Rüya yorumu

Toroslar için 2019 yılı için burç: sağlık, kariyer ve sevgi

Pin
Send
Share
Send
Send


Sarı Toprak Domuz Yılı, Toros'a özel yaşamda ve profesyonel alanda gerçekleşecek birçok olumlu etkinlik vaat ediyor. İşaretin çoğu temsilcisi hayal bile etmeye cesaret edemeyen büyük bir başarı elde edebilecek, ancak çok çalışmak zorunda kalacak.

Kız arkadaşıma uzun zamandır bir teklifte bulunmayı planlıyorum, ancak bu kadar önemli bir etkinliği planlamanın ne kadar değerli olduğunu bilmiyorum. 2019 için Toros burcunu incelemeye karar verdim ve sadece evlilik için uygun bir dönem değil, aynı zamanda kaçırmamanın önemli olduğu diğer olumlu yönleri de öğrendim. Bu makalede, başarılı bir kariyer oluşturmak ve mutlu bir aile oluşturmak için zamana sahip olmak için zamanın nasıl uygun şekilde tahsis edileceğini anlatacağım.

2019 için genel astrolojik tahmin

2019 boyunca Toros üzülmek zorunda kalmayacak, çünkü Her zaman işle değil ev işleriyle meşgul olacak. Ayrıca dinlenmek için zaman olacak, sadece yalnız değil, yakın insanlarla harcanmalı. Torosların sürekli istihdamı nedeniyle, akrabalarla anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir, bu nedenle Sarı Domuz onları daha sık ziyaret etmenizi veya telefonla iletişim kurmanızı önerir.

Amaçlı Boğa 2019'da çok çalışmaya devam edecek ve ilkbaharda kariyerlerinde yeni zirvelere ulaşabilecekler. Birisi kazançlı bir anlaşma yapacak ve bir yönetim pozisyonunu işgal edecek, diğerleri ise hızla gelişecek kişisel bir işletme açacak. Yabancı ortaklarla iyi ilişkiler kurmak için sık sık iş gezilerine çıkmamız gerekebilir. Aynı dönemde, bu burç tabelasının tekil temsilcileri, seyahatlerinin birinde tam da onların sevgilerini karşılayacaklar.

Yaz başlarında, bazı Toroslar aileye yaklaşmakta olan haberlerin etkisinde kalacaktır. Bu etkinlik için önceden hazırlanmaya değer, böylece son anda kıyafet ve çıngıraklar için alışverişe gitmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Domuz (Domuzu) yaz aylarında Boğa'nın diğerlerinden uzun süredir sakladığı yaratıcı yeteneklerini göstermelerini tavsiye eder. Yalnızca zevk getirecek, aynı zamanda iyi kar getirecek ilginç projelere katılmayı teklif edecek insanlar da olabilir.

Sonbahar 2019, akraba ve sevgili ile iletişim kurmak için harcayacağınız aile zamanıdır. Çok nadir gördüğünüz uzak akrabalarınıza gidebilir veya sizi ziyaret etmeye davet edebilirsiniz. Sonbahar döneminde uzun süredir ilişkide olan genç çiftler birlikte yaşamaya, evlenmeye ve hatta evlenmeye başlayabilir. Ancak Sarı Domuz, ruh eşini bilmeyen ya da şüphe duymayanları acele etmeyi önermez.

2019 kışına kadar Boğa, eski hayallerini gerçekleştirmek için yeterli miktarda para biriktirebilecek. Ancak sadece kendiniz hakkında düşünmemelisiniz - sevdiklerinize hoş hediyeler ve sürprizlerle şımartın. Burcun yaz aylarında dinlenemeyen temsilcileri, burç Aralık sonunda tatile gönderilmesini tavsiye ediyor. Hak ettiği çok verimli bir yıl için mükemmel bir son olacak.

2019 için sağlık burç

Zaten 2019 yılının ilk günlerinde, Boğa kendi diyetini düşünmeye ihtiyaç duyuyor, aksi halde baharda aşırı kilo aldığını dehşet içinde görüyor. Yılın hostesi tatilden hemen sonra diyet yapmayı şiddetle tavsiye ediyor. Birisi için çok zor olduğu ortaya çıkarsa, o zaman "zararlı" yiyecekleri aşamalı olarak diyetinizden çıkarabilirsiniz. Ek olarak, bireysel diyet yapacak ve değerli önerilerde bulunacak bir beslenme uzmanına başvurmak da zarar vermez.

Kötü alışkanlıkları olan Toroslar, onlara veda etme zamanı, sadece bu farkındalık onlara sadece baharda gelecek. Sigara içmeyi ve alkol tüketmeyi reddetmek, canlılığı artıracak, enerjiyi artıracak, beyin aktivitesini ve ayrıca baş ağrısı ve öksürüğü artıracaktır. Ve eğer Toros, diğer şeylerin yanı sıra, günün rejimini ayarlar ve daha önce uykuya dalmaya başlarsa, o zaman her sabah, normal bir fincan kahve olmadan bile, neşeli ve pozitif hissedecektir.

Aktif bir yaşam tarzı, sağlığın anahtarıdır. Sarı Toprak Domuzu temiz havada daha sık yürüyüşler yapmayı, sabah egzersizlerini yapmayı ve mümkünse spor salonunda veya en yakın stadyumda antrenman yapmayı önerir. Ayrıca, bağışıklık sistemini unutma - direncini arttırmak için diyetini taze meyve ve sebzelerle zenginleştirmen, ayrıca multivitamin kompleksleri almaya başlaman gerekir.

2019 için iş tahmini

Toroslar işten korkmuyor ve gece ve gündüz kendilerini ve sevdiklerini sağlamak için çalışmaya istekli. Yılın hanımı, çabaları için onları ödüllendirmeye karar verecek - kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya ve finansal durumu iyileştirmeye özen gösterecek. Ancak rahatlamamalısınız, çünkü rakipler ve kıskanç insanlar her şekilde Torosların başarısına zarar vermeye çalışacaklar. Yeni ortaklarla son derece dikkatli ve ihtiyatlı olmak gerekir, üzerinde çalışmadan bir anlaşma imzalamak gerekmez.

2019'da Boğa, çok fazla banka hesabına sahip olmanız için çok paraya sahip olacak. Sonunda, daha önce sadece hayal ettikleri cesaretle gördükleri her şeyi satın alabilecekler. Domuz (Yaban Domuzu), kendinize para harcamak için tasarruf etmeyi ve yedeklemeyi bırakmanızı tavsiye eder, çünkü bu burç işareti temsilcileri, çok çalıştıkları ve çok çalıştıkları lüks bir hayatı hak ediyor.

Sermayenizi arttırmak için, burç paranın bir kısmını kendi işinize veya ümit vaad eden bir projeye yatırmanızı önerir. Hassas sezgi, doğru seçimi yapmalarına yardımcı olacak ve dikkatsiz hareketlerden kurtaracaktır. Yaz sonunda bazı akrabaların maddi yardıma ihtiyacı olabilir ve Toros bunu sağlamalıdır. Bu hareket farkedilmeyecek ve çok yakında ödüllendirilecek.

2019 için aşk burç

Zodyak boşta yaşamın bazı belirtileri için oldukça kabul edilebilirse, o zaman Toros için - bu bir cezadır. Onlar için sevilen birinin desteği ve bakımı önemlidir. Bu temsilciler için hazırlanan sarı domuz tanıdık, tarih ve sürprizlerle dolu romantik bir dönem. Ancak seçimini daha çabuk bulmasını ve herkesle flört etmemesini önerir, çünkü Aksi takdirde mutluluğunu kaçırabilirsin. Arama sırasında, bir kişinin karakterine ve davranışlarına dikkat etmek gerekir, ancak hiçbir durumda söz ve sözlere inanmayın.

Uzun bir ilişki içinde olan Boğa, sonbahar için kendi düğünlerini planlayabilir. Bu zamana kadar, şık bir kutlama, romantik bir gezi ve hatta kendi apartman dairesini satın almak için yeterli paraya sahipler. Ayrıca, bu süre, özellikle bu fikre göre uzun süredir ziyaret edildiğinizden dolayı, ortak bir işe başlamak için de uygundur. Bazı Boğa ailesi, aileye yakın olması konusunda iyi haberler bekliyor.

İşyerinde sürekli istihdam nedeniyle, sevgili kişi Toros'ta sık sık suçlanacaktır. Skandal ve yanlış anlamalardan kaçınmak için programınızı gözden geçirmelisiniz. Hafta sonları evde çalışmayın - bu süreyi ikinci yarıda geçirmek daha iyidir. Ayrıca, yılın ev sahibi romantik akşamlar düzenlemek, sinemaya gitmek ve güzel havalarda piknik yapmak için daha sık tavsiye eder.

2019 İçin Aile Falı

İş ve aile işlerini 2019'da birleştirmek kolay olmayacak. Akraba ve kutlamalara yapılan bazı geziler terk edilmek zorunda kalacak, ancak doğru bir şekilde açıklamaya çalışırsanız, o zaman yanlış anlama ve hınç duymayacaksınız. Aile üyelerine anlayış ve destek için minnettarlık içinde, ortak geziler veya hediyeler şeklinde daha sık hoş sürprizler düzenlemeniz önerilir.

Yaz aylarında Toros Ailesi tamiratı almaya karar verecek, ancak bunun küçük bir tatile çıkması gerekecek. Ayrıca zevkle cevap verecek yakın kişilerin yardımını isteyebilirsiniz. Tüm sorumlulukları yerine getirmenize gerek yok, çünkü bu iyi sonuç vermeyecektir. 2019 yılında yaşam alanının genişlemesi beklenmiyor, ancak gelecek için para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Taksiler seyahat etmeyi sever, bu yüzden egzotik bir ülkeye yaz sonunda veya kışın bir gezi ayarlamalısınız. Burada sadece yalnız değil, ailenizle birlikte tatile gitmeniz gerekiyor. Yolculuk pek çok zevk ve hoş anı getirecek, bunun yanında aile insanlarına daha yakın olmaya yardımcı olacak.

Pin
Send
Share
Send
Send