Rüya yorumu

Mart 2019 için İkizler burcu: ilk bahar ayı ne olacak

Pin
Send
Share
Send
Send


Burçlar, gelecekte sizi neler bekliyor, bulmak için ilginç ve oldukça güvenilir bir yoludur. Yaklaşan Yeni Yıl 2019'dan önce, burçlar konusu hiç olmadığı kadar acil hale geldi. Bu makale, Mart 2019’da İkizler burcu için bir burç önermekte ve farklı yaşam alanlarını etkilemektedir.

Güzel İkizler için Karakteristik Mart 2019

Astrologlar, şimdi yeterli esneklik, demokrasi ve muhtemelen bazı ilkelerinin reddedilmesi gerektiğini göstermeniz gerektiğini vurgulamaktadır.

Mart ayında etkileşim kurmanız gereken kişilerle temas kurmak için doğal cazibenizi kullanın. Yeni tanıdıkların yardımı ile yaratıcı fikirlerin çoğu artık hayatta başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

20 - 27 Mart tarihleri ​​arasında alacağınız bilgileri detaylı olarak inceleyin. Şimdi sadece en yakın çevrenin bile sözlerine güvenmemelisin: yanlış yönlendirilebilirsin. Akraba ya da arkadaşınıza iyi bakın - büyük olasılıkla kendini güvencesiz bir durumda gömülü buldu.

Yıldızlardan gelen başka bir uyarı ise şöyle: 28'den sonra oldukça zor bir seçenekle karşılaşabilirsiniz. Doğru karar vermek için mantığın sesine odaklanmak yerine, sadece sezgilerinizi dinlemelisiniz.

Yıldızların Mart 2019’da İkiz Adamlara vaat ettiği şey

Mart ayı, takımyıldızın güçlü yarısından itibaren maksimum tutarlılık ve konsantrasyon gerektirecektir. Unutmayın ki hatalar size çok pahalıya mal olacak. Bu nedenle, belki de bir defadan fazla, alınan bilgiyi tekrar kontrol etmek bir kez daha önemlidir.

Zor bir durum ortaya çıkarsa - bir uzmana danışmak daha iyidir. Ve ticari görevlerle kendinizi aşırı yüklemeyin.

İkizler için Mart ayının ilk yarısı, geçmiş çabaların meyvelerinin toplandığı zaman olacaktır. Harcanan dersin sonucunu elde edebileceksiniz.

19 Mart'tan bu yana iş seyahatleri zamanı başlıyor. Gerçekten oraya gitmek istemeseniz bile, kendinizle pazarlık etmeye çalışın, çünkü sonuçları çok başarılı olacaktır. Gökyüzündeki şu andaki durum, kendi bilgi ve becerilerinizin reklamını yapmakla, kendinize ilan etmekten korkmamanızı gerektirir.

2019 Mart ayının son haftaları da oldukça şanslı olacak: İkizler tüm görevleriyle baş edebilecek. İnanılmaz derecede hızlı bir çözüm, hatta tartışmalı konularla karakterizedir.

Sizin için temel tavsiye: hayatı biraz daha az ciddiye alın ve çok fazla zorlamayın.

Yaşamın aşk küresinin özellikleri

Şubat ayından Mart 2019'a kadar İkizler halkı çalışma anlarına yoğunlaşıyor. Bu tür kalıcı istihdam nedeniyle, kişisel ilişkileri acı çekiyor.

Aşık olarak daha fazla kısıtlama ve doğruluk göstermeye çalışın. Evet, mesleki başarıya ulaşmak için yeterli baskıya sahipsiniz, ancak yaşamın aşk alanında bu tamamen uygunsuz.

Saldırganlığın tezahürü, uzlaşma isteksizliği sevilen birinden gelen olumsuz bir tepki ile dolu olacaktır. Unutmayın, Mart ayının son on yılında geleneksel lideriniz Merkür'ün güçlendiğini ve bu durumun ayrılığa yol açabileceğini unutmayın.

Aile veya İkizler ilişkilerinde “kulübe kavga etmemek” tavsiye edilir. Basitçe söylemek gerekirse - kişisel yaşamının özellikleri hakkında başkalarına daha az yayıldı. Birçok insan kıskançlık eğilimindedir ve bu nedenle mutluluğunuzu mahvedebilir.

Sadece aşkı arıyorsanız, Mart 2019, kış mevsiminden sonra “tüyleri temizlemek” için doğru zaman olacaktır. Yeterli bir inisiyatif gösterisine, yeni planların yaratılmasına, yeni ufukların açılmasına ve planlanan her şeyin gerçekleştirilmesine ihtiyacınız olacak.

Yıldızlar, baharın ilk ayında Gemini'ye ilginç bir buluşma sözü veriyor. Bunun nasıl sona ereceği kesin olarak bilinmese de, her durumda, görünümünüzü ve kişisel gelişiminizi iyileştirmek için azami çaba göstermelisiniz.

Sağlık Genel Bakış

İkizler halkı, prensipte, doğası gereği fazla sağlığa sahip değildir ve kışın soğuk ve vitamin açlığından sonra, özellikle vücutlarına özen göstermelidirler.

Ayrıca, Mart 2019’da Merkür’ün lideri, Gemini’yi huzursuz, telaşlı ve gergin yapacak olan geriye dönük hareketine başladı. Bu semptomları azaltmak için, yıldızlar size uyumanızı ve daha sık temiz havada yürüyüş yapmanızı öneriyor.

Şimdi arsa üzerinde çalışarak kendinizi boğmak için çaba sarf etmeyin ve yeteneklerinizi fazla tahmin etmeme riskini göze almayın - aksi takdirde birçok kötü sonuç doğurabilecek enerji delikleri ortaya çıkabilir (uykusuzluk, apati ve kronik yorgunluk).

Bu nedenle Mart ayında Gemini, kısa bir tatil ve çeşitli heyecan verici geziler yaparak beden eğitimi önerdi. Mümkünse, sıcak tropik güneşin altındaki beyaz kumu ıslatmak için yurtdışına gidin.

Ayrıca alkol ve yağlı yiyecek tüketimini asgariye indirmek zorunludur. Ve daha da iyisi - prensip olarak onları atın.

İkizlerin Mart ayında finans ve kariyer açısından neler beklediği?

İkizler maliyesi için savaşmak zorunda kalacaklar. Dışarıdan tecavüzden kazandıkları parayı savunmak için önemli çabalar göstermeleri gerekecek. Ancak panik için acele etmeyin - küçük maddi kayıplar mümkün olsa da, her şey başarıyla tamamlanmalıdır.

Genel olarak, Mart ayının tamamı boyunca, İkizler savaşmak zorunda kalacak. Bu yüzden girişimciler ve yöneticiler, iş ortaklarıyla ciddi çatışmalarla karşı karşıya kalacaktır. Belki ortak hedefleri gözden geçirirsiniz ve belki de işi bölmeye başlarsınız.

Karşılaşma zor olacağına dair söz veriyor, İkizler görevlerini sürdürmek için harekete geçmeli. Hafifçe ilerleyebilir ve çakışmaların Mart ayında çözülmesinin mümkün olmadığını bildirebilirsiniz, Nisan ayına kadar sürecekleri daha olasıdır.

Bu gibi trendlerde İkizler için Mart 2019’u geçme sözü veriyor.

Aşağıdaki videoda daha da ilginç bilgiler bulacaksınız:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send