Rüya yorumu

Refah için Spiridon Trimifunti'ye nasıl dua edilir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Spyridon'dan gelen yardım hikayemi paylaşmak istiyorum. Hayatımda, bir kredi için ödeme yapacak para olmadığı bir durum vardı. Şirketin maaşı ciddi bir şekilde ertelendi ve kocası bu dönemde yeni bir iş arıyordu.

Ne yapmalı Akrabalarıma sormaya cesaret edemedim, o zamanki finansal yetenekleri o kadar yüksek değildi. Başka bir kredi almak? Aile konseyinde kötü bir çıkış olduğuna karar verdik. Sadece Yüksek Kuvvetlerden yardım istemek için kalır.

Spiridon Trimifuntsky'ye dua etmeye başladım, çünkü bu aziz her zaman maddi problemleri çözmede dürüst insanlara yardım ediyor. Sadece üç gün boyunca dua ettim - kanonik duaları ve akathistleri okudum ve yardım geldi!

Beklenmedik bir şekilde maaşım işyerinde ödendi, aynı zamanda bekleme günleri için bir bonus eklediler, artı yıl için iyi bir prim sözü verdiler (daha sonra oldu). Ve birkaç gün sonra kocama çok iyi bir iş teklif edildi.

Bütün kalbimle Saint Spyridon'a teşekkür ettim! Sorunlarımın çözülmesine neden olanın onun yardımı olduğuna eminim.

En ilginç şey, duaları okumaya başlar başlamaz endişelerimin ve korkularımın ortadan kalkması. İsteğimin duyulduğunu, daha yüksek bir güç tarafından korunduğumu hissettim. Finansal durumumu iyileştirmek için hiçbir fırsatım olmamasına rağmen, endişelenmeyi tamamen bıraktım.

Aziz Spyridon'un Tarihi

Aziz Spyridon bir meraklısıydı - yaşamı boyunca bile:

  • ele geçirilen şeytanları kovmak
  • umutsuzca hasta iyileşmek
  • İhtiyacı olanlara sorunlarına harika çözümler önerebilir
  • doğanın unsurlarını evcilleştirmek
  • Ölüleri yükselt.

Büyük aziz Kıbrıs adasında doğdu. Çok kibar ve bilge bir adamdı, doğru ve huzurlu bir yaşam sürdü. Gençliğinden, kendini dürüst, samimi ve mantıklı bir Hıristiyan olarak gösterdi. Fakat gençliğinde, ona büyük bir keder oldu - karısı ve yeni doğmuş çocuğu öldü.

Spiridon eşyalarını ihtiyacı olanlara dağıttı ve bir şekilde acısını boğacak bir yolculuğa çıktı. Bütün gün boyunca dua etti ve Rab onu inanılmaz mucizeler armağanı ile ödüllendirdi.

Aziz gün boyu doğru eserlerde kaldı: Tapınaktaki Rab'be hizmet etti, insanlarla çok konuştu, onlara doğru yolda talimat verdi, sevdiklerini kaybedenleri rahatlattı, ağır hastaları iyileştirdi. Yaşamının sonunda, piskopos ve ülke çapında sevginin rütbesini aldı.

Aynı zamanda, Spiridon sıradan insanları her zaman hatırladı, özlemlerini ve deneyimlerini anladı. Bu nedenle, hasadı iyileştirme, refahı artırma, finansal sorunları çözme, hayvancılığın sağlığını ve verimliliğini iyileştirme taleplerine büyük yanıt vererek yanıt verdi. Kötü bir hasat durumunda, genellikle bütün aileleri açlıktan kurtardı.

Saint Spyridon hakkında, fakir adamın isteğini göz ardı etmediği bilinmektedir. Bu nedenle, bugün bile, maddi sıkıntı yaşayanlar yardım için azize döner ve istediklerini alırlar. Aziz, ayrıca, bir kimseye zarar vermeyecek bir arzu olmadıkça, bir dileğin yerine getirilmesi talebinde bulunan duaları da gerçekleştirir.

Para ve refah için dua nasıl

Hepimiz maddi refah için gayret gösteriyoruz. Ve bu hiçbir zaman manevi yaşamın ilkesine aykırı değildir: tüm finansal sorunları çözdüysek, o zaman maneviyata odaklanabiliriz. Bazen Tanrı dayanıklılığımızı yaşar ve sonra zorluklarla karşılaşırız.

Fakat yine de, sakin ve müreffeh bir yaşam daha derin bir duaya katkıda bulunur: Bu durumda, her dakika içinde sevinerek, Tanrı'ya derin bir şükran duygusu içinde yaşıyoruz. Bu nedenle, Tanrı'dan ve azizlerinden (örneğin Aziz Spyridon'dan) maddi refah istemek mümkün ve hatta zorunludur!

Fakat aynı zamanda, yardımınıza ihtiyacı olan diğer insanlara yardım etmek için gerçek bir Hristiyanın hayatını yönlendirmek önemlidir. Aziz'e maaş artışları hakkında sorular sorarsanız ve kendinize küçük bir maaşlı yaşlı bir kadına yardım etmek istemezseniz, isteğiniz çok az duyulur.

Bu nedenle zor dönemlerde bencil deneyimlere dalmamak çok önemlidir. En azından kuşları besleyebilir veya sizden finansal yatırım gerektirmeyen başka bir iyilik yapabilirsiniz.

St Spyridon'a dua etmek, problem çözmenin etkili bir yoludur, ancak aslında Yüksek Güçlere kalbinizin iyi işler için açık olduğunu gösterirseniz, yardım çok daha hızlı gerçekleşecektir.

St Spyridon Trimifuntsky'ye arzunun yerine getirilmesi hakkında nasıl soru sorulur?

Hangi sorular genellikle Saint Spyridon'a yönelik? Herhangi bir arzunun yerine getirilmesinde azizden yardım isteyebilirsiniz. En önemli şey, duanın içten olması, Saint Spyridon'un yardımına gerçekten inanmanız.

Tapınağa gidip azizin büyük görüntüsünde bir dua sunmak, ona bir mum bırakmak en iyisidir. Ancak, boş zamanlarınız ve ruh haliniz olduğunda evde de dua edebilirsiniz.

En saf düşüncelere sahip olmanız çok önemlidir. Aynı zamanda, bazı çok ciddi ve önemli arzuların (örneğin, bir araba ya da daire satın alma) çok hızlı bir şekilde çözülmesini beklememelidir.

Gerçekçi kalmak en iyisidir, ancak kutsal yardımın gücüne olan inancınızı sürdürmek. Dua etmeyi bırakmayın, azizden yardım isteyin ve er ya da geç bir mucize olur.

İnsanların genellikle St. Spyridon'a başvurma istekleri:

  • para problemleri, fon eksikliği,
  • yasal sorunları çözme ihtiyacı
  • İstihdam ile ilgili sorunlar, iyi bir iş bulma,
  • malzeme küresini geliştirme, konut koşullarını genişletme, konut problemini çözme arzusu,
  • ciddi hastalık

Ana bulgular

Pin
Send
Share
Send
Send