Rüya yorumu

Yeni Yıl için sevgili kocasına ne verilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Yeni Yıl, hayallerin ve arzuların gerçekleşmesi gereken büyülü bir zamandır. Bu tatilde kadınlar iyi bir peri rolünü deniyorlar ve sevgililerini hediyelerle şımartıyorlar. Ancak her yıl sürpriz yapmak için birlikte yaşamak gittikçe zorlaşıyor, çünkü hediyelerin fikirleri tamamen tükeniyor.

Kocam ve ben 10 yıldır evliyiz ve bu süre zarfında ben sadece eşimi vermedim. Sonunda banliyölerden uzaklaşmak ve özel bir sürpriz sunmak istiyorum. Bu makalede, kocanıza Yeni Yıl için ne vereceğinizi anlatacağım, böylece hayalleri sonunda gerçekleşen mutlu bir çocuk gibi hissedecek.

İstihbarat ve bilgi toplama

Yeni Yıl için bir eş için bir hediye seçmek kolay bir iş değildir ve onu şaşırtmak için denemek zorunda kalacaksınız. Özellikle yıllarca evli olan çiftler için özellikle zordur. Uzun zamandır birbirlerinin isteklerinin sırrı değil, gerçekleşmelerinin sürpriz olmayacağı anlaşılıyor. Kocasını memnun etmek için orijinal bir şey bulmalısın. Bir hediye, bir kişinin benzersizliğini vurgulamalı, olumlu yönleri belirtmeli veya çıkarlarıyla ilişkilendirilmelidir.

Bir erkek için neyin önemli olduğunu gösteren sonuçları olacak küçük bir soruşturma yapabilirsiniz:

 • İlgi alanlarına, hobilerine ve tercihlerine dikkat edin. Belki sporu, balık avlamayı veya ahşap oymacılığını seviyor.
 • Eşin hoş bir ilişkisine neden olan çocukların hikayelerini hatırlayın veya yavaşça bunları sorun. Örneğin, babasıyla kamp yapmayı çok seviyordu ve tekrar gitmek istedikleri favori bir yerleri vardı.
 • Tarayıcı geçmişini kocanın bilgisayarında görüntüleyin. Sık sık aynı istekler, o anda tam olarak neyle ilgilendiğini gösterecektir. Belki de kendi bira imalathanesini ve hayallerini incelemek ya da bağımsız bir ustalıkla ustalaşmaya çalışmaktan.
 • Dinlendirici bir atmosfer yaratın ve kalbinizden kalbe konuşun - kesinlikle arzularını, planlarını ve endişesini anlatır. Alınan bilgiler size şu anda ne istediğini ve planlarını gerçekleştirmesinde ona nasıl yardımcı olacağını söyleyecektir.

Aslında, Yeni Yıl'da kocası için hediyeler için seçenekler çoktur, sadece dikkatli ve becerikli olmanız gerekir. Ek olarak, orijinal sunum için çok para harcamak gerekli değildir, çünkü bir insana neşe getirmek için, genellikle sadece sevgi ve özen göstermek için gereklidir.

Hediye Kategorileri

Yılbaşı kocasına armağanları, her biri karakterinin belirli özelliklerini, bağımlılıklarını, hobilerini vb. Vurgulayan kategorilere ayrılabilir. Bu, aramayı büyük ölçüde kolaylaştıracak ve gelecekteki sürprizi hızlı bir şekilde belirlemeye yardımcı olacaktır.

 1. Durum veya görüntü hediyeler. Bir eşin toplumda yüksek ve saygın bir pozisyonda olması için, önemini ve statüsünü vurgulamak için pahalı hediyeler seçmek gerekir. Kural olarak, bu insanlar ince bir stil anlayışına sahiptir, modayı takip eder ve en iyisini elde etmek için çaba gösterir. Onlar için dünyaca ünlü markaların aksesuarlarını ve kıyafetlerini, değerli metalden yapılmış bir kol saatini, bir berberdeki sertifikaları, eski alkolleri veya pahalı parfümleri seçebilirsiniz.
 2. Pratik hediyeler Basit, ekonomik insanlar, günlük yaşamda faydalı olacak faydalı hediyelerin beğenisine gelecektir. Bu tür bireylerin çoğu, işte ya da ev işleriyle meşgul olarak geçirirler. Ayrıca, tercihen açık havada aktif ve üretken rekreasyonu seçerler. Piknik ve yürüyüş için araç, alet ve aksesuar vermeye teşvik edilirler.
 3. Sağlık hizmeti Spor hayranları ve aktif yaşam tarzları bisiklet, simülatör, spor izci vb. İle sevinecek. Ayrıca, yaş için erkekler için sağlık için hediyeler seçilmesi önerilir, ancak spor malzemeleri yerine, bir masajı, bir spaya bir sertifikayı veya bir sağlık merkezine gitmeyi tercih ederler.
 4. Orijinal hediyeler Çoğu zaman, hissedebileceğiniz ve elinizle dokunmamanız gereken bir hediye, bazı erkekler için çok değerlidir. Bir duygu dalgası ve adrenalin kendilerini özel hissettirir. Bu kategori paraşütle atlama, soluk borusunda uçan, bungee jumping, sörf veya snowboard içerir.
 5. Hobiler ve ilgi alanları. Her erkeğin boş vaktini harcadığı hobileri vardır ve finanse ederler. Bu, balıkçılık, avcılık, silahlar, nakliye, metal ürünlerden dövme, vb. Olabilir. Bu durumda, eşinizi şaşırtmak zor olmayacaktır, olta takımı, turizm için bir şeyler ve donanım, bir silah müzesi gezisi veya bir futbol maçı için bilet bağışında bulunmak yeterlidir.
 6. Bir bilgisayar geek için bir hediye. Bilgisayarlara düşkün bir adam rahatlık ve konforu seviyor, bu yüzden bağımlılığı ile bağlantılı her şeye sevinecek. Örneğin, rahat bir koltuk, mini buzdolabı, oyun faresi, dizüstü bilgisayar standı, USB lamba.
 7. El yapımı. El yapımı hediyeler çok değerlidir çünkü sevgi ve ruh bunlara yatırım yapar. Sevgili kocanızı memnun etmek için, onun için bir fular, süveter veya kilim bağlayabilir, orijinal bir yastık ekebilir, bir tebrik kartı veya bir kutu şeker yapabilir, bir fotoğraf çekimi sipariş edebilirsiniz.

Yeni Yıl bir yıldönümü veya doğum günü değildir, bu yüzden mütevazı bir armağanla geçinmek mümkündür, asıl mesele yürekten olması gerektiğidir. İyi bir seçim kişiselleştirilmiş bir kupa, terlik, kozmetik bir dizi, sıcak bir kazak olurdu. Hediye, kocanıza olan sevginizi ve saygılı tavrınızı göstermelidir, çünkü kendisini gerekli ve önemli hissettirir.

Pin
Send
Share
Send
Send