Rüya yorumu

5 yıl birlikte yaşadık: ne düğün ne

Pin
Send
Share
Send
Send


Evli bir çiftin ilk yıldönümü, evlilik bağının gücünü ve aile ilişkilerinin istikrarını sembolize eden eşlerin hayatında çok önemli bir tarih. Gençler bu süre zarfında farklı yönlere kaçmamışlarsa, mutlu bir şekilde birlikte yaşayacaklar.

Eşler 5 yıl birlikte yaşamışsa: onlar için ne tür bir düğün kutlanır ve siz ne verebilirsiniz? Gelenek olarak, bu yıldönümü ahşap denir ve hediyeler de ahşap verilir. Kocam ve ben, onları bir yıldan fazla bir süredir kullandığımız çiftlik için pek çok faydalı şey sunduk. Ahşap bir jübile için hediyeler alırken, daima pratik uygulamalarını düşünün - genellikle nazik bir kelime ile hatırlanacaksınız.

Gelenekler ve gelenekler

Neden yıldönümü beş yıllık yıla tahta deniyor? Çünkü beşinci yılda ağacın durmadan meyve vermeye başlaması. Birlikte yaşamanın ilk beş yılında, çift kendi konutlarını ve çocuklarını satın alır. Ve duygusal düzeyde, önemli değişiklikler meydana geliyor: ilk sevginin ateşli bir hissinin yerine sevdiklerinize sorumluluk verilir. Aşk başka gölgeler kazanır, daha derin ve daha mükemmel hale gelir. Bu romantik bir dürtü ve bilinçsiz bir tutku değil, ruh eşinize derin bir duygusal bağdır.

İpucu! Sadece beş yıllık bir evlilikten sonra kurulan bir aile hakkında konuşabiliriz.

5 yıllık bir evlilikten sonra bir evlilik bir ağaca benzer: kökleri yere derinlemesine gitti, taç genişlikte ve yükseklikte büyüdü. Bir çiçeğin aksine bir ağaç, olumsuz dış etkenlere karşı dayanıklıdır ve dünyanın bağırsaklarında su ve yiyecek çıkarabilir. Eski günlerde, bu zamana kadar, gençler çoktan kendi ahşap kulübelerine taşınmıştı.

Beş yıllık yıldönümünde, misafirleri ve tanıkları gerçek bir düğününden davet etmek alışılmış, sadece şaka tonunda geçiriyorlar. Yarışmalar ve sınavlar düzenlemek için bir tost ustasının davet edilmesi önerilir: yıldönümü eğlenceli ve şakalarıyla hatırlanmalıdır.

Dikkat! Ahşap bir düğünde, bir ağaç dikmek alışılmış bir şeydir. Bir koru ekersen, o zaman hayat tam bir refah içinde geçer.

Bir ağaç dikmek iyi bir düğün geleneğidir. Peki ya yıldönümü kışın kutlanırsa? Çıkış, namlulu bir ağaç olacak. Ev bitkileri çiçekçide satılır, uygun büyüklükte saksıları kalır.

Ağacın ortak ekim ek olarak, genel iğne işi yapabilirsiniz. Örneğin, evin veya diğer şeylerin anahtarlarının yatacağı ortak bir kutu edinin. Ortak bir fotoğraf için hazır bir ahşap çerçeve oluşturabilir veya süsleyebilirsiniz. Asıl mesele ortak ailenin iyiliği için her şeyi birlikte yapmak.

Ağaç, evlilik hayatının sembolizmindeki ilk sağlam öğedir. Bu ilişkilerin istikrar bulduklarını göstermektedir. Ancak ahşap binaların ne kadar dayanıklı olursa olsun yanabileceğini unutmayın. Bu nedenle, duygularla mümkün olduğunca dikkatli olmanız gerekir, böylece yanlışlıkla kendi evliliğinize ateş açmazsınız.

Nasıl kutlanır

Düğün yaz, ilkbahar veya sonbaharın başlarındaydı, o zaman yıldönümü doğada en iyi şekilde kutlanır. Küçük bir piknik, barbekü veya barbekü yapın. Konukları yıldönümünüze davet etmek istemiyorsanız, birbirleriyle yanlız başına harcayabilirsiniz - doğada.

Dikkat! Düğün yıldönümlerinin kutlanması eşlerin evlilik bağını güçlendirir. Tek bir düğün tarihini kaçırmayın, böylece sendikanıza karşı romantik bir tutum sergilemeyin.

Doğada bir yıldönümü kutlamak mümkün değilse, tatilinizi konforlu bir ev ortamında geçirebilirsiniz. Masayı tahta eşyalar ile ayarlayın, bir çeşit ahşap süsleme koyun.

Birçok insan, kendi ayarlayacağına inanan kendi evli yaşamları hakkında çok anlamsız davranıyor. Ama bu öyle değil: medeni ilişkiler üzerinde çalışmanız gerekiyor. Düğün töreninin yıllık kutlaması, evlilik ilişkilerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Hediyeler

Düğünün 5. yıldönümünde tahtaya bir şey ver. Hediye yelpazesi etkileyici: tahta kaşıklardan mobilyalı ahşap kulübelere kadar. Hediyeler, finansal yeteneklerinin en iyisine yapılır. Hatıra Eşyası, saf ahşaptan değil, ahşap dolgularla verebilirsiniz.

Dikkat! Beş yıllık yıldönümünde, sanatoryum için bilet verebilirsin. Sağlıkla ilgili her şey aynı zamanda bir hediye.

Bir ağaçtan bir kadına boncuk veya bilezik, bir erkeğe küllük verebilirsiniz. Kaşıktan sallanan sandalyeye ahşap ev eşyaları da bir yıldönümü için harika bir hediye olacaktır. Hasır sepetler evlerde her zaman faydalıdır ve iç dekorasyon olarak hizmet verebilir. Eşlerin köy evi olması durumunda, ahşap ürünler çiftlikte vazgeçilmez bir şeydir.

Hediye eşi:

  • tahta tavla / satranç;
  • hediye sigara borusu;
  • bira / şarap için sürahi kupa;
  • ahşap kulplu çalışma araçları.

Hostes, birçok farklı hediye mutfak eşyaları verebilir. Ahşap hediyelik eşler eşler için mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır.

Hediye ne olursa olsun, gönülden verilmelidir. Bu onun ana değeridir.

Pin
Send
Share
Send
Send