meditasyon yapın ve özel etkinliklere katılın.

Şimdi 2020'nin birinin hayvanı olacağını ve ne için hazır olacağını biliyoruz. Sonunda, malzemenin konusu hakkındaki videoyu izleyin:

Marissa

Videoyu izle: Sonun Başlangıcı: 2019 Dünya Ekonomik Krizi (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send