Rüya yorumu

Mali sorunlara yardım etmesi için Moskova'nın Matrona'sına en güçlü dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Para çok sıkıntısız olduğunda (ne sebep ve ne için olursa olsun), şeytani cazibeler ruha sürünür: çıkın, Masha Tarot kartlarına merak ediyor ve Oksana finansal bir muska inşa ediyor ve ikisi de zaten yeni kürk mantolar giyiyor. Büyücülük ve diğer mistik saçmalıkların düşüncelerini atın!

Ortodoks ruhun üzgün değil - büyüye gitmek için? Rab'be sormak daha iyidir, O yardımcı olacaktır. Ve sonra, bu alanda ya da o alanda koruyucu ihtişamına sahip azizler var. Örneğin, para eksikliği beni rahatsız etmeye başlarsa, Matrona'ya dua ediyorum ve böyle bir namazdan sonra zor durumdan çıkmanın bir yolunu bulmak için henüz bir zamanım olmadı.

Anne Matron ne istiyor?

 • Hastaları iyileştirmede.
 • Karşılıklı aşk, evlilik, ailenin korunması hakkında (bu tür dualar sadece kendisi için değil, aynı zamanda çocuklar ve hatta torunlar için de okunabilir).
 • Adamın sarhoşluğundan, damat, eşinden.
 • Hamileliğin başlangıcı hakkında.
 • Ticaretteki başarı ve diğer konularda.
 • Bir iş bulma konusunda, hizmette olduğu gibi.
 • Sonunda parayla ilgili.

Bütün bu modern dualar bir nedenden ötürü ortaya çıktı. Yaşlı kadının hayatı boyunca insanlar bu isteklerle ona gittiler, Matrona halk için Rab'be dua etti ve birçoğu inancıyla kabul edildi.

İş ve para için en güçlü dualar

Eğer bir iş arayan iseniz, görüşmelere gidin, ancak her zaman “sizi geri arayacağız” yanıtını her zaman cevaplayacaksınız.

Eğer çalışıyorsanız, ancak maaşınız size uymuyorsa veya sürekli ertelenirse, duanız “Para hakkında” dır. Ve onunla Matrona ile bağlantı kurmaktan korkmayın, çünkü cennetteki mannayı değil, kendi işiniz için dürüst kazanç istiyorsunuz. Ancak Rab bile: "Emeklerine göre sana ödüllendiril." Dedi.

İşinizde başka zorluklar varsa (meslektaşlarınızla veya üstlerinizle ortak bir dil bulamıyorsanız, kariyer gelişimi durdu, görevlerinizle başa çıkamazsınız, kovulmaktan korkarsınız), "Tüm sorunları çözme konusunda yardım için" duasını okuyun.

Nasıl dua edilir

 • Bu hem kilisede hem de evde yapılabilir.
 • Özel bir dua bilmiyorsanız (örneğin bir broşür kaybettiyseniz), kendi kelimelerinizle konuşun. Dua, ana şey çok uyumlu ifadeler değil, samimiyet değildir.
 • Tanrı'nın tapınağında aziz imgesine gidin, çift çapraz, ibadet, bir mum ışığı. Arzu daha güçlü ve erişilemez hale geldiğinde, mumun daha pahalı olması gerektiğini düşünmeye gerek yok - bir kuruş satın alın, annenin kendisine koymasını istedi. Ondan sonra, bir hatayı (hafızayla veya yazılı olarak) okuyabilir, tekrar geçebilirsiniz.
 • Kilise namazına mutlaka yardımcı olmak için, tapınağa girmeden önce sadaka vermeniz gerekir. Çağımızda kilise kapıları yakınında dilenciler görmek nadirdir. Ancak, çoğumuz bize daha fazla ihtiyacı olan insanları tanıyoruz - evlerine bir ürün paketi ile, hatta temel ürünlerle girebilirsiniz. Aynı zamanda dikkate alınacak bir diğer iyi şey, hayırsever bir vakfın bulunduğu yere gidip küçük bir miktarın çocuğun tedavisine aktarılmasıdır.
 • Evdeki dualar için tapınakta Matrona'nın kutsal simgesini satın alın (bilgisayardan veya telefon ekranından alınan görüntü en iyi son çare olarak kullanılır). Ev ikonostasisinde, böyle bir ikon, Kurtarıcı ve Bakire Meryem'in görüntülerinin hemen altına asılmıştır.
 • Evinizin simgesinin önünde durun, haç, ibadet, bir mum yakıp dua edin, tekrar çapraz. Mumları söndürmeyin, kendi kendine yanmasına izin verin. Böyle bir anda yalnız kalmak önemlidir, böylece hiç kimse duayı engellemeyebilir (kedi bile başka bir odada kapatılmalıdır). Kadınlar için başörtüsü olması önemlidir.

Komşunuz için kötü bir şeyle sonuçlanması gereken kendiniz için iyilik isteyemezsiniz. Terfi ister misin? Sadece onun için değil, aynı zamanda evine gitmek istediğin üstün insan için terfi et.

Ayrıca kolay para istemeyin. Staritsa bir kumarhanede size bir ödül veya bir piyango göndermeyecek, devasa bir miras haberi almayacaksınız. Tüm aziz yardımcı olacak - kazanmak için fırsat verecektir. Ve ne kadar - zaten sana bağlı.

Matronu neden onurlandırıyoruz?

Yaşamı boyunca, bu kadın ismini birçok mucizeyle yüceltti (ve bu, Sovyetlerin din karşıtı ülkesinde!) Ve Matrona’nın ölümünden sonra bile, ona dua eden insanlar mucizevi şifalar ve diğer harika sevinçleri anlattı.

Matron on dokuzuncu yüzyılda, yani 1881'de doğdu. Ailesi, Serbino köyünden fakir köylüler olan Dmitry ve Natalia idi. Aile o kadar ihtiyaç duyuyordu ki, hamileliğin öğrenilmesinden sonra, Natalya hemen çocuğu doğar doğmaz onu yetimhaneye vereceğine karar verdi. Hiç şüphe yok - ve bu yüzden evde üç ağız var (ailede zaten iki erkek ve bir kız vardı)!

Ancak Rab başka bir şeyden memnun kaldı ve doğum yapmadan kısa bir süre önce bir kadının bir rüyası vardı: kızı beyaz bir güvercin gibi uçtu, sadece bir insan yüzü ve gözleri olmadan. Kadın anladı - bir rüya tesadüf değil, çocuğun yabancılarla dolaşmasını istemeyen ama ailede kalan Tanrı.

Bebek gerçekten kör doğdu. Vaftiz edildiğinde, başının üzerinde bir halo oluşuyordu ve herkes büyük bir azizin bebekten çıkacağını anlamıştı.

Kız büyüdü ve insanları dua ederek onlarla dua etmeye başladı. Minnettar ziyaretçiler ona basit kırsal hediyeler getirdiler - yemek. Böylece Matrona aile ekmeği kazananı oldu. Ve 17 yaşındayken bile yürümeyi bıraktı (bacakları kayboldu), kız hala masum ve saf kaldı.

Zamanla Moskova'ya taşındı. "Kırmızı günler" başladı, Ortodoks'un zulmü başladı, bu yüzden kadın sürekli yeni dairelerde saklandı. Ancak insanlar nerede olduğunu öğrendiler ve gittiler - bazıları destek, bazıları tavsiye ve bazıları da nimet için.

Ölümden sonra, yaşlı kadın resmi olarak aziz ilan ederek kanonize edildi. Bozulmaz eserleri ülkenin etrafında taşınır, böylece insanlar ona boyun eğebilir.

Moskova Providence ve Joseph Stalin toplantı efsanesi

1941'de, Sovyet birliğinin yenilginin ardından yenildiği, “halkın lideri” Joseph Stalin'in, tavsiye almak için Matron'a gittiği söylenir. Ve savaşın ciddi olmasına rağmen, Sovyet halkının kazanacağını - “kırmızı horoz karayı ele alıyor” diye tahmin ediyordu.

Doğru, tarihçiler böyle bir efsaneye kuşkuyla bakıyorlar - sonuçta, böyle bir dindarlığın rahipleri öldürmek ve kiliseleri yok etmek için emir veren bir kişiden beklemesi garip.

Kutsal kutsanmış Matronushka hakkında kırk dakikalık belgeselden daha fazla bilgi edineceksiniz. İçinde sadece bu layık kadının yaşamını değil aynı zamanda onun mezarını, ona doğru koşan hacıların kalabalığını görmek ve bu yaşlı kadının birçok Ortodoks ikonunu görmek için dinleyebilirsiniz. Ve asıl mesele, tüm bilgilerin Rus azizimizi içtenlikle onurlandıran rahiplerden gelmesidir:

Hadi özetleyelim ki ...

Pin
Send
Share
Send
Send